Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
(13.12.2015, 00:13)nooopyn Napsal(a): GG 8/10 ''nebol tam rockband''

Odoslané z Pony Xperie M
So true. Jinak to bylo super, nakonec jsem i trochu pomohl, ale i za tu trochu jsem strašně rád. Stojí to za ten pocit, žr něčemu pomáháte, i když je to.maličkost, příště musí staffovat více lidí Rainbowlaugh Omlouvám se těm, které jsem tam sr*l, oni snad vědí. Tak ahoj, snad na FF, nebo na 5. Connaoko Rainbowlaugh
Odpovědět
tl;dr: AWSUM !
What fun is there in making sense ? Pinkiecrazy
YouTube kanál | KAŽDÁ NOVÁ STRÁNKA JE MÁÁÁÁÁ !
Odpovědět
Tradičně skvělá a báječně připravená záležitost. Potěšil jsem zchátralé tělo i ducha. Dík všen orgům a vespolek přeji pohodové vánoce a šťastný vstup do dalšího roku (a spoustu sil při pořádání dalších akcí). Pinkiehappy Pinkiehappy Pinkiehappy
Odpovědět
Až se trochu zotavím, sepíšu podrobněji - teď jen ztráty a nálezy:

Svazek klíčů našel majitele před minutou, mobilní telefon Samsung na majitele stále čeká - má prázdný telefonní seznam, ale už víme, komu patří. Nechť se dotyčný ozve a domluvíme předání.

Dál je tu neidentifikovaná foukací harmonika v plastovém pouzdře...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Naprosto skvěle jsem se bavil, zpívání s ostatními na pódiu byla pecka, zase jsem se viděl se spoustou lidí, a těšilo mě být jedním ze staffáckých mravenečků a pomoct tam, kde bylo potřeba (i když asi nejsem rodilý šatnář), a vidět ostatní si to pak užívat. Pinkiesmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Kde je TO video? Jerry?
DABASteam


Odpovědět
@Jamis: to už by snad nebyla akce, abych něco nezapoměl. Tu harmoniku jsem půjčil Lattákovi a pak jsem ji už neviděl Pinkiehappy
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Děcka! (HungZ Rainbowlaugh) Moje první karaoke a řekl bych, že to bylo velmi povedené. Trochu mě mrzí, že jsem na žádném předchozím nebyl. Potkal jsem mnoho lidí, které jsem na Czequestrii přehlédl. Například: Cwossie, Hagu, HungZe a další... Děkuji za možnost přespání u Honzdira a doufám, že mu bude káva chutnat. Pinkiesmile
Spaní bylo také velmi zajímavé a řekl bych, že jsme se parádně pobavili.
Pre-Party pro mě zas tak awesome nebyla, ale za to druhý den, kdy byla hlavní akce, tak se velmi povedla. Spousta super lidí, super program. Pro mě jediná škoda, že jsem neviděl Der Schmetterling, ale nevadí. Víc mě mrzí, že jsem nemohl být na ukončení.
Nenapadá mě moc, co víc říci. Prostě první karaoke, super karaoke, super lidi, super zábava! Pinkiesmile
Těším se na příště.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Fotky z celého průběhu dne Pinkiesmile

http://bluestorm1.rajce.idnes.cz/2015-12...raoke_sraz

Aneb: Všichni budeme milovat Santu Pajzla muhehe Pinkiecrazy


[Obrázek: 110.jpg?ver=2]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Taky jsem nelenivil a fotil jsem a točil co to šlo ale škoda že mi to dlouho nevydrželo to točení. Mobil boužel nemá velkou výdrž. Ale co i tak toho to mám hodně. Doma to spracuju a hodim to sem. Byla to nádhera. Já ještě jedu vlakem Twilightsmile

Jamisi, už se tešim na další setkání a to setkání na pre-party bylo skvělé když jsem k vám přišel se ukázat že mezi váma je i blesk. Mám z toho opravdu nádhernéj zážitek a cítim se ještě líp než nikdy předtim. Rád jsem tě poznal a uvídíme se za chvíli=za jeden a půl měsíce Twilightsmile Doufám.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)