Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Jsem zpět a ve velkém stylu Rainbowlaugh (připravte se na wall of photos, protože mne to prostě baví Rainbowlaugh )

Velká Alpská tour

Na začátku července se naše tradiční parta vypravila prozkoumat švýcarské a Italské Alpy. které nás připravily pro ně asi tradiční překvapení hned první den
[Obrázek: DSC_1344.jpg]
[Obrázek: DSC_1345.jpg]

Jelikož jsme toho sněhu měli málo vypravily na jeden z nějvětších švýcarských ledovců - Morteratch
nejprve jsme ho prozkoumaly z dálky
[Obrázek: DSC_1362.jpg]

Ale Twilight by nebyla Twilight kdyby ho něchtěla prozkoumat z blízka, následovaná Dashie, který se jí snažila odtáhnout pryč abychom tam neztvrdly věčnost
[Obrázek: DSC_1370.jpg]
P.S. možná to tak nevypadá, ale fakt jsou přimo na ledovci

Touto oblastí také projíždějí slavné vlaky Glacier a Bernina express a to po jejích nejhezčích častí. odtud pro změnu musely odtáhnout mne
[Obrázek: DSC_1410.jpg]
[Obrázek: DSC_1411.jpg]
[Obrázek: DSC_1469.jpg]
(údolí pod průsmykem Albula a viadukt de Bruscio)

když už jsme v těch Alpách byly rozhodly jsme se stanovit nový výškový rekord
nejprve zahřívačka na Passo Gavia [Obrázek: DSC_1484.jpg]
[Obrázek: DSC_1495.jpg]
[Obrázek: DSC_1489.jpg]

A poté stanovení rekordu na slavném Passo Stelvio (nejvyšší průsmyk v Alpách mimo Francii)
[Obrázek: DSC_1531.jpg][Obrázek: DSC_1539.jpg]

Tímto průsmykem jsme se dostaly do částí Alp zvané dolomity, kde se navštívily jejich nejznámější místa.
Začátek oblast Tre Cime (můžete zkusit tipnout na kterém jsou samotné Tre cime)
[Obrázek: DSC_1571.jpg]
[Obrázek: DSC_1578.jpg]
[Obrázek: DSC_1582.jpg]
porkračování Cinque Torri
[Obrázek: DSC_1607.jpg]
[Obrázek: DSC_1603.jpg]

Abychom si odpočinuly od hor navštiliy jsme Prager see

[Obrázek: DSC_1635.jpg][Obrázek: DSC_1635.jpg]

Ale to už se blížil čas odjezdu, takže už zbyl čas pouze na poslední fota před Grad Sasso a u Marmolady a hurá domů
[Obrázek: DSC_1708.jpg]
[Obrázek: DSC_1650.jpg]
Odpovědět
Dnes odpoledne se u mě na pár hodin překvapivě zastavila královská rodina a začal jsem vymýšlet, co jim přichystám za program.

Ihned mě napadl výlet do nedaleké Vlašimi, kde mají krásný zámecký park s několika skvostnými malými hrádečky, které slouží jako brány.

Zde je první z nich, ve kterém je i občerstvení. V tom vedru ( Celestia se ptala, kdo je tu zodpovědný za počasí, ale pak si uvědomila, že si to tu stále řídí příroda sama ) přišli tekutiny vhod.

[Obrázek: DSCF2355.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF2354.jpg?ver=2]

U toho druhého si prohlédli vnitřek a proletěli se i nad ním. Tia dokonce říkala že jí to silně připomíná jejich starý sesterský hrad. Twilightsmile
[Obrázek: DSCF2368.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2365.jpg?ver=2]

Po společné chůzi parkem, pak rodinka měla v plánu nějaké královské povinnosti. Twilight to nějak nebavilo a já ji nechtěl vidět, aby se tam jen usmívala a mávala. Proto jsem ji na půl hoďky vzal s sebou do nedaleké vlašimské hvězdárny, což ji velmi nadchlo. Twilightsmile

[Obrázek: DSCF2371.jpg?ver=2]

Těsně před západem slunce jsme se rozloučili a poprosil jsem je, aby vyřídili pozdrav Luně, která zůstala v Canterlotu. Někdo tu Equestrii prostě hlídat musí. Twilightblush
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Kdo jiný by měl být patronem SleepConu než Princess Luna Pinkiesmile bedlivě dohlížela, zda všichni konečně odpočívají... v noci nás odměnila oblohou plnou hvězd bez zbytečných rušivých světel a hluků, rušených jen občasným šploucháním vody a šelestěním listů v blízkém lese.

(foceno na Orlické přehradě)

[Obrázek: ZvybfX9.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Damn to vypada jako fajn misto kde clovek neutraci desitky tisic za letenky a ubytovani Rainbowlaugh (CZQ interni joke)

Kazdopadne o vikendu jsem si odskocil do Londynu abych si jeste vice znasobil pocity po Festivalu Fantazie a Crystal Fair. (a taky totalne neprofesionalne zapomnel poslad zakoupene pohledy i se znamkami..)
Btw Brnenske letiste.. seriously.. to je mensi jak tenisovej kurt! Ale aspon tam jidlo a piti stoji jak v Lidlu Rainbowlaugh

Tady uz primo na Stanstedu cekaniii.. cekaaaanii.. na autobusik!
[Obrázek: 1_zps3505e075.jpg]

