Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
Tohle si nemuzu nechat ujit. Stavim se.
Odpovědět
Stavim se o něco později, odhaduju tak po 19 hodině ale spíše až v 20 hodin.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Tak jsem na místě a zatím asi první. Stůl pod stromem je od 17. hod. zabraný pro nějakého dr.Valihracha.
Zatím jsem si sedl ke dvěma stolům pod slunečník a je celkem i příjemně. Moc lidí tu není a doufám, že to tak vydrží. Nejsem zas tak asertivní typ na vyjednávání míst Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Já nevím jestli dorazím. Pokud jo, tak až hooodně pozdě. Snad mezi osmou devátou. Uvidím Pinkiesmile

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
ja to vidim tak na pul sestou .. nejak mam spozdeni od puvodniho planu Rainbowlaugh
Odpovědět
Vemte někdo s sebou prosím kluzný olej WD40. Ta houpačka stále vrže. Stále vrže.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Wd40 už není potřeba. Jakluk donesl. Už je nás 7.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Ještě jsem ve městě, ale již na cestě.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Děkuji mnohokrát, z tohohle budu dojatá ještě dlouhá léta. Opravdu moc, moc děkuji. Twilightsmile

Odpovědět
Tak úterní srázek je za náma.
Co k němu napsat? Asi jen toto Pinkiesmile

Kolem páté hodiny se začali objevovat první broníci. Nečekal jsem, že uvidím Iluzona s obrovským kufrem a nějakou taškou přijít na sraz. On totiž po gala nebyl ani doma a všechno táhl s sebou. Rainbowlaugh

Děkuji pak Jaklukovi, že vyslyšel má zbožná přání a opravdu přinesl spásu v podobě WD40. Houpačka pro děti fakt přestala vrzat. Pinkiesmile

Nakonec nás tam bylo 16 a byl to príma den v podobě velmi zajímavých informací a zážitků z galaconu.

Nejdřív jsem dostal od Káji z USA proteinové tyčinky pro moji Lunu, za což mu velmi děkuji. Lunička alespoň bude mít co papat Twilightsmile
[Obrázek: DSCF4887.jpg?ver=2]


No a pak došlo i na AyaYay, která tam už netrpělivě čekala na to, co jí Jamis vlastně chce.
Musím za sebe napsat, že takovou poctu na galaconu a to přímo od samotných tvůrců MLP k Libuši, kterou AyaYay pro nás navrhla, jsem nečekal ani já a plně s nimi souhlasím, že naše mladá umělkyně prostě umí a děkujeme jí za to. Twilightsmile

[Obrázek: DSCF4890.jpg?ver=3]
Libuši si na galaconu oblíbili a tak se to neobešlo bez podpisů známých osobností.

[Obrázek: DSCF4895.jpg?ver=2]
Všichni posloucháme zážitky z gala Pinkiesmile

[Obrázek: DSCF4897.jpg?ver=2]
AyaYay se svojí miss Libussa

Pěkně jsem si užil tu večerní seanci s ostatníma bronies a nezbývá, než se těšit na con. CzequestriaCon. Twilightblush

PS: Iluzone? Nedělej, že čteš Rainbowlaugh
[Obrázek: DSCF4900.jpg?ver=2]

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)