Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Před pár hodinami na nás zazvonila sousedka odzdola, klepala se a brečela, tak jsme jí uklidnili do té míry, že nám řekla, že jí její podnájemníci vyhrožovali. Udělali jsme asi to nejrozumnější a zavolali na policii, odkud poslali strážníky, kteří tam se mnou (jsem tam byl jako nezávislá osoba a oznamovatel) a tou paní šli do jejího bytu, tam si vyslechni sousedku i podnájemníky (kteří už se vystěhovávali), tak pak oni už odešli a sousedka tady asi hodinu byla (jsem jí udělal čaj), tak se uklidnila a povídali jsme si.

Aneb co se může stát v sobotu odpoledne Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Člověk si tak sedí sám v baráku, všude prázdno a ticho že jde slyšet sedat prach na police a co by mě asi tak mohlo napadnout? Vyjedu si přespat ke kámošovi abych nebyl doma sám!

Tak jdu na vlak, všechno v pohodě jakoby se nic nstalo a pak, když přijedu na místo a čekám na vlak, rozhodnu se já, blbec, že si zajdu do hospody na jedno jen tak jakože můžu. No tak si sednu a koukám.... jak mi odjíždí autobus. A je sobota, byl to jeden z posledních a vlak zpátky jede až za dvě hodiny, co teď? Možná na mě zapůsobilo (Už druhé) pivo, nebo ten jeden škopek mezi nimi (ano, jsem prase opilé), inu rozhodl sem se že ty tři kilometry dojdu pěšky a ve tmě.

Cesta byla překvapivě v pohodě, cyklista co jel proti mě se mě zeptal jestli nejsem debil a dva hodní páni policajti mě hezky upozornili že jsem celý v černým bez vesty a tudíž porušuji zákon, ale po krátké domluvě (a upozornění že bych mohl zaplatit až 2000Kč) mě vzali zbylé 2Km až do města. (To sem dobrý stopař, co?) Tady ale mé dobrodružství neskončilo.. s trochu větší postavou a černou mikinou sem si sedl uprostřed města na šíleně studenou lavičku abych zavolal mý tetě jestli je doma, že bych si vzal tablet který chce opravit a udělal to přes noc no bohužel... telefon mi nebrala. O to ale nejde, kolem mě šla asi matka s dcerou, mohlo ji být tak 35 a dceři tak 8, nu vedli překrásného bílého psa... tuším že to byl Slovenský Čuvač? Nádherné plemeno, opravdu sem si ho prohlížel a až prošli tak sem se zvedl a rozešel se za nimi no a co by se asi mohlo stát? Zaslechl sem "Už jde za náma" z úst té malé holky.... řekl sem si že "no ok?", asi sem v tý mikině vypadal divně Rainbowlaugh já, člověk hodný a pořádný se srdcem na dlani a někdo se mě bojí? Rainbowlaugh Ale tak došel sem v pořádku a jsem rád. Rainbowlaugh
Odpovědět
(27.02.2016, 21:58)J42 Napsal(a): páni policajti mě hezky upozornili že jsem celý v černým bez vesty a tudíž porušuji zákon

Netušil jsem, že je nezákonné nosit v noci černé věci. Chudáci emaři a gothi Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Teď se musí ze zákona nosit odrazky Ajsmug .
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
(27.02.2016, 22:03)Fun1k Napsal(a): Netušil jsem, že je nezákonné nosit v noci černé věci. Chudáci emaři a gothi Rainbowlaugh

Tak... byla tma, nulová viditelnost. O to jde.
Odpovědět
well právě jsem přečetl fanfic o 290 000 slovech za nějakých 28 hodin (řekl bych tak 18 čistého času pokud počítám jenom čtení). Tohle se povedlo jenom pár kouskům.
Odpovědět
(27.02.2016, 21:58)J42 Napsal(a): Zaslechl sem "Už jde za náma" z úst té malé holky.... řekl sem si že "no ok?", asi sem v tý mikině vypadal divně Rainbowlaugh já, člověk hodný a pořádný se srdcem na dlani a někdo se mě bojí? Rainbowlaugh Ale tak došel sem v pořádku a jsem rád. Rainbowlaugh

o mě i známí tvrdí, že při chůzi vypadám jak vrah Rainbowlaugh
pohory, černé monterky, hnědá dlouhá bunda a kšiltovka do očí kombinované s pomalou chůzí c:<
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
EDIT: Odstránená citácia predchádzajúceho príspevku. Pozor na citovanie. -ADSR

@Draim
K tomu lehké našlapování a kapuce Rainbowlaugh Jojo, znám to až moc dobře.
Odpovědět
Vážím si takhle hrušky a najednou zahlédnu produkt:
[Obrázek: a862136cc566eb9feca2c2f6cc584377.jpg]
(Jablko Granny Smith)
Omlouvám se za odlesk blesku.
Odpovědět
Většina applovic rodiny je pojmenována podle reálných odrůd jablek.

[Obrázek: types_of_apples.jpg]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)