Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Who is your Waifu?
@blesk1j_CZ: Chápu, její osobnost je tedy pro tebe alfou a omegou. Vzhled to ovšem vše okořeňuje.

Když tě tak přitáhla její osobnost, proč zavrhuješ lidské samičky a fixuješ se tedy na jednu jedinou klisnu? Vím, že jsi psal, že ji nechceš podvádět, ale její osobnost je založena na člověčí. Tudíž tvá vysněná Twilight tak může běhat po tomto světě a nemusí být ani virtuální, imaginární, plyšová či pouhý egregor.

No a co se týče vzhledu. Víš jak kvalitní quad suity se dnes dělají? (Snad nedostanu warn) A taky to není jediná možnost. Twilightsmile
Odpovědět
Pánové (a možná i dámy), je třeba si uvědomit, že Blesk je pro svou věc prostě příliš zapálený. Pokud jeho příspěvky přesáhnou hranici (Jamis upozornil na podmínku, víme přece, kam až to zašlo, že) tak prostě dostane ban.

Nadějí zůstává, že z toho jednou vyroste. Těžko ho nyní, ať se budeme snažit jakkoliv, přesvědčíme, že to, co dělá, není normální. (Kdo tu teď bude oponovat stylem - Jsme bronies, co je normální -> tak ať se hanbou propadne Rainbowwild )

Pravda, čte se to pěkně a člověk má o zábavu postaráno, ale jakožto člověk zásadový, musím alespoň trochu zkrotit nepřejícné chování a přestat se smát na cizí účet. Třeba jednou dojde k nápravě.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mno.. neprecetl jsem to cele, ale tohle je zhruba muj komentar.

[Obrázek: AlcoholBronies_zpsosvx8vfl.jpg]
(ten Tatranskej caj uz musim sakra nekdy otevrit..)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Soucítíme s tebou Mele.

[Obrázek: k8iWm1G.jpg]
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
OT:

Bronies: Banda "family friendly" alkoholiků Rainbowlaugh.
Odpovědět
OT:
Mi připomíná, musím si koupit rum.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Everypony's drinking and I'm just sitting here...
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
This thread. I like.

Ale teď vážně, přiznejte se, u koho kromě bleska převažuje waifuizmus jako takovej? Nemyslím to hype co má každý kdo teprv začne seriál koukat a je z něj komplet mimo, taky jsem tak byl Twilightblush , ale tak dlouhodobě , se vším co k waifu patří.

Mimochodem, zvlášní jak to hype ze seriálu časem spadne až k "pouze" oblíbené postavě nemyslíte?
Odpovědět
První definuj co k waifu patří. To bude totiž asi dost složité a názory a chutě se budou dost lišit Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Taky pravda, tedy jinak, kdo si vysloveně myslí a je toho názoru že tu waifu má a nepřišel sem jen napsat jméno své oblíbené postavy? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)