Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Oggynine tvorby
Baterka: To video som si už par krát pozrela. Donútil si ma sa naňho pozrieť znova Rainbowlaugh
---
Nežente sa s tým komentovaním všetci. Nestíham to čítať :O
---
Najprv niečo non-pony.
Tento Teemo si bude pár dní užívať pobyt v našej triede. A ak sa ho len niekto dotkne a urobí mu niečo tak potom urobím niečo ja dotyčnému Pinkiesmile
[Obrázek: b4df2d4531_99402351_o2.jpg]
[Obrázek: 8df0d2c162_99402354_o2.jpg]

A teraz obrázok ktorý je rozkreslený už nejaké tie 2-3 mesiace..
Tí čo pozerajú moju tvorbu už dlho tak tohto poníka poznajú. Je to... Špagetový poník!
Citace:bude jesť sandwich v reštaurácii ktorú práve napadli teroristi v ružových oblekoch
[Obrázek: d47c40e190_99402456_o2.jpg]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
*Irony voice on* Vidím, že moje vlákno komentuje strašne veľa ľudí.. *Irony voice off*

Začala som cez letné prázdniny.. Skončila.. V Októbri. Pinkiesmile
Špagetový poník je po roku späť!
Citace:bude jesť sandwich v reštaurácii ktorú práve napadli teroristi v ružových oblekoch
[Obrázek: spaghetti_pony_don_t_give_a_fuck_by_oggynka-d83en8z.png]

A po roku je späť aj Spyro s ktorím som toto vlákno začínala Twilightsmile Je to len taká rychlovka takže nič extra.
[Obrázek: spyro_in_fire_by_oggynka-d83emmy.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Scéna s lupiči je fakt vtipná Pinkiesmile líbí se mi je tak hloupě roztomilá ( není myšleno zle) ++ za toho zastřelenýho zelenáče Rainbowlaugh a tu skákající klisničku Rainbowlaugh

Ofťopík
irony : Ano.. je to tady velmi výživné. Velmi mnoho komentářů a velmi mnoho zajímavých podnětů :
.
Odpovědět
Díky Pinkiesmile Snažila som sa tam dať rôzne pózy a zároveň si tak aj precvičiť nejaké nové pózy a nie len tie klasické ako poník stojí/sedí.
OT:
Irony: Normálne to tu nestíham čítať aký je tu spam
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Ten Spyro je awesome ale... Nemá tá hlava oproti telu divný uhol? Myslím že z tohto pohľadu by mal mať 2-rozmernú hlavu... Teda... Chápem že sa môže dívať do boku ale skúsil som to a svaly nepustili (dragonz are weird maybe Rainbowwild) A krídla moc popredu Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Ten Spyro je celý divný Rainbowlaugh Chcela som to tak, že stojí rovno a hlava je do boku ale už pri LineArte to pôsobilo divno. No nechala som to tak. Okrem toho draci mi nikdy nešli Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Ja som si pri tom pretieral oči že wtf... Ilúzia je to dobrá... Ale obrázok je aj tak asi najlepší aký si spravila, pozadie ti fakt veľmi vyšlo Pinkiehappy
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Snažila som sa urobiť niečo nové nejakým novým štýlom. A mala som teraz od poníkov celkom pauzu takže som totálne zabudla ich anatómiu a všetko Facehoof
Vybrala som si štýl ako kreslí So0oper, pretože sa mi jeho kresby naozaj páčia a chcela som vedieť ako by v jeho štýle vyzerali poníci. Vyzerali by dobre len ja ich dobre neviem nakresliť. Ksicht, telo... Úprimne s tým nie som spokojná. Budem robiť celú mane 6 takže sa pripravte na Oggynine znetvorenie hlavných hrdinov..

BTW So0operov dA kto by sa chcel pozrieť: www.so0oper.deviantart.com

[Obrázek: twilight_sparkle__so0oper_style__by_oggynka-d83o23d.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Oggy....le*Oggy.....Zdá se mi to ? nééé, nezdá Twilight mi příjde spíš...takový Scary Face Rainbowlaugh
Dobře...Dobře, už mlčím, když začnu kreslit já tak je to...Ehm....jde jméno pro chomáš barev co vypadají jako...Ehm....nevím Rainbowlaugh
Každopádně se mi zdá že má Twilight nohy jako trpasličí poník Rainbowhuh Ale jen ty zadní na těch předních nic nevidím a kromě toho výrazu je ten baculatý obličej celkem Cute :3 Rainbowlaugh Ale to nic nemění na tom že ten výraz je strašidelnej Pinkiegasp Jakoby na mě koukala jako na jídlo...„Játe sním Nikolko ! Ham Ham Ham !”
Ale teď vážně, obrázky co kreslíš sou úžasný, koukala jsem teprve dneska na celý tvoje vlákno a četla všééééécky komentáře..Nevěříte ?! Tak si zkuste vstát v deset a mít celej den volno a neuvěřitelnou rýmu, kašel a bolest v krku...ještě k tomu vás chce sníst Twilight...Cool den Rainbowlaugh

Hodně štěstí do života (A oggy na další obrázky) přeje Nikolka :33 Rainbowlaugh
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět
Um..ten čumáček mi příjde trošičku divného tvaru, možná i tělo by mohlo být trochu kratší, delší krk a nohy. Jinak, moc se mi líbí pozadí a stínování. Pinkiesmile
Rainbowderp
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)