Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prečo máte radi MLP?
Mně se líbí spoustu věcí, ale nejvíce převládá propracování charakteru jednotlivých postav, animace a příběh. To jsou 3 největší důvody, jinak je jich více.
Odpovědět
Prečo? Možno aj preto lebo prezentujem napríklad jeden element a tak sa mi aj páči potom ten poník. Je to niečo, čo sa mi páči pretože tam vždycky víťazí to dobro nad zlom. Ale som Brony (Pegasister) tak na tej rozprávke sa mi všetko páči. Takže... to kieby som mala hovoriť prečo v podrobnostiach tak to by som vám vyrozprávala celý dej, proste všetko. Má to svoje kúzlo čo sa mi tam páči.
Odpovědět
Díky barevnosti a charakteru všech postav a různým situacím, které jsou v každém díle, má pak člověk pocit, že není sám. Že má něco na co se může obrátit - třeba na fandy seriálu nebo koukat na seriál samotný. V mém případě, kdy jsem osobně nenávistivý člověk - mlp mi pomáhá trochu na ten vztek zapomenout.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
(27.08.2014, 17:56)Minetex Napsal(a): Doctor & Rose? Eeyup, a have seen so. Weird Al & Big Lebowski? Tell me more about 'em and 'ems ponies Rainbowlaugh
Charakter písní a vzhed Cheese Sandwiche byl inspirován právě Weird AI(je jím kupodivu také dabován) a z Big Lebowski je Jeff "The Dude" Lebowski ponyfikován jako "vedlejšák" jménem Jeff Letrotski.
Nudím se, ptejte se mě, Brony,Fluttershy fan,Flegmatik lvl. over 9000! and Whovian.
Odpovědět
Nechci se opakovat, kazdy z duvodu tu uz zaznel Pinkiesmile .Taky se mi libi, protoze motivuje lidi k tomuhle : http://youtu.be/nwAYpLVyeFU




Psano na mobilu .
Odpovědět
(31.01.2012, 15:22)Máro Napsal(a): Už z názvu môžete vedieť o čom bude táto diskusia ale pre tých slepých:
Prečo vlastne máte radi MLP? čo vám na ňom najviac páči? Je to príbeh, postavy, vtipnosť alebo niečo úplne iné?

protoze sou to ponici a....proc ma clovek rad dobre veci?proste proto Pinkiesmile
Odpovědět
Vtipy,hlášky, reference, tvorba Bronies- Why so Pinkie? :-D
Odpovědět
Zaujaly mě charaktery postav. Jsou výrazné.Twilightsmile
Jakmile se peříčko a blesk spojí,
a Applejack poslední jablko dojí,
tehdy zázrak se stane.
Oheň v našich srdcích vzplane.
Odpovědět
Mi se na MLP líbí všechno, ale ten nejdůležitější důvod je protože je to o přátelství.Heart
Odpovědět
MLP se stalo mím únikem z reality společně s fantasy filmy,hrami a knihami.Miluju ty animace,ty poníci jsou super a hlavně je to zábavný a vždycky z každé epizody něco pochopíte.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)