Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ďakujem.
#1
Pred rokom a dvoma dňami sa stala vec, ktorá ma prinútila odraziť sa od dna na ktoré som klesol kvôli jednej tragickej udalosti. Tú vec má na svedomí partia ľudí odtiaľto, ktorých si budem navždy nesmierne vážiť.
Najprv som plánoval zložiť pre vás nejaký epický song, ale zlyhanie hardwaru (RIP Notebook) to nedovolilo. Tak vám aspoň poďakujem skladbou (resp. časťou skladby + animáciou) od niekoho iného, ktorá celkom dobre vystihuje aký malo to, čo ste pre mňa spravili efekt.

Vy viete kto ste.

Ďakujem.
Odpovědět
#2
Síce neviem kto, ale pri takýchto vláknach mi vždy zahreje srdco... a ukľudnujúca muzika... aj s dobrým videom...
Kudos, mate
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
#3
dik za to video IvoryKeysADSR
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#4
@IvoryKeysADSR: Pamatuju se na ten čas...

Nevím, jestli se mezi ty lidi počítám - patrně ne - ale i tak jsem moc rád, že už je ti líp Pinkiesmile kdyby mě bylo kdykoliv potřeba, tak prosím neváhej se na mě obrátit (v poslední době už tohle těžko poznávám) - jsi jeden z těch lidí, kterých si velmi vážím a to nejen proto, že jim sám vděčím za mnohé.

EDIT: Písnička, ani to video nikdy nezklame Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#5
Drahý Ivory,

jsi jeden z těch, pro které bych neváhal udělat v podstatě cokoliv a jsem velmi rád, že už jsi na tom líp.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#6
(11.12.2014, 11:38)Jamis Napsal(a): Nevím, jestli se mezi ty lidi počítám - patrně ne -

Ale áno. Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)