Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auta
#1
No máme tady motorky, vlaky...chybí tady asi auta. Takže pro ty, co máte rádi auta - která je vaše nej značka...případně značky, nebo modely. A proč? Twilightsmile
U mně je značka asi jasná a proč, to napíšu, až se rozkecají ostatní. Raritywink Můžete zacházet do technických detailů, poukázat na fičury...nalinkujte taky nějaký obrázek svýho snu, případně i aktuálního miláčka.
Prosím, zdržte se srovnávání jednotlivých aut - nechci tady nějaký flamewar, zda je lepší to, nebo ono. Pinkiehappy
Odpovědět
#2
Tak moj aktualni milačik je renault megan 1.4 benzin s predním nahonom 5 manualnov prevodovkov má to 55 kw
to na prepočet v konských sylách jeto 75 koní je to štvor valec [Obrázek: renault-megane-1.4-e-01.jpg] a druhe auto snov je alfa romeo gt sportove vozidlo coupe [Obrázek: search?q=alfa+romeo+gt&newwindow=1&clien...B400%3B300]
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
#3
Sice mám raději motorky, ale auty taky nepohrdnu. Oblíbenost je nižší, protože holt žádné fáro nemáme Twilightsmile. Začnu asi nejpoužívanejším Opel Corsa 1.2 benál - 33kW ( i má motorka má vetší výkon). Auto které je tak staré, že se nevyplatí ani prodávat, avšak službu udělá a když člověk jede, jak pan Klobouk, tak si veme lehce pod 5l na sto. Z výkonu je patrné, že člověk musí auto "připravit" na úkony typu předjíždění a kopec, takže jízda občas není taková nuda, ale kolikrát adrenalinový zážitek, i když ne moc příjemný Rainbowlaugh.

Další je Rover 25 1.4 benál okolo 76kW. Taková anglánská fóbka z mého pohledu, takže standartní auto.

Poslední je Mercedes Vito 110D - nafta. Motor celkem spolehlivej, ale ne moc výkonej, plechy nic moc. Jízdní vlastnosti na dodávku velice dobré, což by tak nějak člověk očekával od prémiové značky až na ty plechy... Starý asi jak Opel takže skoro veterán Rainbowlaugh.
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
#4
Tož to abych se taky přidal...
Mám rád kdejaký auta, ale upřednostňuju auta americké výroby (konkrétněji z "detroitského železa"); nemusím japonské "vysavače" a levnější plečky z VW koncernu.

A co vlastním...
Míval jsem Opel Corsu r.v. 1996, 1.2l motor ECOTEC, 33kW (to samý, co Miky); bez fotky. Říkali jsme mu Prase, páč měl na víku kufru nálepku prasátka z Medvídka Pú. Bylo to takové auto na denní ježdění, ale jako každé prase šlo na váhu...

V současné době vlastním Pontiac Firebird r.v. 1987, 173cui (2.8l pro lidi/poně líné převodu na metrický systém) V6, 101kW (137 líných kobyl a 1 nadšeného hřebce Flutterryay ). Mám ho už přes 3 roky a před 3 měsíci se z něj stala leštěnka (dostal novej lak, kterej byl dražší, než samotný auto Scootangel ).
Pár fotek:
Foceno na srazu US aut XI. American Day - Luštěnice 2014 u ruční myčky aut (ne, na té fotce nejsem Rainbowwild)
[Obrázek: 5390_1305_dsc04596.jpg]

A tady je foceno v Chotěboři na FFku 2013 (ještě se starým lakem, starými koly...)
[Obrázek: 9sye.jpg]
Slouží výborně, pohodlí je taky výborný (koho jsem vozil, může potvrdit). Údržbu a opravy zatím nepočítám, páč je ve stádiu renovace...

PS: Ne, nežere to jak tank, běžně jezdím pod [spoiler: 10l/100km (což je ještě míň, než Fóbie na dálnici)] Rainbowwild.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
#5
To ani nevim, že na tom už máš novej lak. Jen ta Dashie tam pořád chybí Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#6
S tím novým lakem to vypadá úžasně. Trochu mi to připomíná mě v motorkářským obleku... Oblek pěknej, ale na nohách šedý kecky Rainbowlaugh
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
#7
Bouri velká pecka, s new kabátkem vypadá parádně! Palec nahoru. Rainbowdetermined2 Více fotek by nebylo?

Já jsem od mala fanda do aut. Písmena a čísla jsem se naučil už před nástupem do školy na SPZkách na parkingu Pinkiehappy Stačí pro ilustraci? Pinkiehappy

A nej značka?

