Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imigranti
#91
Netreba podporovať protesty pokial možno sa ich nezúčastnovať ...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#92
WTF??? Pinkiegasp
http://zpravy.idnes.cz/anglie-zenska-obr...clanek-box
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#93
(22.06.2015, 10:22)Discordian Napsal(a): Docela se mi v tomhle ohledu líbí Švýcarský systém... aspoň tak, jak mi byl prezentován.

Disco, to by sme sa najprv na tú úroveň Švajcu museli dostať. 
Lenže Slováci sú ustráchané zbabelé ovce, ktoré sa ani po 25 rokoch nedokázali spamätať z komunizmu a namiesto krvavej revolúcie si nechajú skákať po hlave darmožráčmi vo vláde, cirkvi a tou bandou zbabelcov, ktorá nás "reprezentuje" v únii.

Takže predpokladám, že by sme sa v takejto situácii priblížili k švajčiarskemu imigrantskému modelu čo i len o krok.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#94
(22.06.2015, 06:30)Mácaman Napsal(a): no neco na tom bude, zabily by se 2 mouchy jednou ranou (recko a imigranti) Ajsmug
http://www.extra.cz/na-extra-cz-jsme-vyr...-se-o-flek

Kdyby to tak šlo zařídit, bylo by to fajn. Nedělám si iluze o tom, že všichni, kdo by prošli, by pak nedělali v cílové zemi bordel. Ale byla by to nejen šance pro lidi získat azyl, nebo pro nás získat práci, ale hlavně by tím i oni mohli najít uplatnění. Předpokládejme, že každý z nich alespoň něco umí. Zajistit logistiku pro milion lidí už vyžaduje nějaké ty kapacity. Tesaři, opraváři, pekaři, správci IT, co kdo umí.. Ostatně, nemusela by tu být ani podmínka transportu do Evropy. Kdyby chtěli zůstat, proč jim bránit, aby si vytvořili nějaký svůj vlastní státeček na ostrově. To by buď fungovalo a nebo ne. Ale od čeho máme modré přilby, že? To, že někdo utíká před válkou ještě neznamená, že se musí změnit na Evropana. Tuhle podmínku bych nechal jedině, že by šlo skutečně o ekonomického uprchlíka. To ať se naučí řeč, náš systém a pokud chce vydělávat, ať vydělává.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#95
@Macaman: lol to je normalka, to uz se tam delo pred 8 lety.

Kdyz jsem byl v Lutonu tak muslimska "mencina" tam pravidelne nutila divky k nucenym svatbam. Zadna laska, proste meli vlastni interni soudy, vlastni oddavaci system atd. Britove s tim nechteli a ani nemohli nic delat.

V Lutonu se hodne zabijelo, treba jednu nedeli v poslednim roce studii jsme se s bydlou nudili tak jsme sli do obchodaku koupit si Guitar Hero set. No a pul hodiny po tom, co jsme prosli ulici ktera je na rohu s nasim bytem tak tam zastrelili typka. V prvnim roce co jsem prijel tak banda vyrostku (z jakeho etnika je jasne) napadla jednoho otce deti baseballovou palkou s hrebiky. Typek neprezil samozrejme.

Ten barak kde jsme bydleli byl vubec terno. V prizemi lidi z Jamajky a Nigerie, co vykradali schranky aby ziskali kreditni karty a hackovali je. Pak byli nejaci polaci, co mlatili sve pritelkyne/zeny. Pak cernosi co pousteli v 8 rano na plny prdy Raggea Reggae muziku. Pak mi, co jsme meli kazdej druhej den flat-parties do 6 do rana s 300W sestavou a DJem. No a nad nama byli francouzi, co kupovali nejmenovany asortment drog od tech z prizemi. Ale byli to umelci takze to meli z uceni povinny...

V Lutonu to je vubec brutalni, odtamtud jsou ty nejhorsi videa z Anglie ohledne protestu a islamizace UK. Dokonce na univerzite, o rocnik niz, s nama studoval muslim, ktery spachal sebevrazedny utok ve Svedsku, Stockholmu o Vanocich. Nastesti mu vetsina nalozi selhala a zabil se sam misto 450 dalsich osob. Ono se ani neni cemu divit - na UNIVERZITE se tito multi-kulti migranti v IT oboru ptali, jak se zapina pocitac... samozrejme ze maji titul. Penize jsou mocne.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#96
Melgarh: tak to je husty ten Luton. Jako ja sem jste schopnej pochopit domlouvany snatky, koneckoncu dela se to v celym orientu od turecka pres indii po japonsko a funguje to. ale tolik pripadu zenske obrizky v civilizovane evropske zemi? jako chapu ze to delaj nejaky beduini v somalsku co sou 1000 let za vopicema, ale tohle? v anglii?? Pinkiegasp
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#97
Všetci riešite imigrantov a všimol si niekto že medzitým USA rozmiestnila svoju armádu po EU ...
Jak som vravel Imigranti boli len plánovaný útok na odvedenie pozornosti .
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#98
pink-bobik>
no ja si vsimam, neboj, ale stejne s tim nic nenadelame...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#99
Tak dúfajme že nebude aj u nás bombovo tak akurát na dovolenku 3500 °C ...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
ja doufam ze ne, prece jenom ty jaderne zbrane sou k necemu dobre - maji hrozny odstrasujici potencial, to si snad nikdo nedovoli , zacit apokalypsu..
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)