Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 24: The Mane Attraction
#21
S kvalitou S5 je to jak na horské dráze Rainbowlaugh

+Pinkie přestala být po několika epizodách vyloženě trapná a je zpět v plné síle Pinkiehappy
+Voice acting byl z nějakého důvodu lepší
+Reference na Queen?
+Perks of friendship? Rainbowlaugh
+Manažér byl na přesdržku...splnil účel Rainbowlaugh
+Písničky. Vážně. PÍSNIČKY! Rainbowkiss Asi jakási kompenzance za to, že v S5 se moc nezpívalo Rainbowlaugh
+Ale fakt, tyhle můžete klidně pustit i nebronymu a zamiluje se do nich Pinkiehappy

-Opět se ukazuje, že 22 minut nestačí. Vše se to seběhlo moc rychle
Finální verdikt: 9.5/10
Jedna z nejlepších epizod v S5. Tak pojď, finální dvouepizodo, laťka je sakra vysoko, překonáš ji? Pinkiehappy
Odpovědět
#22
waw super Pinkiehappy trocha krátke.. ale super.. songy super
Odpovědět
#23
Zápletka byla trochu klišé, a řešení problému přímočaré a jednoduché.
Ale Rara byla zajímavá postava, a závěrečná scéna s písní hodně povedená. Já jsem spokojen.
Odpovědět
#24
Na tento díl jsem se velmi těšil. I když jsem slyšel už koncem léta právě ten závěrečný song, který byl v náčrtech, nemohl jsem tušit, jaký díl z toho vzejde. Pinkiesmile

+ Rara - Kamarádka AJ z mládí. Wow. Už v té době byla talentovanou klisničkou, která svým hlasem dokázala nadchnout jiné poníky. Pinkiesmile
O to trpčí pak bylo pro AJ shledání s ní, když ji viděla, jak s velkou pompou přicházela.
Rara byla stále v hloubi duše tou klisnou. Ale na povrchu byla za ta léta změněna tím manažerem, který z ní udělal to, co z ní udělal. Po takové době s ním, mu důvěřovala tak, že už si nedokázala připustit, že by ona sama mohla mít úspěch tím, co opravdu představuje. Proto potřebovala, aby jí to někdo dokázal a tím jí otevřel oči, že její manažer jí dostal na úplně jinou vlnu.

Díky pomoci dobrých poníků pak mohla naplno zazářit pod svým skutečným jménem před ostatními poníky a konečně jí po letech taky zazářil její CM. Bylo to znamení, že svým talentem dává radost všem poníkům. Né k vůli slávě a třpytivému pseudonymu. Ale k vůli sobě. Prostě Show must go on !

Songy v podání Leny Hall byly awesome! Samotná Lena v roli Rary byla výborná a jsem rád, že když jí oslovili, zda by nechtěla propůjčit svůj hlas jednomu poníkovi, tak řekla " definitely yes! " Flutterryay

Zde je odkaz na to, jak se Lena Hall koukala na tento díl. Je vidět, že to pro ni byla taky premiéra. Pinkiesmile Že viděla jen ty věci, které dabovala a zpívala. A očividně z toho má velkou radost, jak to pěkně dopadlo. Twilightsmile https://www.periscope.tv/w/aSCTMDI2ODA5M...AwCxiLDm9Z

My rating is 9.5/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#25
Jako AJ na začátku se cítím až moc často:
"O komže/čemže to mluvíte?"
"Shuuun! Shun the nonbeliever!"

Hodně dílů téhle série se týká "sebe sama", potažmo pozoru na manipulátory a tvory, kterým svěříte část svých vyjednávání a zařizování. Z pohledu manažerů je tu vidět i rozdíl toho maníka oproti Sassy Saddles. Zatímco Sassy chtěla, stejně jako Rarity, úspěšný butique, jen se zpočátku neshodly v prostředkách, tak tenhle se doslova vezl na vlně její popularity čistě do vlastního pohodlí.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#26
Pro ty, co neví, co to je ta "koloratura"
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Koloratura
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#27
Tak tohle byla zase naprosto úžasná epizoda, která mě opětovně chytila i za srdce. Písničku jsem miloval už od doby co byla vydaná v rámci animaticu a neuvěřitelně jsem se na ní těšil v plném provedení. A nezklamala Pinkiesmile [Akorát, jak tu píšou ostatní, je škoda že je na každou epizodu k dispozici jenom +-22 minut, ten děj byl takovej... urychlenej, ale to je detail], za mě 10/10, nic nechybělo a řadí se mi mezi jednu z nejoblíbenějších epizod S5.

A ještě jako zajímavost, podle tohohle tweetu od Rogers je 'Svengallop' odkaz na 'Svengali', viz: Wikipedia.
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#28
Pěkné písničky, vtipné reference a ukázka z dětství Applejack - co víc si přát ? Pinkiesmile
Odpovědět
#29
Opět bylo vidět, že 22 minut je na takovéto epizody málo. Připadá mi, že poslední dobou jsou nápady hodně dobré, ale bohužel, ne vždy jdou vtěsnat do tak krátkého času a epizoda působí uspěchaně.

Epizoda ale jinak byla krásná. Stará Pinkie se vrátila a už působila vtipně, a ne poněkud trapně, jako v minulých dílech. Příjezd Rary byl naprosto epický, přesně jak se od hvězdy očekává. Někdo možná říkal, že závoj, její vzhled, vystoupení s tanečníky a vše kolem bylo přehnané. Ano, bylo, ale to je účel. Předci jen, reference na Lady Gaga musí být, ne?
Hodně mě zaujala animace Twilight, když uváděla koncert. Byla opravdu povedená, krásně udělané stíny a to všechno.
Její manažer byl na přes-držku, přesně jak to mělo být.  Pinkiehappy (Ale pořád to byl hajzl, jak se choval k Pinkie!  Twilightangry2  Pinkiesad2 )
A pak je tu samostatná věc.  The Magic Inside.. Asi nejkrásnější písnička z calé páté série, možná z celého seriálu(?). Pustila jsem to spolužačce, co nemá zrovna poníky v lásce, a i ona si to zamilovala.
Navíc, pokud víte něco o hudbě, poznáte, že tam jsou menší chyby, které se snaží, především v popové muzice, odstranit při editování písní, až to nezní reálně a moc perfektně. Ale to tady není (nebo aspoň ne tak moc) a i tak má Rara nádherný hlas, který chytne za srdce a k písni to nádherně sedí....

Prostě, jsem nadšená. Pinkiehappy
Až na tu délku a pár ne tak dobrých scének.
Odpovědět
#30
Tak konečně sem si našel čas a epizodu shlédnul a musím říct, že byla naprosto úžasná. Této epky sem se nemohl dočkat od té doby, co jsem viděl animatic a čekání opravdu stálo za to. Náhled do dětství Applejack, stará, dobrá Pinkie a písničky, to je kapitola sama o sobě. Tak skvělé songy sem neslyšel v seriálu už dlouho a nemyslím tím jenom MLP. Touto epizodou se seriál dostal opět na novou úroveň. Pro mě jednoznačně jedna z nejlepších epizod vůbec. Jedinou chybou, na jinak skvělém dílu, byla délka. Opravdu by ji prospělo, kdyby byla, stačilo by i jen o pár minut, delší.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)