Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 19: The One Where Pinkie Pie Knows
#41
Ja som to asi mala najlepsie zmeskala som uvodne 3-4 min Facehoof tak som si nebola ista ci teda hej ci nie min 10 min Rainbowlaugh prvykrat co som rada ze som si epku zapla neskoro Pinkiehappy
Niektorí sa ako velikáni už narodia, niektorí toho dosiahnu sami, niektorí sú k tomu donútení... a potom sú tu tí ostatní. Raritywink

Luna & Fluttershy are my best villains Flutterryay
Odpovědět
#42
Posledné 2 epizódy sa mi konečne páčili. 7/10
Mám pocit, že vznikne niekoľko nových meme faceov Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#43
No konenčně!!!

První zprávy o tom, že Cadence a Shining budou mít potomka!  YaY Flutterryay
A taky tak nějak vysvětlení, že u poníků je cyklus reprodukce asi tak nějak reálnější, než si kdo tu občas představoval. ( Viz... Dělení poníků a bůh ví co ještě).
Prostě to Shining s Cadence zvládli a doktor jim pak řekl, že je Cadence těhotná. A na to se přijde pár týdnů po početí, to když na budoucí matce není nic vidět a pěkných pár týdnů ještě nebude, že? Twilightsmile

Jinak k dílu:

+ Pinkie Pie - Jak těžký život spoileristy je, byl vidět krásně zde na Pinkie Pie. Rainbowlaugh Chudák Pinkie! Tohle byly asi ty nejtěžší okamžiky jejího sladkýho života. Ale bravo! Byla jsi lepší než starostka a zvládla si to velmi dobře Rainbowlaugh

+ Twilight Sparkle - Nějak ti ty nápovědy vázly. O to však bylo větší překvápko. Pinkiehappy

+ Shining Armor - Já ti gratuluju z celého srdce a moc vám to přeju.... Dalo by se napsat, že jsem na tebe i pyšnej. Rainbowkiss
Vidět tě, jak si se opět setkal se svými věcmi z mládí bylo úžasný! A propo! Co ti to ten Spike vlastně spálil za časák? Rainbowlaugh

+ Cadence - Oh. Ani nevíš jak se těším, až bude vedle tebe ten uzlíček štěstí. Pinkiesad2

Věřím, že tenhle díl byl jen příprava na tu hlavní část. A to příchod nového života do rodiny Cadence a Shininga. Pinkiesmile Nečekal jsem sice, že se v tomto dílu tak rychle vybalí na nás ta zpráva. Ale ok. Why not. Alespoň se mohlo studovat, jak Pinkie a zda jestli, udrží ten největší spoiler na světě. Rainbowlaugh

Já se bavil a za mě 8/8 z 10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#44
Tak snad všichni co chtěli, aby Shining a Cadance "konečně" měli dítě (z jakéhokoliv důvodu), mají radost. Scootangel
Ne že bych novorodičům nepřál, dřív nebo později by pro něj byli bezpochyby připraveni, ale nemusím kvůli tomu dělat povyk.

Tentokrát moc co říct nemám (ne, že by to jindy bylo lepší). Díl byl takový jednoduchý a tak Pinkie-ovský, že vše podivné se zdálo úplně normální. Včetně Pinkie ninja delivery.
Také, ačkoliv věřím, že tohle může někomu dělat problémy, mé problémy s tajemstvími mívávají opačný charakter (občas držím v utajení věci, které ani utajené nakonec být nemají).

[spoiler: P.S. Inb4 gify, na kterých se Pinkie snaží nevykřikout "the game"]
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#45
Tak se mi zdá, že epizody v druhé polovině sezóny jsou čím dál tím lepší. V minulé epce CMC konečně dostali svoje cutie marky a nyní jsme se dozvěděli to, co všichni tajně doufali, že princezna Cadance a Shining Armor budou mít dítě. Další z epizod, která se mi moc líbila.
Odpovědět
#46
*cake baby noises*

Spousta skvělých Pinkie Pie momentů v této epizodě.

YOU WOULDN'T STEAL FROM A BABY

Shining Armor kdysi byl na svalnatý hřebce, oh myyy!

Ta scéna s Shiningem v jeho pokoji Rainbowlaugh

Ponyville má překvapivě velké množství dokumentace.

Dobrá epizoda. Ale myslím, že to většina bronies očekávala po přečtení synopse, takže to tak velké překvapení nebylo. (možná by Mane 6 taky měli začít číst synopse Pinkiehappy )
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#47
Wow. Tak když začalo intro, říkal jsem si 'To snad ne'. Po chvíli mi došlo, že to bude "that kind of epizode, which makes me unconfortable". Takových už bylo hodně, a příčina je to, že někdo něco dělá špatně a je to trapné :-( Ale tohle nakonec skoro nebyl ten případ, protože Pinkie výborně rozbíjela atmosféru. Dobrá epizoda, hlavně nakonec zábavná Rainbowlaugh
Za poslední dvě epizody dva velký Plot twisty a dvě headcannon rozluštění. Co náš ještě čeká Rainbowlaugh
8/10
Odpovědět
#48
@Fun1k: V jednom z MLP Komiksu (29 ci 30) je Pony Library a kompletni byrokraticky svet poniku zobrazen. Je to obrovska masinerie po vzoru Ceske Republiky a souboje s vetrnymi mly.. tedy s organizaci Charitativni aukce Czequestrie Rainbowlaugh

@Epizoda:
K teto epizode se momentalne nemuzu vyjadrit vzhledem k situaci v rodine, jinak bych s tim musel zit...FOREEEEVEEEEEEER!!!

Ale jasna ukazka epizody ze zivota samotnych tvurcu a co si museli prozit a pres MLP FiM nam ukazuji sve male kousky zivotu  Twilightsmile

PS: Na Horse-News Twitteru vysel zajimavej comic ohledne teto epizody.. je to trochu QNSFW tak to necham na vas, at si to najdete Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#49
(23.10.2015, 10:28)Melgarh Napsal(a): @Epizoda:
K teto epizode se momentalne nemuzu vyjadrit vzhledem k situaci v rodine, jinak bych s tim musel zit...FOREEEEVEEEEEEER!!!

Mel bude otcem? Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#50
Le nope, jsem v roli Twilight :p

a bratranec v roli Pinkie.. jenze se prokec omylem... takze s tim musi zit FORRREEEEVEEEEERR!!!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)