Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako MLP ovlypnilo váš život?
(03.11.2014, 20:28)ElfiQa Napsal(a): Kvůli PP jsem šílenější než obvykle. Někdy jde ze mě strach Pinkiecrazy

A nakonec, jsem zjistila, kdo je můj opravdový přítel. Když jsem zmínila že toto sleduju, většina mě v tom "podpořila". Ale někdo se mi začal smát. :
Drahá princezno Celestie,
dnes jsem se naučila to, že i když se někdo tváří jako přítel, přítel není. Když mu odhalíte Vaše pravé já, je možné, že Vás v tom nepodpoří. Třeba se Vám začne smát. A pak si uvědomíte to, že s Vámi kamarádil jenom proto, aby byl víc populární a takovéhle důvody. Díky tomuto zjistíte, že se pouze přetvařuje, protože když příteli ukážete Vaše pravé já měl by Vás podpořit. Nezáleží na tom, jaké máte rozdíly. Pokud je to Váš přítel, tak vždy bude při Vás.

Vaše věrná studentka,
ElfiQa
Tak ohľadom tej Pinkie to neznie moc dobre Rainbowlaugh
Ale pekne napísaný dopis Celestii Twilightsmile
A keby som mal povedať niečo, čo MLP (žiaľ) neovplyvnilo, tak tam určite patria práve nadávky Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Dost zásadně. Poznal jsem spoustu lidí, spoustu nové hudby, memes a velice kvalitních povídek Twilightsmile
Odpovědět
Můj život to změnilo opravdu dost, jak jsem koukal spousta broníků je talentovaná co se týče hudby, to mně inspirovalo vrátit se zpátky ke kytaře a skládání. Odtrhl se od imaginárního světa ve kterém jsem doposud žil. Lidé si na mně dost ukazovali protože, jsem byl moc zaposlouchaný do black metalové hudby, ne že by na ní bylo něco špatného, ale jak jsem řekl, lidi si na vás ukazují a bojí se projít kolem vás, což byl důvod mého úniku do světa, který neexistoval. Navíc poznal jsem spoustu nových lidí a zařadil se zpátky do kolektivu Pinkiesmile.
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Spoznal som kopu novych ludi s ktorymi je sranda a su v pohode Twilightsmile
SPQR
Odpovědět
(03.11.2014, 20:28)ElfiQa Napsal(a):
A nakonec, jsem zjistila, kdo je můj opravdový přítel. Když jsem zmínila že toto sleduju, většina mě v tom "podpořila". Ale někdo se mi začal smát. :
Drahá princezno Celestie,
dnes jsem se naučila to, že i když se někdo tváří jako přítel, přítel není. Když mu odhalíte Vaše pravé já, je možné, že Vás v tom nepodpoří. Třeba se Vám začne smát. A pak si uvědomíte to, že s Vámi kamarádil jenom proto, aby byl víc populární a takovéhle důvody. Díky tomuto zjistíte, že se pouze přetvařuje, protože když příteli ukážete Vaše pravé já měl by Vás podpořit. Nezáleží na tom, jaké máte rozdíly. Pokud je to Váš přítel, tak vždy bude při Vás.

Vaše věrná studentka,
ElfiQa

To tu myslím už někdo zmiňoval, že MLP je skvělé síto Pinkiehappy Opravdoví kamarádi se prosypou skrz, ale ti falešní se zaseknou.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Také mi to hodně změnilo pohled na přátelství Pinkiesmile A celkově se snažím dávat ty co se nesnáší do kupy Ajsmug
Odpovědět
Fíha, to si potom jak Cadence Rainbowlaugh Ale samozrejme ty to máš trošku ťažšie. Hold nie je veru ľahké ani niekomu zlepšiť náladu alebo ho povzbudiť po vzore Pinkie Applejackunsure Áno, aj po tejto stránke sa snažím viac pomáhať, ale predsa len nie som žiaden psychológ a sám by som niekedy nejakého potreboval Twilightblush
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Kdykoli pomůžu Rainbowlaugh Ale taky nejsem žádnej mistr Rainbowlaugh Prostě někdy se zbytečně lidi mezi sebou hádají a zbytečně jsou proti sobě když si mohou místo toho pomáhat a spolupracovat Pinkiesmile Ale tak to určitě vidíš i kolem sebe ty :/ Je to docela smutné když pozoruješ jak se každý mezi sebou nesnáší a pomlouvá. Proto miluji MLP Ajsmug Tam je to naprosto úžasné kdyby to tak bylo i tady byl by to krásný svět Pinkiesmile To mi dalo to nakopnutí být lepším než ostaní a bavit se s každým bez rozdílů.
Odpovědět
Strada2000 OT
Je to presne tak. Je to fakt blbý pocit, keď sa ti hádajú ľudia, s ktorými inak problém nemáš alebo ak sú obaja dobrí kamoši. Vtedy si však spomeniem na diel Pinkie Apple Pie, takže sa snažím tiež uvoľniť atmosféru Pinkiehappy Potom mám kamoša, ktorý dobre, že nie o každom povie, že je debil len zato, lebo má na niečo iný názor. Takže to isto hovorí aj na mňa a na iných ľudí zase kydá predo mnou. Ale ja ho už beriem takého aký je, čo už. Zabaviť sa vieme, aj pokecať a to je hlavné. Včera pre zmenu sa na FB u jedného objavila čierna profilovka a status "no motivation, no life". Síce dotyčného poznám len z netu, ale nedalo mi to. No snaha povzbudiť ho bola, ale moc to nepomohlo a veľká škoda, že som sa zdráhal tam hodiť jeden MLP fotokoment. Nechcem sa totiž veľmi prezradiť Applejackunsure Ale hlavne, v takomto prípade cez net toho poník moc nezmôže, tam treba proste riadne live objatie.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
MLP mi zlepšuje náladu a vnáší světlo do mých někdy tmavých dnů. Taky si víc vážím těch pár ,,pravých'' přátel.
To, že kvůli němu chodím spát ve 2 ráno a flákám školu, je nepodstatné Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)