Se mnou je to težký. Jsem fanda do všech zajímavých a rychlých aut. Jediné, co nemusím, je japonská a korejská producke. Naopak slabost mám pro ameriky a ta fotka od Bouriho me trochu štve, bo mi nedávno utekl Pontiac Trans-Am GTA. To jest legendární bourák, které pasivně sháním už několik let. A furt nic. Až najednou, zrovna když se musím stěhovat a řešit bydlení, tak se objeví senzační kousek hned vedle v okrese. FML.

Top pro mě osobně bude asi velká trojka Audi/BMW/Mercedes. Drahé a propracované auta, při jejichž vývoje se utrácí nehorázné částky peněz a je to oproti zbytku produkce sakra znát. Audi má vynikající interiéry a zhruba od roku 2000 vypadá většina jejich produktů až nebezpečně dobře (vyjma srágor typu Q7 apod.). Mercedes je výbornej na diesely, už léta letoucí vede v komfortu i image a celkově má něco, co těm ostatním chybí. Neumím to popsat slovy, ale na tom řčení, že best výhled na svět je přes tu trojcípou hvězdu na kapotě, opravdu něco je. Kdo nezažil, neuvěří. Pinkiesmile A BMW? Dost dlohou dobu to byla moje srdcovka, protože to, jakým způsobem oni umí naladit auto tak, aby i v dnešní době řidiče nejen bavilo, ale i nadchlo, mě dlouhodobě fascinuje. Rozhodně nejlepší svezení z pohledu řidiče a taky volba této značky o člověku něco vypovídá - když to teda není orezlý uřvaný vrak a křídlem a nálepkou No Fear Pinkiesmile

Situace a plány do budoucna?
Svoje přímestské přesouvadlo mám už druhým měsícem v servisu. Používám firemní služební simply clever povozidla Fabia/Octavia/Superb podle toho, co právě stojí na place. Není to žádnej výstřik, ale ty tankovací karty tam to celkem dorovnávají. Pinkiehappy

Až dořeším to bydlení a prodej jistých pasiv, tak si opět udělám radost nečím pořádným. Mám vyhlídnutý Mercedes Cl 600 v kabátu od AMG, ale známý mě furt lanaří, ať se s ním jedu podívat na jednu parádní Audi A8 W12. Takže uvidím, co z toho nakonec bude. Každopádně žádný lehký rozhodnutí Pinkiecrazy
Get rich or die trying.

Odpovědět
#8
Mr.Desolator: Víc fotek je, ale je těžké vybrat, kterou nahrát na interfernet. Mám tu 320MB fotek auta v novým kabátě a jsou to převážně fotky do kalendáře, kde mám slíbený místo a i z těhle fotek se fakt špatně vybírá. A všechny tu fakt dávat nebudu, páč někerý nejsou povedený a někerý je potřeba doupravit (třeba vyretušovat ty muchy na kapotě Applejackconfused).

Aspoň nějaké 3 fotky, které jsou v seznamu fotek do kalendáře (zda tam budou, závisí na tvůrci kalendáře):
[Obrázek: p1u1_IMG_1202.jpg]
[Obrázek: v2ik_IMG_1222.jpg]
[Obrázek: ozbq_IMG_1209.jpg]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
#9
u mne je asi taky dost jasný jakou značku preferuju Pinkiesmile. však jich mám doma kolem 50. bohužel největší je 1.18 Rainbowlaugh. pokud by to někoho zajímalo můžu je až přijedu domů vyfotit .)

jinak až budou prachy a to auto využiju tak můj plán je následující: začít mustangem a následně přidat cokoliv se vzpínajícím se koněm ve znaku Pinkiesmile
Odpovědět
#10
Tak u nás máme všehochuť. Kromě obstarožní felicie, kterou máme na popojíždění po městě, a forda mondeo kombi, který je na velké vzdálenosti ve více lidech, jsme si včera pořídili staršího pežota 306 - dvoulitr atmosferický diesel.
Řeknu vám, že za tu desítku, co to stálo, drží to na silnici jedna radost a konečně jsem pochopil, co se myslelo tím průběhem kroutícího momentu u dieslu (pač ty nové s turbem, ve kterých jsem jezdil, se chovají zase úplně jinak). Ideální autíčko pro jednoho dva lidi na středně velké vzdálenosti. Bez posilovače řízení, takže pro frajery, co dokáží točit jednou rukou Twilightsmile.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)