Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Oggynine tvorby
Dnes bude tých obrázkov trošku viacej ale na hodnotenie tu mám konkrétne len jeden.
Ako som postupovala u predošlého obrázka:
[Obrázek: 7795ec75e4_98032184_o2.jpg]

Kedže sa snažím kresliť v poslednej dobe viacej poníkov ale kvôli kamoške ktorá chce po mne len Naruto, Naruto, Naruto tak mi dal Frolda dobrý nápad na pony obrázok. Twilightsmile

WIP verzia nového obrázka:
Takto vyzerá každý môj obrázok, keď kreslím popri mojej kamoške. (A tá sa pozerá skoro na každé moje kreslenie takže skoro každý obrázok si prejde niečim takýmto Twilightsmile )
[Obrázek: 5e067cdf4c_98032187_o2.jpg]

WIP 2
[Obrázek: 6aa903962e_98032202_o2.png]

WIP 3
[Obrázek: ef1b31272f_98032206_o2.jpg]

A finálna verzia:
[Obrázek: celestia_and_frolda_on_the_picnic___requ...7jt9me.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Strašně milé Twilightsmile poníci jsou povedení.. pozadí je tak mlp cute. (doufejme že nejsou nějaký prášky na spaní v tom čaji.)
PS : Horalky jsou fuj.
Rainbowlaugh
.
Odpovědět
Moc se mi líbí tvé obrázky, takové.. roztomilé Twilightsmile Máš moc hezký styl, opravdu povedené!
"The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil."
Odpovědět
Baterka: Díky Pinkiesmile No.. Keby boli. Kto vie čo by Frolda urobil Pinkiecrazy Horalky.. nah. Lepšie než tatranky Rainbowlaugh

Starlight Blue: Díky. Pinkiesmile

Nakreslila som ďalšie 2 obrázky ale sú non-pony a nemajú ani nič spoločné so Sonicom tak ich sem nebudem dávať. Takže miesto toho sem pridám obrázok ktorý zaraďujem medzi moje najúspešnejšie obrázky Twilightsmile Týmto štýlom som už raz kreslila seba so Celestiou.
[Obrázek: celestia___portrait_by_oggynka-d7kz51m.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Talent teda ale máš. Twilightsmile
Odpovědět
MelodyBreeze: Tak teda díky. Pinkiesmile

Poslednú dobu som sa zasa rozjela s Celestiou ale keby nebolo jednej neznámej osoby na dA tak to ani nenakreslím. Mám veľa nápadov na ďalšie obrázky no musím počkať do konca šk. roka. Maximálne sa mi to tu hromadí..
[spoiler: PS: Toto by asi nemal vidieť Frolda..]
[Obrázek: request___celestia_kissing_discord_by_og...7ld7xn.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Hmm, LIPSTICK !
Celda ví jak na to .. chválím ti práci.
výtky k - ruce Discorda neudělal si mu v palci kloub - vypadá díky tomu ploše.
zbytek je tvoje čistá práce.
.
Odpovědět
Výtky: Celestie nepoužívá rtěnku, ale chápu, že to bylo pro potřeby obrázku.

Discord má malé srdíčko.

Na Celestiině křídle je nějaká černá čárka a jsem si jist, že u mě na monitoru není Rainbowlaugh.

Pochvala: Za zbytek Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Baterka: No.. Má viacej než 1000 rokov.. Má skúsenosti Rainbowlaugh Díky Pinkiesmile

Frolda: Má malé srdce no.. Kto vie aké veľké a akého tvaru sú jeho orgány. Veď sa pozri ako vyzerá. Kto vie či je to srdce vôbec na správnom mieste? Rainbowlaugh
Tú čiernu čiarku som si všimla asi tak až pred pár hodinami, keď som sa na ten obrázok znova pozerala. Povedzme, že som to zabudla prefarbiť. Alebo to môžeme brať ešte tak, že máme všetci rovnakú špinu na rovnakom mieste Trollestia Ale inak díky Twilightsmile
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Wow to nevypadá špatně... Pinkiesmile Jen dodám zkus dělat u toho obrázku některé hrany špičaté třeba u Celestie jsou ty křídla nešpičaté kazí to tak i trochu ten obrázek (Teda pokud mě nešílí zrak Rainbowlaugh) Jo a trochu se mě zdá křídlo Celestie víc nakloněné k ní a její hlavě... Ale jinak oproti tomu co se dívám na pozdější obrázky velký pokrok... Chválím Pinkiesmile (I když já na to nemám ještě promise chválit... Rainbowlaugh )
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)