A hned se to vsechno zvratilo ve food-festival s mega pizzama.. ne, to neni Gore ale ketchup Raritywink
[Obrázek: 2_zpsc8844d75.jpg]

Pak jsme prodiskutovali DJing a zda treba nezahrat par Happy Hardcore tracku na Czequestrii!
[Obrázek: 3_zps0b045cbf.jpg]

Pak navstivili moje oblibene misto z celeho Londyna - CAMDEN TOWN! Heart
[Obrázek: 4_zps4a4f0e04.jpg]
[Obrázek: 5_zps9efc0a2c.jpg]

Ne.. toto neni Afrika, Spanelsko, Brazilie ci jine slunne letovisko. Toto je pohled na letiste Stansted v Anglii! (boltr a mec upadli ale prilepim je..)
[Obrázek: 6_zps855e32e3.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Letos jsme měli na táboře ples s tématikou Harry Potter. A jelikož nezbyla žádná partnerka, trochu jsem improvizoval: [Obrázek: DSC_0002.jpg?ver=3]
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Takovou partnerku bych snad i zavidel

ja sice nic zajimaveho na cestach nevidel ovsem navraty domu mi zprijemnily duhy, kvuli kterym jsem se usmival snad 10km cesty domu


[Obrázek: 6J4s0kZ.jpg]

[Obrázek: PRI9qhB.jpg]
[Obrázek: RRteU35.jpg]
[Obrázek: 3cwg1iP.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Uletěla ti Dashie!!! Za nějaký čas sem taky musím dát fotky... Twilightsmile

Rainbowlaugh tak neuletěla... byla to moje Dashie... Rainbowlaugh
Trollestia
Odpovědět
Docela dlouho jsem se probíral ze šoku, to když jsem po zaklepání otevřel dveře a se svým "Surprise!" tam na chodbě stála celá královská rodinka. Vůbec jsem nečekal, že mě navštíví tak brzy a to ještě s princeznou Lunou, která musela minule zůstat doma a dávat pozor na Equestrii.
Podle Celestiiných slov je v Equestrii docela klidno a tak prý spustili nějakého autoponíka, který to ten jeden den zvládne. Dokonce se i usmívá a mává, jako pravá princezna.

No jo. Ale kam s alicorními princeznami a jedním hřebcem tak narychlo? Přemýšlel jsem, že bych je vzal na pár hradů a zámků, ale všechny bychom nestihli. Jenomže to jsou přeci princezny. Zlatý teleport. !

No a tak jsme takhle navštívili za to odpoledne docela míst.

Jako první byl hrad Kost. Tam se moc líbilo Shiningovi a prošmejdil tam veškerý komnaty, až div nespadl z věže.
[Obrázek: DSCF2473.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2475.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2477_kopie.jpg?ver=3]

Pak přišel na řadu zámek Veltrusy
[Obrázek: DSCF2482.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2478.jpg?ver=2]

Moc se jim líbil Karlštejn. Celestia s Lunou dokonce říkaly, že by to byla krásná úschovna Elementů Harmonie.
[Obrázek: DSCF2483.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2484.jpg?ver=3]
[Obrázek: DSCF2485.jpg?ver=2]

Výlet na hrad Trosky byl zajímavý. Tia si neodpustila rýpnout, že vypadá, jak kdyby tu řádila jistá noční princezna, načež na ni Luna trochu blýskla pohledem. Ale i ona se pak musela smát, když jí to opravdu připomělo jejich zničený sesterský hrad.
[Obrázek: DSCF2486.jpg?ver=2]
[Obrázek: spoilerButt]

Rodinka se pak šla kochat pohledem na Mělník z jejich věže. Ano. Shining raději svojí magií podpíral svoji stranu té věžičky, protože nebyla jistota, zda vůbec vydrží.
[Obrázek: DSCF2497.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2498.jpg?ver=2]

Jako zlatý hřeb jsem si pro ně připravil zámek v Lánech. Jistá hlava státu, byla objímat stromy v lese a tak naše skupinka měla zámek pro sebe.
[Obrázek: DSCF2490.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2494.jpg?ver=2]

Dojalo mne pak, jak chtěli vidět místo posledního odpočinku jednoho našeho velikého hrdiny, který se odvážně vrhl ze skal Vyšehradských do Vltavy. Ano. Princezny a Shining se šli poklonit našemu Šemíkovi, což mi vehnalo slzy do očí. Pinkiesad2
[Obrázek: DSCF2506.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2507.jpg?ver=2]

Nakonec jsme chtěli jet motoráčkem z nejbližší vlakové zastávky, aby si vychutnali jízdu s ČD.
[Obrázek: DSCF2502.jpg?ver=2]

Avšak po půl hodině marného čekání pak i poníci pochopili, že Času Dost je více výstižné, než České Dráhy a tak jsme se opět teleportovali zpět ke mě domů, kde se po rozloučení rodinka vrátila zpět do Equestrie.

Byl to krásný den. Pinkiesmile

Celý komplex miniatur hradů a zámků najdete na zámku Berchtold u Velkých Popovic a jak vidíte sami, tak pro Blindbagy poníků to je jako stvořený. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Váááu parádní nápad Blue! Vážně se tam výškou perfektně hodí a je to takové pěkně pohádkové Pinkiesmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Blue Storm, uděluji ti:
[Obrázek: Fluttershy+seal+of+approval.png]

EDIT: Takoveto velke obrazky/videa davej prosim do spoileru at to netapetuje stranku, dik
-Mel
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)