Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Žiadne čokeby. DúfajRainbowlaugh

Čo keby krby kraby a kruhy išli krákať?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
(už to preháňaš s tou umeleckou básnickou tvorbou Rainbowlaugh )

Tak v krboch by oheň vzplanul úplne sám, kraby by začali útočiť jak Crabby z Pokémonu a kruhy sa zmenili na štvorce, čo by bol najväčší prúser na PS joystickoch. 2 štvorce! Rainbowlaugh

Čo keby tvoja otázka a moja odpoveď aj dávajú zmysel?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Tak by to nebolo ono. Takto je to super Rainbowlaugh

Čo keby už otvorím ten radler čo tu stojí vedľa mňa?
Odpovědět
Tak ho potom asi vypiješRainbowlaugh

Už ste niekedy lúpili?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Špatné vlákno....
Se přiznám- karamelové lízátko za 3 koruny Twilightblush

Co kdyby mě teď začali trestně stíhat?
Odpovědět
(zasa? to neni možné, starnemRainbowlaugh)
Asi ešte niesi trestne zodpovedný, takže asi by ťa nestíhaliRainbowlaugh)

Čo keby mám doma 50TB disk?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ačvíment anlaked,bro Rainbowlaugh

Co kdybych ten disk chtěl? Pinkiecrazy
Odpovědět
Tak ti jo predám. Za strašnú cenu!

Čo keby sa mi prehreje cpu?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Tak sa ti vypne pc.

Čo keby spravím upgrade na ssd?
Odpovědět
Tak budeš mať svižnejší comp, ale menej miesta.

Čo keby pokosím aj to, čo nemám?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)