Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2015 - FAQ diskuze
Ingram bude taky na Galaconu a BUCKu 2016 a tez byl na Crystal Fair 2013 - jop, Evropu ma evidentne rad =)

Hoste bohuzel zustavat v EU nemuzou - na cony si musi brat dovolene z jejich kontraktove prace takze to je vzdy kolem +-1-2 dny pred/po conu co se podivaji po okoli a pak zpatky do prace!

John De Lancie v Praze jiz byl tyto Vanoce a vzhledem k tomu, ze 2x odreknul BUCK, tak by to byl sakra velkej risk Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@Cwossie: GalaCon to jistí a myslím, že Tabitha tě taky ráda uvidí, když si vzpomene na CrystalFair, jakože si vzpomene Ajsmug

Ono těch možností je velká spousta... je pořád dost jmen, která na EU conech nejsou tolik známá - v případě dnešního oznámení se nejedná o komunitního umělce, ale někoho bližšího přímo MLP:FiM Twilightsmile

btw. bylo by hrozně fajn dát na conu prostor postupně všem lidem, kteří v komunitě tvoří - bohužel na to není toliko času a prostoru. Pro CZ/SK nebo i PL se tohle dá třeba na FF či PGF, ale pro lidi mimo tenhle okruh je prostě angličtina nutnost a to na je CZ/SK akcích (kromě Czequestrie) bohužel neproveditelné.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ještě mě napadla Ashleigh Ball, kterou by teoreticky do Evropy mohly přitáhnout nasmlouvané koncerty s kapelou Pinkiesmile Zařídit dopravu třeba z UK nebo Německa už by bylo snazší...


(19.06.2015, 10:00)Jamis Napsal(a): @Cwossie: GalaCon to jistí a myslím, že Tabitha tě taky ráda uvidí, když si vzpomene na CrystalFair, jakože si vzpomene Ajsmug
Tys u toho nebyl, ale já bych daleko radši, kdyby zapomněla Rainbowlaugh Jdu se zavrtat hodně hluboko
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
No, osobně to nevidím na VA - z těchto řad jsme už v Evropě měli celou škálu hostů.
Já bych moc rád někoho z těch bezejmenných "Hasbro Executive". Ať už amerických, nebo českých. Mimo jiné to byli oni, kteří z velké části přemluvili Larsona, aby 100 epizodu napsal, i když do svého osvícení trval na tom, že je to blbý nápad.
Já mám pocit, že v Evropě zatím chybí scénáristé a spisovatelé knih. Nejspíš nikdo od komiksů, protože na to už máme jednoho komunitního hosta (i když, kdyby se měl Pony-Berserker potkat s Andy Pricem, to by bylo teprv combo!).
Hodně by mě nadchla Meghan McCarthy, protože ta má teď velký nadhled. Ale to je takový ultimátní sen.
Bonnie Zacherle by sice nadchla jednu drahou polovičku, ale na CZQ by se nejspíš nehodila.
Také animátoři, výtvarníci, background artisti nejsou příliš profláklí a ty by mohla architektura Prahy zajímat. Navíc, jsou to všichni do jednoho nerdi a podobní nadšenci, jako my, tudíž by na CZQ skvěle sedli. A jeden odvážný extrovert by se mezi nimi snad našel. Pinkiehappy
No, myslím, že to bylo na jeden post hádání dost. Pinkiecrazy
Tak jsem zvědav, koho jste (jsme) zaplatili. Rainbowlaugh
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
(19.06.2015, 10:01)Cwossie Napsal(a): Ještě mě napadla Ashleigh Ball, kterou by teoreticky do Evropy mohly přitáhnout nasmlouvané koncerty s kapelou Pinkiesmile Zařídit dopravu třeba z UK nebo Německa už by bylo snazší...

Jak psal Melgarh - tenhle systém jsem taky chtěli využít, ale jak to není těsně (jako třeba návštěva Johna de Lancie v Praze, na kterou určitě nezapomenu), tak je to obvykle neproveditelné. Bohužel.

