Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Welcome to Ponyville
#1
Ahoj, překvapuje mě, že tady ještě není téma o této vizuální novele. (alespoň podle vyhledávání). Před pár dny jsem pochytil na EQD, že byl uvolněn první akt, takže to teď zkouším, protože jsem předtím hrál Katawa Shoujo (skvělá hra) a tenhle žánr mě docela zaujal. Navíc tam narozdíl od KS
není žádný "závadný" obsah.

Tady je důvod, proč WtP nenávidím (mírný spoiler): Twilightangry2
http://imgur.com/k3Eti

Dělám si srandu, miluju to Rainbowlaugh
Všechny NPC postavy jsou kompletně nadabovány, a i když to samozřejmě není ani zdaleka dokonalé, je vidět, že se vývojáři snaží být autentičtí. Ale je slyšet, že občas nesehnali někoho správného.

Tak já jdu hrát dál Pinkiesmile
Odpovědět
#2
Zní to zajímavě, kdesi jsem viděl nějaké obrázky z Pony VN, ale nějak jsem nezkoumal, jestli to skutečně je, nebo si nějaká tvořivá mysl jen hrála s Photoshopem.
Určitě si to zahraju, protože VN já rád, akorát asi bych spíš počkal, až by to bylo kompletní.

A jinak, "závadný" obsah bych tomu neříkal, "nevhodný" když už tak. Rainbowlaugh

Odpovědět
#3
(23.09.2012, 17:36)AverageHanzo Napsal(a): Zní to zajímavě, kdesi jsem viděl nějaké obrázky z Pony VN, ale nějak jsem nezkoumal, jestli to skutečně je, nebo si nějaká tvořivá mysl jen hrála s Photoshopem.
Určitě si to zahraju, protože VN já rád, akorát asi bych spíš počkal, až by to bylo kompletní.

A jinak, "závadný" obsah bych tomu neříkal, "nevhodný" když už tak. Rainbowlaugh

Jo, díky, to je lepší výraz. Ale teď to pořád hraju a je to velmi dobré Pinkiesmile
Odpovědět
#4
Dojmy po dohrání toho 1. aktu:
References everywhere. Jak na show, tak na fandom a na různé filmy Rainbowlaugh
[spoiler: Konečně jsem dostal možnost pěkně ztrolit Trixie! Aww yeah!]
Pravděpodobně celkem variabilní.
Hezká hudba.
Vtipné Pinkiesmile
Obsahuje strašidelné pasáže.
Odpovědět
#5
Hra je velice povedená a to ne jenom z pohledu hudebního doprovodu , dabování a artworků ale i příběhu který můžete hrát třemi způsoby (Dobrák,neutrální,zloduch)
Zde je mé video na tuto hru ://youtu.be/VMUl2nGAqko (hru jsem natáčel asi cca 3 minuty potom co jsem hru dohrál takže to může vypadat nepřipraveně ale jako lets player se teprve učím ) Pn : Pinkie nesvědší bydlet v cukrárně za chvilku bude mluvit takhle : //youtu.be/Q1lYo7gXuhg?t=35s Rainbowlaugh
If you can see it , you can hug it Pinkiesmile .
Odpovědět
#6
Já jsem jí odehrál o víkendu a vidím u ní jedinej problém. Jestli budou všechny akty velký jako ten první (kolem 1 GB) tak to bude největší hra co v kompu budu mít Rainbowlaugh
Odpovědět
#7
Jo tuhle hru sem si zahrál taky Pinkiesmile a celkem mě zaujala škoda že je zatim jen 1 akt Rainbowlaugh
Go Hard or Go Home !!!!
Odpovědět
#8
Nějak jsem ještě pořád nezjistil z těch odkazů co je to vlastně za hru? To je nějaká 3D RPG/MMORPG jako třeba Legends of Equestria? Nebo o co ve hře jde? Pinkiesmile

A jaké to má HW požadavky? Nejmodernější PC zrovna nemam... Pinkiesmile
Odpovědět
#9
Je to vizuální novela, vlastně soubor různých statických obrazovek s různými scénami... no, podívej se sám.
To rozjedeš bez problémů. Stačí k tomu mít Flash Player.
Odpovědět
#10
No hra jako taková to opravdu není, ale jinak velmi zábavné. Sice jsem s mojí angličtinou pochytil tak polovinu, ale i tak dobré... Pinkiesmile

...Derpy Mare Mail... Rainbowlaugh
...And nooo cuddling, haha... Rainbowlaugh
..Are... are you coming on to me?... Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Díky za tip... Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)