Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Macaman: Přesně takhle táta obhajoval svoje rozhodnutí. Nechce, abych chodil někam, kde se to jmenuje po člověku odlišným od společnosti. + o rozdílu mezi deviantem, úchylem a bronym jsem se s ním hádal před tejdnem. Prohrál jsem a podle něj je to furt jedno a to samý, jenom jinak nazvaný
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
dinopony> njn, tak se radeji nepri, tim bys to jen zhorsil, nastesti nejen DA ziv je brony...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
dinopony:
Tak ho vyzvi, aby na nějaký menší sraz šel stebou, aby viděl, že jsme (vcelku) normální lidi.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Fun1k: Nabízel jsem už třikrát. Říkal, že se nechce od těch úchylů nakazit. Tenhle boj je marnej, je to jako jít proti dálekovi s klackem. Nemáš šanci a ještě si situaci zhoršíš.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
A to jsem si ještě dnes říkal, že jsou moji rodiče mistři na kraviny Rainbowlaugh Od 15ti let už člověk bývá sexuálně aktivní a tak, takže takhle řešit nějaký název, který by mohl významů neznalým lidem přijít podezřelý, je celkem na hlavu. Skoro to zní, jako by si z dinoponyho chtěli udělat robota, který by jen pracoval, platil daně a zajímal se o to, co zajímá drtivou většinu lidí. Přitom nebýt těch exotičtějších skupin, tak by i život těch "normálních" lidí byl mnohem nudnější.

Fun1k: To radši né. Podle toho, co popisuje, by stačilo, aby se na sraz dostavila třeba taková Azu, a rovnou ho hodí pod zámek Rainbowlaugh
♫ There's a lot of pretty, pretty ones that want to get you high... ♪
♫ But all the pretty, pretty ones will leave you low and blow your mind... ♪

Odpovědět
Wait, what?
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azu: Samozřejmě nic proti! Jen by ale asi moc nepomohlo, kdyby jeho otec zjistil, že se mezi bronies vyskytují barové tanečnice Rainbowlaugh
♫ There's a lot of pretty, pretty ones that want to get you high... ♪
♫ But all the pretty, pretty ones will leave you low and blow your mind... ♪

Odpovědět
Azu, v poho, tátovi by vadil i Jamis, Iluzon, Bluestorm, Deus, Macaman... v podstatě kterýkoli brony.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Třeba se mezi Bronies vyskytuje i sériový vrah, kterému do cely smrti hodily televizi s Discovery Family Channelem, co na tom? Nic.
Odpovědět
Samozřejmě neříkám, že to je problém, jen on by to mohl vidět jinak. Takoví lidé se obvykle chytají každé příležitosti, aby si mohli udržet své přesvědčení.
♫ There's a lot of pretty, pretty ones that want to get you high... ♪
♫ But all the pretty, pretty ones will leave you low and blow your mind... ♪

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)