Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste se dostali k MLP?
Když nad tím tak přemýšlím, poníci se občas objevili už dřív, ale to byly jen takové malé zmínky ve webkomiksech.
Doopravdy jsem se k nim dostal 17.1.2012 v 0:20, když mi spolužák z druhého stupně poslal (vážně si rozmyslete, jestli to chcete přečíst, na zbytek to nemá moc vliv Rainbowlaugh) [spoiler: flashovou verzi klipu Cupcakes]. Líbila se mu na tom hudba, jeho slovy "chytlavé". Pak jsem se teda odhodlal jít přečíst si psanou verzi, abych pochopil, o co to sakra go (zhruba 10.2.).
Mezitím jsem na youtube našel tohle.

Pak internet implodoval do mé hlavy nebo tak něco a všude se začali objevovat poníci. Ve videích o Minecraftu (Leden byl měsíc, kdy jsem se zoufale snažil si Minecraft zprovoznit Rainbowlaugh.), v avatarech na fórech, v dalších webkomiksech, prostě všude.
Takže jsem už tak nějak zhruba věděl, kdo je kdo. To byl asi taky ten úsek, kdy jsem našel věci typu Epic Pie/Cupcake Time. A spooustu fanfictions o Derpy.

Jak jsem napsal tomu spolužákovi ICQ (a je to výlet do historie i pro mě, protože jsem to až dosud nezjišťoval):
17. února: "Mám. Mozillu. Plnou. Poníků."
20. února: "Popravdě, už asi deset hodin čtu fanficy o ponících O.o"
26. února jsem už znal i Fan/fic/Theater 3000, kde si lidi dělají srandu z obzvláště špatných povídek.

Někdy mezitím jsem si nakonec zašel na youtube a našel si teda první epizodu nikoliv s tím, že zkusím, o co jde, ale s tím, že se na to musím bezpodmínečně podívat a včera bylo pozdě.

27. února jsem soptil nad českým dabingem Rainbowlaugh:
" 'Můj malý Pony: Přátelství je magické' Pony?! My nemáme slovo PONÍK?"
28. února jsem to zhodnotil Pinkiehappy.
12. března jsem začal stahovat první sérii, o den později bylo hotovo: "I has ponies"
23. května se mi povedlo dostat dva spolužáky k tomu, aby se na to podívali. Želbohu, jen jeden viděl všechny epizody.

No a to bude asi tak všechno PinkiesmilePinkiehappy. Nějak jsem ztratil přehled o tom, jestli jsem tam dal všechno, co jsem chtělDerpytongue2.
Odpovědět
Už som to tu spomínal. Paťo alias Dj Chaos úspešne bronifikuje rodinu Rainbowlaugh. Raz som sa zapozeral do jeho avataru na skype. Povedal som si, to je roztomilé, z haluze som si pozrel prvú epizódu....a za dva dni už bola prvá séria za mnou
Odpovědět
(01.10.2012, 22:04)Xaverius Napsal(a): 27. února jsem soptil nad českým dabingem Rainbowlaugh:
" 'Můj malý Pony: Přátelství je magické' Pony?! My nemáme slovo PONÍK?"

Přesně!!! Taky to dodes nechápu. I melodicky by to tam víc sedlo.
Odpovědět
(01.10.2012, 22:04)Xaverius Napsal(a): 27. února jsem soptil nad českým dabingem Rainbowlaugh:
" 'Můj malý Pony: Přátelství je magické' Pony?! My nemáme slovo PONÍK?"
Minimax celkově si nejspíš hází kostkou, aby věděl co má přeložit a co má nechat v původním znění Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
To jo, půlku věcí nepřekládaj vůbec (Sweet Apple Acres, názvy leteckejch triků Rainbow Dash) a půlku přeloží blbě nebo sice správně ale nehodí se to tam (Applebloom jako jablečný květ, Wonderbolts jako zázračné šípy a spousta dalších kiksů). Plus ten falešnej zpěv a otravně pisklavý héliový hlásky některejch poníků (hlavně Pinkie Pie v českym dabingu nemůžu vystát). No ale dneska sem vydržel na Barrandově celou epizodu od začátku do konce (sem línej připojovat externí disk a nahazovat playstation s SMS playerem abych si to moh užít v TV v originále s titulkama). Dávali Applebuck season, shodou okolností první epizodu MLP co sem kdy vůbec viděl (na youtube, když sem si zjišťoval vo co jako de a co na tom všichni mají, tenkrát mě to ještě nepřesvědčilo, ale už to tam hlodalo).

Jestli to má bejt "Můj malý pony" nebo "Můj malý poník" to je težký rozhodování, oboje mi přijde v pohodě, to první je bližší tý "značce" a to druhý je zase takový počeštěný. A děsně se mi to líbí maďarsky - Én Kicsi Pónim (maďarská verze Winter Wrap Up songu je taky něco)! :-D
Odpovědět
No, u mě je to jednoduché. Máte-li věrného přítele jako je Liška, který Vás s radostí spamuje, doslova spamuje vším co se týká MLP - meméčky, videi a písničkami. Tak Vás to časem stejně zlomí Rainbowlaugh.
A špatné to není Pinkiesmile.
Double rainbows! What does it mean? Rainbowlaugh

[Steam]
Odpovědět
Mňa k tomu dostal brat. Len tak počas jedného nudného dňa sa ma spýtal či viem o tom že začali vydávať nové diely mlp. Moja odpoveď bola dosť neslušná. Potom sa spýtal či si to nechcem isť pozrieť, ja na to: “Fajn zasmejeme sa aké je to ružové, hlúpe a detské.“

Keby som vtedy vedel čo sa stane.... Pinkiecrazy

No a teraz neexistuje deň kedy by som nevidel aspoň 1 obrázok či niečo iné s tématikou mlp.
Odpovědět
Ja sem se koukal na Screwtyho Rainbowlaugh a pak dal like k nějakému MLP koukl sem se na to ale dal like někomu druhému pak sem napsal MLP 3dil ..... a pak sem to uviděl od killerexe a ted to pořád sleduju Rainbowlaugh
Odpovědět
Já se na to díval, abych mohl zkritizovat další hovadinu (jako jsem si podal želví ninja, nebo Scary movie Pinkiesick )
Bohužel...nebo spíš bohudík, tady mi došly slova. Sice až u třetího dílu, ale jsem rád, že jsem to chtěl původně zkritizovat, jinak bych se na to nedíval. Ale teď to sleduju dokola a dokola a dokola až do Derpytongue2

Ale úplně poprvé jsem viděl díl Look before you sleep (tj. "Holčičí párty Twilight, Applejack, Rarity). Nevěnoval jsem tomu celkově pozornost, brzy jsem na to zapomněl. To bylo už dávno Rainbowlaugh
Odpovědět
přes kamaráda prvních pět minut sem myslel že je buzna a že mě chce sbalit ale pak se mi v hlavě ukotvila ta grafika a ten druh humoru co se střídá se nelogicky humorným prostředím fyziky a mě došlo že je to fajn a že sem jedním z nich ale netuším jakým způsobem se k tomu dostal kamarád on je spíše z té temné strany i když poslední dobou se chová docela jinak to je jedno ty barvy a prostředí skvělé že ještě neumřeli 2D seriály
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)