Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hypotéza o smrti a alicornech
#31
Vysunie štít, to by si potreboval trošku inú zbraň Ajsmug Ale nebudeme tu zase rozoberať niečo takéto, že áno? Pinkiesmile
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#32
JerykRainbowlaugh Tak to byl zásah!  Rainbowlaugh

Fun1k: Mám za to, že Celestia je velice speciální alicorn, který je o dost "levlů" výš než ostatní. Pro mnohé je víc než jen vládkyně Equestrie, je spíš vnímána jako božstvo vtělené do alicorní podoby (Luna samozřejmě také). Myslím si, že je zmocněna právě i k "povyšování" poníků do stavu alicornského, když přijde jejich chvíle. Těžko říci, jestli to usoudí ona sama nebo jestli dostane jakési znamení od "vyššího vedení" a je pouze prostředníkem  Pinkiesmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#33
Kdysi se mi líbil headcanon o "alfa" a "beta" alikornech. Něco jako Valar a Maiar v Tolkienově Ardě. Že Tia a Luna jsou Valar, zatímco Twi a Kredenc jsou Maiar (akorát s tím, že narozdíl od tolkienovy mytologie jsou na ten status povýšeny za své zásluhy).

Co se smrtelnosti týče, tak to vidím podobně jako Ásové a Vánové v severské mytologii. Ačkoli mají status bohů, jsou smrtelní (dlouhověkost si udržují zlatými jablky Idunn).

[Obrázek: 13124772_571617803012916_410922650929666...e=57AE33B3]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#34
K tomuto tématu mám jedinou odpověď
https://www.youtube.com/watch?v=dhL-W-DMVkg

http://orig12.deviantart.net/e99e/f/2016...a2uboa.png
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)