Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 7: Make New Friends But Keep Discord
#21
Solid Discord, zhulený hippie poník, sliz a mane six karty. 8/8
Odpovědět
#22
Tahle epizoda byla naprosto skvělá Rainbowlaugh Tolik jsem se u mlp nenasmál už dlouho.
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#23
Skvělá epizoda
Skvělý nový charakter
a Metal Gear Solid Reference Rainbowlaugh
za mě je to zatím nejlepší episoda této serie  Rainbowdetermined2
Odpovědět
#24
super epizoda, este ze som sam doma a mohol som sa rehlit ako sa mi zachcelo Rainbowlaugh



nuz ale aj ked bolo moc vtipne ako Maud zotrela Discorda, nie je to prave najlepsie vzorove spravanie pre deti (niekoho zhodit vysmechom) a tiez neviem ako budu deturence reagovat na to ze hrdikou bola hipisacka a jej spev. otecko pride vynervovany z prace a dceruska mu toto zaspieva ako ho ukludnila ... Pinkiecrazy

Odpovědět
#25
Už vidím jak malé holčičky říkají "Až vyrostu, tak budu jako Tree Hugger." Rainbowlaugh
Přeci jen, máme se poučit ze seriálu a chovat se podle něj, takže si všichni vemte příklad z Tree Hugger Rainbowlaugh
Odpovědět
#26
niektore uz trenuju Pinkiesmile
dal by som aj link, ale nie je vhodny pre mladsich
Odpovědět
#27
Výborná epizoda
also, you lost c:

[Obrázek: 897254__safe_screencap_box_spoiler-colon...+paint.png]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#28
Konečne YT

dost dobra epizoda  vypada to ze Lyrika je opravdu Lyřina mama
Upne OC postava - Milky Way (teda az na pihy) 
natěšené CMC
...Pinkie Pie
+ vsichni dalsi co se ukazali

hodne podivny byl ten popevek od Treehugger protoze Nothing Can stop the Smooze

Nejsem si jisty Celestiinym chovanim vuci Twili - jako takove kamosky na akci... no zajimave se to vyvinulo ze student /ucitel vztahu

A jak nejsem na Luně zavisly tak tady mi chybela 
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
#29
Vynikající. Absolutně vynikající!   Pinkiehappy

Vyhulpoň Treezie je zase jednou povedená, snadno zapamatovatelná postava, která to v oblasti fan-artu asi pěkně schytá.  Rainbowlaugh

Applejack umí slzet dovnitř i ven, podle nálady.

Discord to má doma a v přilehlém okolí fakt pěkný, ale poštu bych mu nosit fakt nechtěl. Některá zaměstnání v Equestrii musí opravdu stát za to.

Fluttercord je canon. Těžce. Zajímalo by mě, jak probíhají jejich úterní čajíčky když se zrovna nepohádají. Ono Discordovo "Sluttershy" toho dost napoví. Při sledování epky jsem si to kousek vrátil, aych se ujistil, že jsem se nepřeslech. A ono ne.

BTW, taktéž by mě zajímalo, jak to momentálně vypadá u Someona doma.

Účesy i šatičky jedna báseň.  Raritystarry

Zcela nejvíce pobavila Celestie. Její chichotání se Discordovu vtípku o Twi a přiznání na konci dílu bylo za 100 bodů. Ona umí žít.  Pinkiehappy

S5 má zatím neskutečný drajv. Jen tak dál.  Rainbowdetermined2  Pinkiesmile
Get rich or die trying.

Odpovědět
#30
Tady zas někdo snídal polévkovou lžíci LSD, ačkoli Treehugger jede na jiným matroši. Jasně, děti to nepochopí, ale modří už vědí Pinkiehappy show for little kids my ass.

Spike se vzbudí v posteli s cizím chlapem. Mno, nic, co by se nám někdy nestalo, ale většinou tomu něco předchází. Chápu tedy jeho rozčarování.

Celda je troll a party animal. Že by krize středního milénia? Rainbowlaugh navíc teď může povinnosti hodit nejen na svoji sestru, ale i na Twilight. Má to dobře zařízené, holka.

Epka byla epic, kdybych nemusela do práce, pustím si jí ještě jednou (čti potřetí).

Fluttercord je canon a nikdo mi nebude po téhle epizodě tvrdit, že ne!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)