Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plyšová Libuše na cestách po Tichomoří - přidáte se?
No Huráá

Plyšáci jsou tu! Jeli na lodi, tak jim to chvíli trvalo. Mimo jiné proto, že mezi Austrálií a Timorem je silný protiproud a navíc Séva neustále zvracel přes palubu a odmítal pádlovat!

[Obrázek: 11709513_10150608641944956_3948084455381...e=56134361]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
No... Hurá!
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
A jeden zapomenuty vylet z Australie

[Obrázek: 11695846_10150609482224956_4020385670880...e=562037E8]

Plyšáci na Kings Canyonu aneb malé ohlédnutí za Austrálií. Pořád jsme si říkali, že jsme plyšáky vzali v Austrálii ještě na jeden na výlet a ne a ne si vzpomenout kam... až nám to došlo! Byli s námi na Kings Canyonu,ů a protože to bylo vážně vysoko, musel je náčelník hlídat.
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
OoooO nadhera
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Pinkiecrazy jakoby nam cetli myslenky, najednou sou fotky
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Diskuze doslova o hovne a par fotek trabantu.
Libuse neni, ale neva ^_^^

http://technet.idnes.cz/trabanti-vyprava...ternet_pka
Odpovědět
Plysaci Opravari aneb Libuse presne vi jak se ma takovy Trabant pohybovat

Kdyby se v tom ty plyšáci pořád nevrtali, určitě by to jelo! Ale ne, to Libuše pořád, že to bude lítat a z výfuku půjde duha a Séva, že do toho stačí pořádně praštit, Kříženka prý, že nalije něco pořádnýho do karburátoru a skládá destilační kolonu z plechovek od banánového džusíku. No a zbytek, že prý z toho postaví pětitaktní sedmiválec. Hrozný!

[Obrázek: 11779895_10150617209794956_2924937464618244977_o.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Ty komentáře Rainbowlaugh

Citace:Nejvíc se mi líbí nápad Libuše! Ale pozor, jestli se ji povede udělat duhu z výfuku, budou vás pronásledovat růžoví jednorožci! Emotikona grin

Citace:To je málo, hnedka se tam objeví Twilightina parta a poletíte... Poletíte rychlostí zvuku protože vám Rainbow Dash pomůže s letání. Věřte mi, já jí znám. Ale jestli se do toho vloží samotná Twilight... Jí jsem vyděl jak si to lítá rychlostí světla.

Evidentně si to užívaj se vším všudy - taky po všem tom cestování to vypadá, že i plyšáci dostávají pořádně zabrat Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
A další update - snad to plyšáky neskolí Twilightsmile

Citace:Odplouváme na Flores! Sice do jiného přístavu, jinou lodí a v jiný čas, ale jsme na palubě. Koupili jsme plyšákům místní kinedril, tak uvidíme, jak to zvládnou. Zatím mají všichni svoji původní barvu.

[Obrázek: 10407865_10150617485854956_2399447353820...e=564C2DCC]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis> odkud jsou ty komenty?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)