Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Oggynine tvorby
Rainboom: ,,Tá čiapka je taká... Plochá?" Yeah it's new style. Rainbowlaugh
,,A dole kopcom musí byť strmák keď tak stromy rastú, ale to si myslím že si tak chcela nakresliť" Y-yeah.. Rainbowlaugh
---
A zasa pridám niečo nové. Nie je to nič extra. Poslednú dobu ma strašne chytol seriál Gravity Falls a tak som sa rozhodla, že sa naučím kresliť Dippera. Tak som si vybrala pár póz a začala kresliť. Doladila som to takým rýchlim vyfarbením/tieňovaním.

[Obrázek: dipper___training_by_oggynka-d8kqdu2.png]

Nabudúce si vyberem jednu pózu a nejako sa s tým tieňovaním pekne pohrám a budem sa snažiť aby to nebolo celé rozotrené ako to ja mám vo zvyku.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Krucipísek, proč všichni máte rádi dippera Rainbowlaugh

Nejlepší je stejně Wendy a žolík Mabel Pinkiehappy
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(06.03.2015, 11:44)Oggy123 Napsal(a): Teraz som si tak všimla, že ak by som tak dala stôl musela by som aj tú pravú stoličku ešte viacej natočiť... či? Ale skrátka tú dlažbu si vystihol. Dáva to oveľa väčší zmysel než to, čo som nakreslila ja.

Áno, so stoličkou máš pravdu (a ešte je tam zopár ďalších vecí, ako váza a pravý pohár - tiež by bolo vidno ich vrch, lebo sú pod horizontom). Ďalšia možnosť by bola posunúť horizont, keďže väčšina vecí v popredí indikuje, že horizont má byť nižšie.
Vône kvarkov sú izospin, projekcia izospinu, podivnosť, pôvab, krása a pravda.
Odpovědět
Frolda: Muhahaha Pinkiecrazy
Fahu: Jasné. Pinkiesmile
---
Keď už sme u toho horizontu mohla som ho využiť aj pri tomto ďalšom obrázku. Čiary na zemi sa nezhodujú s čiarami okolo okna. No čo už. Aj tak som tento obrázok kreslila len na skúsenie nového štýlu.
Poobede som povedala, že si vyberiem pózu a nejako sa s ňou pohrám. Vybrala som si hneď celú scénku a snažila som sa nie tak veľmi rozotierať. Vzniklo z toho toto.
[Obrázek: 045c9a6b30_100498879_o2.png]
Kto by to nepochopil - V tejto scénke bol Dipper ovládnutý Billom Cipherom.

A pridám ešte originál:
[Obrázek: tumblr_inline_nbtdyyV0QE1r78nbp.jpg]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Nah má slabina Rainbowlaugh! a ještě k tomu Bipper! [spoiler: *fangiling because of Dipper*]
V tvém podání má Dipp něco ze Sonica a nevím proč Rainbowlaugh, ale ten poslední obrázek, no wow ten mě teda dostal. Ten díl mám moc ráda, Dipp posledlý Billem je vážně úžasný, tak že jsme ráda, za připomenutí momentkou z tohoto dílu (jen teda zmizel laptop a okno se zavřelo Rainbowlaugh).
Obrázek má více dramatické barvy a hlavně zvýraznění satanské červené. Celkově napovídá, že se děje něco zlého. Jen tak dále, použitý styl je vážně zajímavý Pinkiesmile.
Jen tak dál! a jestli ještě Dippa nenakreslíš, tohle tě bude strašit ve snu Rainbowlaugh
[Obrázek: tumblr_nbm1ruaGX81r45g3go1_500.gif]
Odpovědět
Jo tak takhle temperovité bez hlazení se mi to opravdu líbí víc.
.
Odpovědět
Čo to tam vidím na pozadí? Ilumináti? Rainbowlaugh

A nezabudla si trochu na tiene? V originále má Dipper naľavo na šiltovke tieň, ale ty ho tam nemáš.
Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.
Odpovědět
Cally:
(08.03.2015, 05:01)Cally Napsal(a): V tvém podání má Dipp něco ze Sonica a nevím proč Rainbowlaugh
Možno štýl tieňovania alebo tie pózy Rainbowlaugh
Ten diel je jeden z mojích obľúbených. Laptop zmizol úmyselne, pretože sa mi ho nechcelo kresliť a okno nevyšlo Rainbowlaugh
A Dippera ešte určite nakreslím. Možno aj ďalšie postavy.
Baterka: Teraz to ešte nejako skombinovať s mojím štýlom.
Sei: They are everywhere. Tieň som si robila podľa seba. Na mojom ide tieň od okna a tak som tam ten tieň nedala.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Taká menšia vecička čo mi trvala asi nejako 40 minút. Nič extra.
Dnes som si pozrela najnovší diel Gravity Falls a strašne som na to chcela niečo nakresliť no nič ma nenapadlo. Ten diel bol tak úžasný Rainbowkiss Nakoniec som takto na večer vytvorila len toto... Niečo.

[Obrázek: not_just_a_great_uncle____by_oggynka-d8l7ajm.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Říkáš že se mám na co těšit ? Tak ještě sem jej neviděl (Ale podle reakcí na tumblu je to bomba)
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)