Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 14: Filly Vanilli
#51
Pro mně to byla nejlepší epizoda 4.s společně s Three's a Crowd.

+ Flutterguy
+ song/y
+ Big Mac
+ Ty výrazy když slyšeli Fluttershy (na začátku ).


- Pinkie se chovala hloupě Applejackunsure .
- Sorry ale ten zpěvák vypadá jak žirafa Rainbowlaugh .

pro mě 9.75/10 Twilightsmile
Odpovědět
#52
Dle mě výborná epizoda

+ Hasbro plní to, co slíbilo: zpívají charaktery, které nikdy před tím nezpívali (Big Mac a když to tak vememe tak sem zatím můžeme započítat i Flutterguye, jelikož má konečně pořádnej song)
+ Songy.. Pořád si broukám Big Macovu část songů
+ I když je tu dost hejtů na Pinkie, tak za sebe musím říci, že jsem se u ní nasmála.. Ale musím uznat, že v některých okamžicích je to až moc nad čáru
+ Ponytones
+ Vrácení se k minulým epizodám (Cherilee a Big Mac, Flutterguy atd)

- V některých okamžicích už to vypadalo, že Big Mac konečně řekne jednu souvislou větu... Samozřejmě, že z toho zase nic nebylo Pinkiesad2 Rainbowlaugh

Za mě tedy 9,9/10... Za toho Big Maca.. Rainbowlaugh
Odpovědět
#53
[Obrázek: SUCYc0q.jpg]
.
Odpovědět
#54
Pro mne to byl naprosto skvělý díl Twilightsmile Záblesk kontinuty s Poison Joke mě potěšil velmi, a u tohoto dílu jsem si velmi jasně uvědomil, jak se zdokonaluje grafické zpracování a animace (kolik jemných odlišností ve výrazu má Fluttershy a jak vyvádí, když má radost!)

Ad Pinkie a její otravnost: mně to přišlo poměrně "in character" - ona byla otravná tím, že říkala přesně to, co si myslí, naplno - nemyslela to zle. Mimochodem, ta scéna, kdy šplhá po zdi nahoru dle vzoru japonských strašidel je taky moc hezká Twilightsmile

A Big Mac je stálice Twilightsmile

Já dávám plný počet bodů a myslím, že úroveň seriálu se nejen drží, ale pomaloučku roste.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
#55
Jakože nemám moc rád Fluttershy a její epizody si moc neužívá tak tahle se mi moc moc líbila a Fluttershy sem vzal trochu na milost, moc povedená epizoda.
Ty písničky, hlavně ty několikahlasný byly fakt úžasný, plot dobrej. Rarity je krásná a skvělá, Pinkie taky, haters gonna hate, ale
Bluebear Napsal(a):Ad Pinkie a její otravnost: mně to přišlo poměrně "in character" - ona byla otravná tím, že říkala přesně to, co si myslí, naplno - nemyslela to zle.
navíc to FS nakonec pomohlo ta co.

Anyway...prostě pecka. S4 se z chabýho startu hodně zvedla
Odpovědět
#56
tato EP sa mi velmi pačila, najme songy, a to že tam bolo vela fluttershy Rainbowlaugh


All Songs

MLP:FIM SVK s01 a s02
na Dailymotion

a YTB kanal  

profilovy obrazok by Sweet elis
Odpovědět
#57
Super konečně jsem se k téhle epizodě taky dostal a je to od teď jedna z nejoblíbenějších protože fluttershy zpívá úžasně a je strašně cute ale celkem mě zaskočilo že ji ještě před touhle ep. neslyšeli zpívat
Odpovědět
#58
- Chudinka Pinkie, udělali jí moc útočnou, jediný funny moment který si s ní vybavuji je s tou medailí (ale ten se poved Rainbowlaugh).

- Plachost Fluttershy se tu přeci jen dost přehání...Pochopil bych takovou charakterizaci na začátku seriálu, ale že by se po tom všem, co už prožila a po jejích zkušenostech s nebezpečím, strachem a sebevědomím ani trochu charakterově nevyvinula (naopak ještě snad šla zpátky)...Seriously? Tomu mám věřit?

+/- Nechápu proč když už Fluttershy našla zálibu ve zpívání a sama si vyurgovala své další veřejné vystoupení (což už mě samotné překvapilo), proč tedy A)Nezkusila zpívat rovnou naostro B)Se tak vyděsila, když byla vidět před ostatními poníky. Ponícká logika...

+ Dokonalá epizoda na propagaci věcí, které člověk odmítá a bojí se jich/hnusí se mu ale pak zjistí že je může mít rád (Hmm...reklama na bronies? Ajsmug )
+ Scéna na pódiu byla dost děsivá.
+ Opět je ukázána pozitivní, přátelská, tolerantní a pomocná ponícká společnost (což už mi v několika dílech chybělo, někdy bylo dokonce obyvatelstvo Equestrie vyloženě popsáno jako banda hajzlíků), nikdo se necítil po odhalení Fluttershy podveden, naopak všichni měli radost z její snahy.
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
#59
illindor: Musím reagovat. Pinkiesmile Fluttershy je fakt poslední dobou dost plachá a někdy to přehání, to souhlasím. Ale dovolila bych si tvrdit, že po tom všem, co už zažila, se mi zdá logické, že se to ještě zhoršilo. Přece jen poníci mají akční život a na ni to musí být až moc psychického vypjetí. Rainbowlaugh Proto to nezvládá a mnohem snadněji se bojí.
A nejen poníkovská logika, takhle by to v klidu mohlo fungovat i v reálu. Když zpívala skrytá, nikdo o ní nevěděl a bylo to pro ni, jako kdyby si zpívala sama pro sebe. Jakmile o ní ale zjistili pravdu, neunesla skutečnost. Do téhle situace se určitě dokážou v klidu promítnout ti stydlivější z našich řad (včetně mě) a pochopit ji. Twilightsmile

Jinak epizoda se mi líbila, konečně stačila časová stopa a děj nebyl nijak uspěchaný. Fluttershy byla roztomilá, Rarity se chovala zas správně, jen Pinkie byla zas moc random. I když vtip s nafouknutou hlavou mě pobavil. Jsem jediná, kdo mívá problém s tím, aby jí rozumněl? Ostatní rozumím v klidu, ale Pinkie někdy piští a mluví tak, že jí rozumím jen každé třetí slovo, když mám štěstí.
A strašně mě potěšil zpívající Big Mac. Rainbowkiss
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
#60
Asi tak. To, že vás baví zpívat ve sprše, ještě neznamená, že se odvážíte na podium před dvě stě neznámých lidí.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)