Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Who is your Waifu?
OT:
Tak každý má nějaký crush...Je to v pořádku, dokud ti to nezačne komplikovat běžný život.


Odpovědět
Blusk OT

Dá sa s tým niečo robiť. Bež von a začni sa stretávať s normálnymi, živými ľuďmi.

A čo mi vadí? Okrem waifuistov aj ľudia, ktorí sú tak oddaní svojej záľube, že ju každému pchajú pod nos a bronyfikujú všetko, čo sa hýbe. Aj nehýbe. Skrátka v tom zápale zabúdajú na to, že to nemusí byť každému príjemné.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hotsteppa: Tak s tvými myšlenkami se ztotožňuji.
Odpovědět
Kdo nemá waifu není správný bronik! Rainbowlaugh
A běda vám, jestli sáhnete na moji waifu nebo si ji, nedejcelestia, dovolíte s někým shipovat!!!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Citace:Kdo nemá waifu není správný bronik!
To bylo od tebe milé Twilightsmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Milé by bylo, kdyby to nebyla ironie...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To som asi jeden z mála bronies, ktorý nie je waifuista... Ako dobre, mám rád Fluttershy, ale odtiaľ potiaľ... Aj to MLP treba mať rád s rozumom... Pinkiesmile
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Za sebe můžu říct, že je celkem jedno, jestli je člověk hulič, teplouš, feťák, krišňák, zoofil, fašista nebo broník, ale pokud má v hlavě na*ráno, tak mu nic nepomůže. V každé komunitě máte vpoho lidi i idioty.
Fandom broňů mám rád, proti foru nic nemám.
Odpovědět
MegaHipp0: Presne ako píšeš... Všetko s mierou...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
(21.11.2015, 14:17)blesk1j_CZ Napsal(a): To bylo od tebe milé Twilightsmile

Blusk, asi si nepochopil sarkazmus...

(21.11.2015, 15:41)D.K. Napsal(a): Hotsteppa: Tak tou ponifikací všeho a neustálém žvanění o té věci si asi prošel každý. Je to takové to počáteční nadšení, když mlp is love, mlp is life. Pak to opadne a stává se z nich normální fanda. Nebo aspoň takto by to dopadnout mělo. Pinkiesmile

Mnohí. Pamätám, ako som tu ešte v začiatkoch fungovania na fóre postol, že postavíme Celestii a Lune svätyňu Twilightsmile V začiatkoch sa takýto hype dá pochopiť. Horšie je, ak je človek vo fandome niekoľko rokov a stále to robí bez ohľadu na súhlas iných.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)