Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novinky na Bronies.cz
#51
Upravena hlavní pravidla týkající se:
-používání nicků, jakožto kanonových jmen, jejich složenin a shipping variací
-spamu ve všech možných podobách
-trestání spamování zvýšenou formou upozornění

Provedou se určité změny v moderování a hodnocení
Objeví se noví moderátoři
Moje maličkost se stala Administrátorem a vedoucím všech moderátorů.
#52
Vítám DaveLa mezi Adminy Pinkiesmile
Na technickou stránky Bronies.cz jsem tu nyní pouze já, DaveL se bude věnovat především dohlížení na moderátory a uživatele.
#53
Do pravidel fóra přibyl výpis konkrétních varování za určité prohřešky. Moderátoři ale mohou přidělit varování podle svého uvážení.
#54
Nainstaloval jsem plugin http://mods.mybb.com/view/username-chang...nd-history .
Umožňuje uživatelům požádat o změnu jména. Máte k dispozici jednu změnu za půl roku, tak ji užívejte rozumně Ajsmug Od této chvíle nepřijímám žádosti o změnu nicku přes PM.
#55
Úspěšně proběhl upgrade fóra na nejnovější verzi 1.6.11.
#56
Zrušil jsem sekci Bronies.cz - Současné dění (byla zbytečná) a témata z ní přesunul do Novinek.

Dále se dává na vědomí, že banlist je nyní veřejný.
#57
Mapa členů už zase funguje, jak má Pinkiesmile

EDIT: A můžete si zvolit jiný obrázek pinu.
#58
Ztratilo se několik vláken a uživatel, proto bylo Fórum bylo obnoveno ze zálohy. Bohužel z trochu starší, než jsem doufal (26.11.). Problém způsobila nějaká zatím neznámá chyba na serveru.
Budeme se v dohledné době snažit přemigrovat na nějaký jiný hosting, protože ten současný již jsme před nějakou dobou přerostli.
#59
Ode dneška jsou témata v sekci Generální OffTopic (a všech jeho podsekcích) skrytá pro vyhledávání. Bylo tak učiněno, protože pokud uživatel chtěl Zobrazit nové příspěvky nebo Zobrazit dnešní příspěvky, měl tam spoustu příspěvků právě z těchto sekcí, což není nejvhodnější. Ti, kteří tato témata chtějí i nadále ve vyhledávání se mohou přidat do uživatelské skupiny "Chci offtopic ve vyhledávání", která byla speciálně pro tento účel zřízena. V uživatelském panelu je vlevo volba Management členství. Tam byste měli tuto uživatelskou skupinu vidět a tam je také možnost do ní vstoupit.
Meow?
#60
Byla vytvořena nová sekce Zeptejte se. Tato sekce je takovou kombinací vlákna Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz a soukromých zpráv. Pokud založíte téma v této sekci, uvidíte ho pouze vy a moderátoři, nemůže být viděno jinými uživateli. Můžete tak soukromě komunikovat s celým týmem aniž by jste museli neustále přeposílat PM. Sekce je zatím v testovacím provozu.
Meow?


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)