Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oblíbená hudba
Tak prihodím jednu k téme Rainbowlaugh

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Tak já Vám přidám smečku, na které jsem byl v pátek a od jejich zpěváka jsem dostal i takové malé náhodné objetí, jako jeden z mála Rainbowlaugh



Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Missy ma novou desku, ale tohle je starsi kousek Pinkiesmile


a ted trochu francoustiny Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ten pocit, kdy všechna hudba, kterou jste léta poslouchali a i dneska s vámi dovede pohnout na jednu či druhou stranu, se najednou stává kategorií "oldies" Pinkiesmile dřív to byla hlavně melodie, dneska obdivuju kombinaci textu a hudby a podivuju se nad tím, jak skvěle někteří dovedou obojí namíchat do jednoho celku.

We take the good and bad and make the best of it...

Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jeden veľmi dôstojný cover songu od skupiny Queen. Spôsobuje chills a feels hlavne od 6:20

Odpovědět
Tak určitě asi ten West coast old school. 



MLP:FiM 4EVER...  Pinkiecrazy
Odpovědět
:3


Odpovědět
niin tämä rakkaus - selkäsauna! Pinkiehappy

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Kreslení poníci? Tak určitě....a co takhle kreselná kapela? Ajsmug



"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Hlavně metal: Disturbed, powerwolf, dymytry
pak tu máme všechno ostatní... jo je toho tolik, kdo se má vyznat v tom, co poslouchám XD
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)