Citace:
(19.06.2015, 10:00)Jamis Napsal(a): @Cwossie: GalaCon to jistí a myslím, že Tabitha tě taky ráda uvidí, když si vzpomene na CrystalFair, jakože si vzpomene Ajsmug
Tys u toho nebyl, ale já bych daleko radši, kdyby zapomněla Rainbowlaugh Jdu se zavrtat hodně hluboko

Asi ne u všeho, ale ten jeden moment si zapamatovali všichni - aby se na něj nezapomnělo, tak si ho připomeneme, ne? Twilightsmile Je přece nač vzpomínat a nové zážitky už čekají Pinkiesmile



... prostě proto, že hosté se taky chtějí bavit a CrystalFair v tomhle namíchal poměrně hustou směs v podobně Anneli a Tabity. Tak výbušné to na CZQ nebude - přecejen jsme menší con Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Nemám vás ráda.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Ale my tebe stejně ano Pinkiesmile však z loňské Czequestrie víš, že se ani v publiku neschováš, protože si tě lidé (hosté) prostě pamatují Ajsmug 

C'mon - přes to všechno... nebylo to nakonec přesně to, co sis někde hluboko v sobě celou dobu tajně přála? Twilightsmile

Jsem zvědav, jestli se podobná možnost naskytne i na letošní Czequestrii, ale jsem téměř přesvědčen, že ano... byť s jinými lidmi. [spoiler: A s Anneli jsme se určitě nepotkali naposled - to je víc než jisté.]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Myslím, že nás tu všechny čeká nějaké to velké překvapení Rainbowlaugh

(A abych nebyl OT: V cosplay contestu jich určitě bude víc než dost. A můj tip na hosta, vlastně ani žádný nemám. Nechám se překvapit.)
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Konspiracni teorie #1:
Kazdy vi, ze Jamis ma doma vsechni dily MLP S05.
Nedavno byla odhalena i bedna zlatych cihel ( http://i.imgur.com/cfteaxU.png ), to pokryje mnoho automobilu, ktere zaplati i ty nejslavnejsi a nejdrazsi VAcka. Nicmene ...

Byla hned vedle roxorovych tyci, ktere slouzili k odstraneni Darma.
Pote co byl Pidi "odstranen" z oci verejnosti, zustavaji ve vedeni jen dva lide: Jamis a Melgarh.

Stale se udrzuje povedomi, ze Darm se pohybuje kdesi v piskach.
Take obrazky o Pidim vyrobene v Hollywoodu vzbuduji dojem, ze stale zije a pracuje nekde za Australii.

Toto vse zachycoval jisty dokument, ale ten se nikdy nenatocil ani nenasel. Rozhovor s hlavni osobou tohoto dokumentu na FF zahadne zmizel z programu a ona osoba se take na akci pry nebude objevovat. Stejne ..

Vsichni ale vime, jak se veci ve skutecnosti maji a kam vedou Jamisovo takne vylety. MLP#100 byla jen predzvest toho, co se chysta.
Takze kdyby nahodou musel Mel odcestovat, nebo onemocnel, vubec bych se tomu nedivil.

Tedy je mozne, ze se na CQZ objevi klidne pulka hlavnich VA ci jineho stabu, co se ofiko na MLP primo podili.
Teoreticky by mohl dorazit i cely stab, misto a prostory na to jsou, ale to by pak nic nezbylo na podzimni rocnik CZQ a nedalo by se cislo hostu zvedat.
Pocital bych tedy pro zacatek s nejakou 1/3 tymu Hasbra.


Konspiracni teorie #2:
Podle pohybu ptactva, konstalace hvezd a ceny letenek se da usuzivat, ze se vrati marnotratny ztraceny novozelandsky synacek s bednou kiwi. [spoiler: Pidi].


Konspiracni teorie #3:
Ta je bohuzel tak tajna, ze se neda ani naznacovat.

Ale uz ted se tesim, protoze to dopadne tak, jak si Jamis preje.
Odpovědět
@xsoft: tak jsi to odhalil - je to přesně tak, jak píšeš v Konspirační teorii #3 ... teď se tě budeme muset nějak nenápadně zbavit Rainbowlaugh 

Do vyhlášení zbývá už docela nedlouho... no můžu slíbit, že to bude stát za to - jeden blízký tip tu byl Pinkiesmile zase trochu posuneme hranice toho, čemu se CZ/SK bronies komunita přiblížila a oproti loňsku zvedneme laťku tak, že se bude jen těžko překonávat (ne, že bychom si vloni mysleli něco jiného když přijela Anneli Heed a Eile Monty).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)