Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moon light představuje svá díla
#21
Děkuju Twilightsmile
Jinak,jsem se rozhodla změnit oči,které děsily.Nerada bych někoho děsila Rainbowlaugh

Crossover time!
Archanděl Gabriel ze Supernatural
[Obrázek: tumblr_n5dda1U5FS1tyz3deo2_1280.jpg]

Richard II. a Henry V. z Hollow crown.Nikdy se nepotkali (ani nemohli),ale protože jemám ráda nakreslila jsem je na jeden obrázek Rainbowlaugh
Pozor! Na pozadí je krev!Teda něco co má vapadat jako krev,může to být třeba džem Rainbowlaugh
[Obrázek: tumblr_n5dda1U5FS1tyz3deo1_1280.jpg] Levá-Richard.Pravá- Henry.
Nakresleno jen podle téhle "fotky-obrázku"
[Obrázek: 0Za3k.jpg]
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět
#22
Trénování na ne-kreslícím tabletu
[Obrázek: tumblr_n5pzyhA4ik1tyz3deo1_1280.jpg] Snaha o Fluttershy,ale nevěděla jsem jakou hřívu má,tak jsem ji nějak načmárala.
[Obrázek: tumblr_n5pzyhA4ik1tyz3deo2_1280.jpg]

Papír
[Obrázek: tumblr_n5rirriyoP1tyz3deo1_1280.jpg]
[Obrázek: tumblr_n5rirriyoP1tyz3deo2_1280.jpg] Pokus o nějakou jinou pózu.
[Obrázek: tumblr_n5rirriyoP1tyz3deo3_1280.jpg] Obrázek,kterým se můžou kochat učitelky,když otevřou moji žákovskou Rainbowlaugh
[Obrázek: WCfv7.jpg] Ponifikovanej Sam Winchester s mým OC.
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět
#23
Tak na tom Tabletu musíš ještě trochu zapracovat třeba u Fluttershy jak má hřívu a nosík.... Asi ho má moc velký. Líbíme se mě trochu více ten na tom papíru.... Ale když se pokusíš zapracovat na tom tabletu tak to bude taky určitě super.... Pinkiesmile
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
#24
Flattie: No u tý hřívy jsem právě nevěděla jak ji má.Ten nosík mě přišel v pohodě,ale teď když se na to podívám tak opravdu je takovej protáhlejší Rainbowlaugh

Pastelky
[Obrázek: tumblr_n6e4koOeVW1tyz3deo2_1280.jpg] Ani moje OC se tomu nevyhlo,takže rainbow Aria.
[Obrázek: tumblr_n6e4koOeVW1tyz3deo1_1280.jpg] Dashie posednutá démonem,protože normální Dashie je moc mainstream. Rainbowlaugh A ne není to kvůli nějakýmu Satan workship,jenom kvůli jednomu seriálu Pinkiesmile To zasní křídlo jsem mohla dole ještě trochu zúžit,ale už bylo pozdě.

Boj s vodovkama.
[Obrázek: tumblr_n6e4koOeVW1tyz3deo4_1280.jpg]

Jedna non-pony věc
[Obrázek: tumblr_n6e4koOeVW1tyz3deo3_1280.jpg] Sheila z Spyro Year of the Dragon,s tělem jsem potřebovala pomoct,proto je udělaný podle jednoho obrázku.

Jinak jsem jenom napíšu,že kdyby někdo chtěl něco nakreslit stačí napsat Twilightsmile Nemám moc kreativní mysl,takže nápady ke mně jdou špatně. Rainbowlaugh
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět
#25
WOW mooc sa mi páči tvoje kreslenie. Tie nohy u tvojich poníkov vizerajú cute Rainbowkiss Na niektorích obrázkoch vidiím síce nejaké chyby, no celkovo je to AWESOME.
Jediné čo by som vytkla je, že ke)d kreslíš tieň na nohách vizerá to skôr akoby boli .. ém ... prilepené ...alebo ako to nazvať
Nedala by si so mnou Art trade? Rainbowwild
[spoiler: Zib je trubadúr] choďte a hlásajte. Nech vás Gandalf ochraňuje Pinkiecrazy

Milujem tieto smajlíky Rainbowlaugh
Odpovědět
#26
Zib: Jop,ráda Pinkiehappy

Dvě rychlovky na tabletu.Sakra ta černá vypadá na tabletu černěji,teď je to takový průsvitný Raritydespair
[Obrázek: tumblr_n6egn3RJu61tyz3deo1_1280.jpg] Podle této úžasné písničce/úžasného videa.
[Obrázek: tumblr_n6egn3RJu61tyz3deo2_1280.png] A moje OC posedlé démonem.
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět
#27
Akože gratulácia. Takéto témy milujem ľudia tu môžu ukazovať a šíriť talent.... talent ktorý máš tiež ty. Len tiež tie RD stehná sú zvláštné. Ale inak super.
TrollestiaTwilight, welcom in Anothet Life....Twili you are dead. Facehoof Oh no.....
Odpovědět
#28
Morning: Děkuju.Opravdu si musím dávat pozor na ty stehna,občas mi to dost ujede Rainbowlaugh

Po dlouuuhé době jsem se zase něco pokusila udělat na PC.Hlava z dřívějšího obrázku.
[Obrázek: tumblr_n6pc9tipbq1tyz3deo1_1280.png]

Pastelka/tužka
[Obrázek: tumblr_n6pc9tipbq1tyz3deo4_1280.jpg] Background klisnička Marry May

[Obrázek: tumblr_n6pc9tipbq1tyz3deo3_1280.jpg] Ani nevím co to je.U tohohle obrázku jsem se moc nezaměřila na anatomii,proto tam možná někde harpuje,i to je trošku jiný styl než mám obvykle.Jen jsem chtěla udělat pořádně chlupatýho poně Pinkiecrazy

A teď věc na kterou jsem docela pyšná Ajsmug
[Obrázek: tumblr_n6pc9tipbq1tyz3deo2_1280.jpg] Dashie na "ne zas tak malým" tvrdším papíře (blindbag figurka k porovnání). Chtěla jsem to vymalovat vodovkama,ale protože jsem si vzpomněla jak to dopadlo minule,radši jsem tenhle nápad vypustila z hlavy Rainbowwild Prozatím zůstane jen takhle.
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět
#29
Krásně znázorněný mráček! je tak lehoučce nakreslen, že nepoutá pozornost od klisny, opravdu moc pěkné Pinkiesmile

Fluffy pony co má ostré zuby Rainbowlaugh, hřívu má dobře dělanou, jen škoda, že nedostal aspoň malý ocásek Pinkiesmile

Ta poslední Dashie je opravdu pěkná, vodovky jí budou slušet Pinkiesmile
Odpovědět
#30
Cally: Ostré zuby to má proto,že to prvně neměl být ani fluffy pony Rainbowlaugh Jinak děkuju Twilightsmile

Rozhodla jsem se trochu potrénovat s vodovkama a kreslit menší věci na stejný druh papíru,jako je Dashie.A bych na ní potom nic nezkazila Rainbowlaugh
[Obrázek: tumblr_n6t0psV7Ag1tyz3deo1_1280.jpg] Záložka do knížky s Cadence.Fialová barva je "Barevná tužka ředitelná vodou pro akvarely" Rainbowlaugh (přepsáno z obalu)
[Obrázek: tumblr_n6t0psV7Ag1tyz3deo2_1280.jpg] Chrysalis bez těla
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)