Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Lachtani nebyli a na zmrzlinu pro změnu nebyly libry (ty skončili v build a bear a forbidden planet.)Pinkiesmile
Odpovědět
V sobotu jsme si zašli na jednu výstavu kosmonautiky na pražské výstaviště. Luna se totiž velmi zajímala o to, jak člověk dobívá vesmír a hlavně její měsíc. Twilightblush

Když jsme přišli na tu výstavu, Luna si okamžitě všimla jedné knihy od nějakého Jules Verna s názvem Ze země na měsíc. Pobaveně jen řekla "Naštvěte moji sestřičku a budete tam dřív, než stačíte říci to the moon. Já už o tom tak něco vím." Twilightblush
[Obrázek: DSCF3771.jpg?ver=2]

Poté jí zaujalo něco na čtyrech kolech.
[Obrázek: DSCF3780.jpg?ver=2]
Lunární vozidlo ji připomnělo její hopsání po měsíci a jen kroutila hlavou nad tím, jak tohle může člověk zkonstruovat, aby se pohyboval po povrchu. Trochu zapomněla, že máme jen dvě nohy a na sobě mnoha kilový skafandr. Rainbowlaugh

Pak se odebrala k měsíčnímu kameni, který tam byl vystaven na obdiv. Když si pak přečetla ten nápis dole pod šutrem, tak se jen s úsměvem postavila na tu skříňku a pózovala pro ostatní. Pinkiesmile No když už je jednou měsíc její že? Rainbowlaugh
[Obrázek: DSCF3783.jpg?ver=2]

Když pak uviděla maketu raketoplánu a ostatní technologické vymoženosti, jak se dopravit na orbitu a i k měsíci, řekla jen suše, že by nám stačil pořádný moon kanón. Pinkiehappy
[Obrázek: DSCF3786.jpg?ver=2]

Celá výstava byla velmi fajn a užili jsme si to tam. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue? Tak tohle je epické hlavně ta hláška
Citace:Pobaveně jen řekla "Naštvěte moji sestřičku a budete tam dřív, než stačíte říci to the moon. Já už o tom tak něco vím."

Blue, opravdu nádhera, už se těším s čim nás znovu překvapíš a bude to takhle epické.
No nemám slov.  Twilightsmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Přepadovka  Pinkiecrazy

   
Odpovědět
Wander Fox: Na jaký pastviny si to stádo poníků hnal? To je máš na nějaký skále? Twilightblush
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
U tabulí jsem se octl na dnesni vyjizdce s mamkou a mala prskavka samozrejme nemohla chybet

[Obrázek: zMK5oYD.jpg]
[Obrázek: Li1g2Y2.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Moje Twilight se se mnou šla podívat na hokej  Twilightsmile
[Obrázek: b3bd47a9e5_100948655_o2.jpg]
Ajsmug Applejack Ajsmug
Odpovědět
Yokiii: No vida. Zrovna dneska jsem si říkal, zda tam nebude někdo z bronies. A ejhle. Twilightsmile
Občas mi připadá, že ty některé góly musí být jen díky magii. Zde je důkaz. Výborně Twili. Rainbowlaugh
PS: Komu vlastně v Ostravě fandí?
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Přesně Blue, to dělá Twilight. A ono taky tohle i potěší. Vy se koukáte na hokej ale zárověn i na poníky z bronies. A samořejmě někde tam je Twilight.

A měl bych prosbu. Mohl bys ten obrazek opravit aby tam skutečně byl, maš tam error a mi přicházíme o tu nádheru.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Twi nebyla jediná Pinkiesmile

[Obrázek: 1fb47d8a5ddef117821549f35cd6c149.jpg]
[Obrázek: 5182b7e6180e1ba04c246009cf85ede1.jpg]
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)