Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
#81
(22.02.2014, 17:11)elizabeth558 Napsal(a): Tak uz je aj slovenska veriza reklamy na EG, panboh s nami a zle prec

Vskutku? Rainbowlaugh Nahrál by ji někdo? Rainbowkiss

Myslím si že z naší bíle Rarity je černá jen tak symbolicky, aby se o Hasbru neřeklo že jsou rasisté. Stejně jako Rainbow Dash je asiatka. Twilightblush
Odpovědět
#82
Asiatka byla Twilight, RD byla mexikánka /nevím jak se jim korektně říká/
Odpovědět
#83
Mě se třeba líbí :3 Okamžitě si půjdem panenku Vinyl koupit 3Pinkiesmile A hlavně panenku Photo Finish Heart Na tu se nejvíce těším Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#84
Inak všimol si tu niekto spojitosť s "rainbow power" a S4 [spoiler: lebo keď dostali tie "kľúče" zažiarili im oči farbamy dúhy a mam taký pocit že to bude mať spojitosť ] čo je len teória samozrejme Pinkiehappy
Odpovědět
#85
Jo Rainbow (rock) je paralela k rainbow power. A upřímě.. nadšenej z toho nejsu, protože rock is death a těť je jeho mrtvola hanobena Rainbowlaugh
Odpovědět
#86
(19.02.2014, 11:28)wolfrin Napsal(a): Třemi písmeny: WTF? Reklama na středo/vysokoškolské panenky a ve videu jsou holky tak 1. stupně

Tož WTF oprávněně... Actually myslím, že to bude "střední škola" ve významu "secondary school" asi jako gymnázium/po základce, věkový rozptyl cca 9-12 let [source]. To by víceméně mohla být zamýšlená cílovka, stejně jako u Monster High. Ale chytají se na to lidi od čtyř do čtyřiceti, takže těžko říct. Pinkiehappy
Odpovědět
#87
Rainbow rocks, she rocks. Rainbow, shes raindow. Like a rocks. Because she is. Rocks
Odpovědět
#88
Já čekal, že někdo ten komentář udělá Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#89
(02.03.2014, 08:49)Dragonalicorn Napsal(a): protože rock is death

Dead myslis? Never! Twilightsmile

Sent from my Nexus S using Tapatalk
Odpovědět
#90
To je jedno, ať už je rock mrtvej, nebo je sám smrt.. oboji se dá použít Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)