Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Oggynine tvorby
Hlásim sa tu ešte takto večer. Dipper musí počkať, pretože som ho nestihla dokončiť a teraz pracujem na vianočnej animácii s mojou kamoškou a zároveň dvojčaťom Rainbowlaugh
Dám sem zatiaľ aspoň teda pár scénok.
[Obrázek: da1480f04b_102206671_o2.png]

[Obrázek: 3a59f11304_102206672_o2.png]

[Obrázek: 82677712ba_102206673_o2.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Tak a je to tu. Šťastné a veselé Vianoce prajem všetkým!
Dabing nič moc, ale tak.. Dáte týpkovi scenár, kde je aj napísané AKO to má nadabovať a aj tak si to nadabuje podľa seba Rainbowlaugh

Vianočná Sonic animácia s NataliCZ!
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Ako som tak prechádzala deviantart, tak som narazila na strašne mega obrázok. Štýl akým bol obrázok kreslený sa mi veľmi páčil, a tak som sa rozhodla, že to otestujem. Tento obrázok je zároveň pre moju kamošku.

[Obrázek: sonic_ring_adventure_by_oggynka-d9mz78g.png]
http://oggynka.deviantart.com/art/Sonic-...-582789472
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Ten poslední obrázek je vážně pecka o.o líbí se mi že jsi někde dala "rozmazaný dojem" a někde ostrý, a to stínování. No klobouk dolů D: (v mém případě hlavně brada Rainbowlaugh)
Jinak animace, dah nemá chybu :3 Jen tak dál Oggy :3
Odpovědět
Cally: Díky moc Pinkiesmile
---
Nom.. Po mesiaci a viac sem konečne niečo pridám!
Pracujem na animácii.. Na najlepšej animácii zatiaľ! A preto mi zabere aj veľa času. Zatiaľ mám 10 sekúnd za 3 dni! Rainbowlaugh Tu máte takú ukážku.
Moje 1. náčrty sú proste super Rainbowlaugh
[Obrázek: working_on_animation_by_oggynka-d9su96n.png]
http://oggynka.deviantart.com/art/Workin...-592636415
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Wow.. Bola to doba, čo som sem naposledy niečo dala. Rainbowhuh Skrátka tu máte konečne hotovú animáciu, ktorej náčrty som sem dávala pred 2 mesiacmi. Najlepšia a najúspešnejšia animácia vôbec! Pinkiesmile
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Moc dobré waw Rainbowlaugh
~Upřímnost:lepší než lži!~  
Můj DA Zde Degder
Odpovědět
Musím ti říc že fakt super, je to tvůj style je to zábavný a hrozně se teším na tvoje výtvarný experimenty a třeba i různý skeče z animace.
.
Odpovědět
Degder a Baterka: Ďakujem ^^
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Velmi dobrá animace. To vznikla za ty dva měsíce? Wow..

Hezké čisté zpracování a stínování. Ten zjednodušený styl mluvení a deformace pro vyjádření pohybu se k tomu celkem hodí.

Když se dělá nejdřív dabing a pak teprve animace (byť teda v tomto případě je to předělávka nějakého jiného videa), tak je to také uvolnější. Chlapci se dobře bavili při "hraní", takže to není taková ta snaha namluvit něco aby to sedělo. A líbí se mi, jak sis na základě toho vyhrála s výrazy (pupeční šňůra) Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)