Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.91 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Princess) Twilight Sparkle fan club
[Obrázek: commission___blayze_and_twilight_sparkle...8gep0x.png]
Odpovědět
[Obrázek: flash_sentry_and_twilight_sparkle_by_ben...6g2r3y.png]
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
A co trochu crossovers

[Obrázek: full.png]
Odpovědět
Yay! Tento právě vyšel! Pinkiesmile
[Obrázek: i_feel_like_a_princess_by_dm29-d8hxod2.png]
dA link
Autor: dm29
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Dragonalicorn (a ostatní waifisti) OT:


Ja osobne tento waifu stuff nikdy nepochopím. No možno raz. Si dospelý chlap, prečo máš potrebu fixovať sa na neexistujúcu kreslenú postavu a neskúsiť reálnu ženu? Tam vonku ich behajú milióny. Možno je za tým nejaký vážny zážitok, no pútať sa takto k fantázii je veľmi zlý nápad.

Toto fórum je prístupné všetkým registrovaným členom a preto tu každý môže pridávať akékoľvek obrázky Twi (v súlade s Pravidlami), či už s nejakým žrebcom alebo bez. Rovnako ako ty môžu mať Twi za waifu stovky iných ľudí na svete, no nepatrí ani jednému z vás. Patrí Hasbru.

Keby si mal priateľku a niekto by dal na net jej akty alebo fotky s iným mužom, to pochopím, naštvalo by to každého zdravého chlapa. No Twi je len výplod z hlavy Lauren, nie reálne existujúca bytosť. Nikto okrem držiteľov práv k seriálu (aj tí to vnímajú obchodne) si ju nemôže "privlastniť", nieto ju ešte považovať za manželku.

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Dobrá a čím toto OT ukončím (tedy doufám) je toto
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
[Obrázek: mlp_twilight_sparkle__equilibrium_by_aqu...8fs20f.png]
dúfam že to tu ešte nebolo...
Dragonalicorn ja ta nechcem uraziť ale všetci majú pravdu nieje to žiadny hate nepatrí tebe ani nám a nikto z nás si ju neprivlastnuje mal by si sa s toho skôr tešiť a nie sa ešte stažovať sorry ale je to trápne Facehoof
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Že mi něco vadí a ozvu se, tak su hned nafoukanej a ten špatnej? Tak to je teda dobrý díky žes mi to objasnil. Už jen zbejvá mě obvinit, že se tu snažím omezovat svobodu slova a podobně.. ste ubozí. Vypínám tyhle dvě vlákna, Takže jestli si ještě chcete na něco hrát tak doporučuju přes soukromku.
Odpovědět
Twilight mám taky rád až pouši. Viz můj podpis. A asi se budu řadit k těm broníkům kteřím vadí že Twiliggt je s někým jiným, ano vadí mě to ale ignoruju to. Nebudu se přeci tim trápit, ne? A samořejmě bych nepostnul Twilight s někým jiným kromě TwiDash, to bych si mohl potom protiřečit.


Tento fanklub byl zapomenut protože skupina broníků a já taky, je názoru že by Twilight měla mít jenom jeden fanklub z důvodu že jsme jí rozdělily na dvě poloviny.
minulost: že máme rádi když ještě nebyla pryncezna.
přítomnost: že máme rádí jenom prynceznu Twilight a ne její minulost kterou si prožila.
Ale když by byl jenom jeden fanklub, tak nebude rozpulená na dvě osoby.
Asi hodně waifistů Twilight by chtělo sloučení dvou fanklubu o Twilight.

A teť k tobě Hotsteppane.
Ono se to má tak. Každý co miluje Twilight jako já tak by si přály bejt s ní a žít s ní. člověk nemusí jen milovat člověka ale jinou formu stejně inteligentního života, třeba poníci. Ty jsou ještě víc inteligentčtí než mi. A ono se muže stat i tohle my ,,lidé" jsme vynalézavý a jednoho dne příjdem nato, jak stvořit živou formu která bude přesně taková jako je Twilight i její charakter, sice bude problém s magií ale to zatim neva. A taky by těch Twilight muselo bejt pro každého waifistu Twilight. Twilight by se to nelíbilo kdyby se spoustu broníku přely o jednu a taky jedinou Twilight. Tak proto bude několikrát.
Ale jestli se toho nikdo z nás nedožijem tak existuje jiná možnost. Až odejdem z tohoto světa, tak začnete žit ve světě který mate vysnění, my bronies samořejmě Equestrii a budete se svojí waifu. Já vím zase se muže stát že v tom světě se zase potkáme všichni a taky ti co milují twilight a bude se dít to samé.
Jak by to fungovalo?
Měl by tam být nějaký systém.
Když se někdo dostane do tohoto světa tak takzvanej system tě rozstřídí. Dáti tvoje OCčko a systém si zjistí zakým jseš tam: zjisti třeba že maš rad Twilight tak tě tam pošle jestli tam ještě nikdo není s Twilight. Jestli už je obsazeno tak tě pošle do jiné dimenze. Takhle by nás to mohlo rostřídit.
Mohla by bejt i speciální ,,mapa" která funguje jako stanice mezi dimenzemi přes kterou bysme mohly přejit. Aby jsme se mohly naštěvovat. Taky když vztoupíte na tu speciální mapu tak vám bude přidělen ,,doklad" z jaké jste z dymenze. Když sebou vemete i svojí waifu, tak taky dostane tento doklad. Tak se budeme moc naštivovat a užívat si novej život v Equestri.

Odemě zatim vše
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
OT Dragonalicorn:
Pokud to vezmu z hlediska reálného života. Přítelkyni mám a popravdě nějak neřeším, jestli je na fotce s někým jiným, nebo že jde na nějakou party s jinými kamarády. Kdybych jí měl všechno tohle zakazovat, jak by to pak vypadalo? Omezování lidské svobody. Nějak to neřeším, ať si klidně s někým vyjde. Pokud to ale vezmu z hlediska co se děje tady, přijde mi to dětinské, bez urážky, ale tímhle si jen dokazuješ, že jsi nolifer.
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)