Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
[Obrázek: tumblr_ny9vawBs3N1rgc312o1_500.jpg]

blog podle mýho gusta ! (a taky úměrný mý mozkový kapacitě)
.
Odpovědět
Ok, dnes jsem na Channel Awesome objevil nový Disneycember! A nejen nový, ale reupload každého zatím dělaného Disnecemberu! Nostalgia Critic overload Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Co ti bronies nevyčmuchaj, aneb když bronies zná bronies.

Že pane ing. Jiří Grambale Rainbowlaugh

1:22 sec. https://www.stream.cz/infobaden-news/100...nejnovejsi

PS: Ten, kdo chodí na velké srazy či cony ( i czequestria ), nebo má rád jeho hudební tvorbu z Fallout Equestria, tak ví Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
tvl co to je? to je dobra hlina Rainbowlaugh ja si to budu muset jeste pustit, protoze ke konci sem si vsim, ze ty titulky, co bezi dole sou taky mazec, no a vyborny sou vsichni co tam ucinkujou,[spoiler: nejvic me dostaly ucitelky a samozrejme ajtak] Rainbowlaugh


btw ve 23:03 bylo na foru zaregistrovano 3333 uzivatelu Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Na kuchyni ležela tyčinka, myslel jsem si, že je to taková ta sladká...
[Obrázek: rellenitos-cola-ovocne-pendreky.jpg]

tak jsem do toho kousnul.... ale šlo to těžko ukousnout....

Byla to ohebná tužka...
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Rainbowlaugh vypada to presne jako takove ty lekoricove tycinky Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(02.12.2015, 15:58)Rainfall Napsal(a): Ok, dnes jsem na Channel Awesome objevil nový Disneycember! A nejen nový, ale reupload každého zatím dělaného Disnecemberu! Nostalgia Critic overload Rainbowlaugh

A zrovna jsem od něj v rámci Disneycemberu viděla jeho názor na Thora. Yay!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Jeden den něco vymyslím, navrhnu, vytvořím a druhý den otevřu fórum a vidím totéž tady Pinkiesmile well whatever - myslím, že totéž napadlo mnoho dalších lidí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak mi dneska nasadili antibiotika. naštěstí doctorka řekla, že v sobotu bych už teoreticky měl být v cajku. Snad se teda na karaoke ukážu.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Znáte ten pocit když se snažíte vyrobit perníkového poníka a místo toho omylem upečete bábovku? Já už ano Rainbowlaugh
Alespoň bude co na snídani Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 27 host(ů)