Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlčí_PowerDance kreslinká taky na papíře :)
#11
Mno mě právě přijde, že 11 je docela málo a jestli se k tomu dostala poprvé... Ale je pravda, že najít na netu se to dá, tak hledám já, protože když se chci náhodou někoho zeptat, tak je protivný a odkáže mně na net Rainbowwild
Odpovědět
#12
OT
A divis se? V dnesni dobe je na netu uz vse a lidi maji taky jine zajmy nez radit nekomu, kdo je liny nekolikrat kliknout, nebo si proste otevrit knizku/prirucku a pocist si.

Ale muj nazor je, jako obvykle, neseriozni a zly, takze si trhnete pazourem a jdete delat neco uzitecnejsiho nez patlat poniky v pony creatoru nebo ochat nad kycovitou tvorbou poloviny tohoto fora Rainbowwild Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#13
(11.09.2014, 06:57)MidnightShadow Napsal(a): nebo ochat nad kycovitou tvorbou poloviny tohoto fora Rainbowwild Rainbowlaugh


OT V ot
: Poníci jsou kýč to se nesmí popírat. spíš takovou vlastnost využít.
.
Odpovědět
#14
(11.09.2014, 06:57)MidnightShadow Napsal(a): OT
A divis se? V dnesni dobe je na netu uz vse a lidi maji taky jine zajmy nez radit nekomu, kdo je liny nekolikrat kliknout, nebo si proste otevrit knizku/prirucku a pocist si.

Ale muj nazor je, jako obvykle, neseriozni a zly, takze si trhnete pazourem a jdete delat neco uzitecnejsiho nez patlat poniky v pony creatoru nebo ochat nad kycovitou tvorbou poloviny tohoto fora Rainbowwild Rainbowlaugh

Já neříkám, že tvé názory jsou zlé a já nevím jaké ještě... Pinkiesmile Jenom prostě mi přijde trochu nespravedlivý, že se holka na něco zeptá a už se na ni všichni slítnou ze všech stran jak supi... A nebo je chyba taky ve mně, že mám kolem sebe pořád nějaký děcka, který se furt na něco ptají a já jsem prostě zvyklá jim na to furt dokola jak ten debil odpovídat Pinkiehappy Nečil se hned Ajsmug
Odpovědět
#15
OT:

Kdo se moc ptá, málo googlí.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#16
Ja momentalne pouzivam svuj mobil, skanner na to sice mam ale je hroznej! nastaveni si dela co chce, a pobrazky jsou totalne preexponovany nehlede na to co s tim udelam. Dokumenty a fotky to dava dobre, ale kreslene veci ne-e -_- (je to starsi tiskarna+scanner od firmy HP, presny model si nevzpomenu) ale priste kupuji ciste jen scanner, az bude za co -_-
Move along, nothing to see here.

My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice
Odpovědět
#17
Změna na mém Vlákně
1.Na Base maluji svuj Mane 6
2.Maluji Base(předlohy jsou base)
Konec
Kdysi mi bylo 11 let, když jsem sem poprvé zavítala.
Nyní mi je 15 let a nostalgie mi dává údery ze všech stran. Rainbowlaugh
Odpovědět
#18
Změna:Kreslím na přání
Dostala jsem svoji první prosbu od BellySary na Rp Power Ponies
Zatím je to na Pony manekýnce


Přiložené soubory Miniatury
   
Kdysi mi bylo 11 let, když jsem sem poprvé zavítala.
Nyní mi je 15 let a nostalgie mi dává údery ze všech stran. Rainbowlaugh
Odpovědět
#19
Moc hezké.Twilightsmile Tohle se mi líbí. Rainbowkiss Děkuji. Pinkiehappy
Odpovědět
#20
bellasaro, ale v takovym kostymu budes hodne na rane - nic napadnejsiho uz asi neexistujeRainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)