Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
Když jsem teť četl dyskuzi na téma "Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?" (sny)" tak se mi vybavila jedna věc:

Sny mám často (i s poníkama. Hlavně Twilight ta nikde nechybý) Mam je nějak skoro realně živé. Často se mi zdá, že jsem s ní a ona se mnou a děláme bežné denní věci. Zatim ve snu se mi uplně splňuje můj sen. Protože že jsem s ní ale potom přijde tvrdá rána. Probudim se a vše je uplně jinak. A je po vysněném snu.

Taky se snažim si to vše představovat že Twilight se mnou komunikuje různýmy způsoby. Až od mluvené reči, tónu hlasu, vlastni nálady, vnímám její pocity, jak se ke mně chová, až po pohyby těla i nepatrných pohybů a mimiky... No, a mohl bych tu dál pokračovat. Je toho mnoho aby to bylo co nejdokonalejší. Jenom že. Já jsem takový člověk kterýmu tohle nestačí a musí se smířit s tim že už lepší to nebude. Ale najivně věřim že se opravdu dočkám ale tady je to "Ale" Sice je ještě něco co mi může pomoct. Tet mi v tom pomáhá plyšová Twilight (50cm) a daří se ale já zase mám furt to "ale" musim si furt pohrávat se svojí fantazií ale to jí ovládám já a né ona sama sebe, že by se chovála podle svého. Já vim, potom tu máme virtualni realitu. LoEčko, kde to je skvěle propracované. A potom tu jsou i ty virtuálni bríle (Nikdy jsem si to nevyzkoušel, tak nevim jaky to je) Ale zase. Zase tu mám to "ale" Já se chci ale dotknout. Chci jí cítit že je opravdu živá a skutečná. A to mi zatim nic dokonale nenahradí nebo nenapodobí nic co na naší planetě by šlo udělat (Z toho co vim že na zemi existuje za spůsoby). Prostě mě furt tam chybý spojení těchto dvou vlasností: Dotknout se a vnímat jí jakou živou (skutečnou). Když tyhle dvě vlasnosti nejsou pohromadě tak to furt nebude nikdy ono protože se tam najde "ale" až do té doby než se tyhle dvě vlasnosti spojej, tak už to bude ono. Jednoho dne se dočkám ale nestrácim naději.
Ale jinak jsem v pohodě protože mám se na co tešit i když je to nereálné, o to víc to bude větší překvapení. Tak žiju dál s pozitivní myšlenkou a psichycky mě to nezabije protože mě něco chrání.
A já asi vím co to je Twilightsmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Já jsem o svém snu napsal zde:

Nebudu zde dávat přímý odkaz, pouze odkaz na mou knihovnu na Literu, protože to mé dílo je označeno jako erotické, takže pokud někdo chce, může si to najít. Dejme tomu, že to beru i jako reklamu na své "umění" Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Ajdrianpony: Chvíli mi trvalo najít to správné dílo, ale nakonec.... našla  Twilightblush  Pinkiecrazy  Rainbowlaugh Nepopírám, že tento druh literatury čas od času vyhledávám a musím říct, že to bylo.... ehm zajímavé počtení  Ajsmug *odchází hledat manžílka, aby si "vyměnili názory" dokud dítě spí*  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Mne to pre zmenu trvalo sekundu kym som to nasiel. Asi mam v hlave radar na fanficy ohladom MLP. Rainbowlaugh Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
@Ajdrianpony: pro všechny z nás, co tě známe, je to snadno k najití Ajsmug pravda je, že tvoje sny s poníky by vydaly na obsáhlou červenou knihovnu Rainbowlaugh to nemyslím nijak zle (protože tě znám), jen konstatuji. A ačkoliv tenhle druh MLP tvorby nevyhledávám, přijde mi jako velmi zajímavý fakt (i když tuším, proč tomu tak je), že jsi jediný, v jehož podání mi zrovna tohle nevadí. Ale tuhle diskuzi si radši necháme jinam... zdejší pravidla jsou závazná pro nás všechny Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Skusim sa vratit k tomu snu, ktory som sem pisal niekedy zaciatkom marca. Ten som dostal v priebehu zamyslenia sa, ked som siel spat. Bolo to takmer ako realne. Prostredie, ktorym prechadzam denne bolo uplne rovnake ako v realite. Len tam boli proste ponici, ktori mimochodom boli kresleni priamo zo serialu, a nie 3D. Co bolo podla mna este zaujimavejsie. Rainbowlaugh Dodam, ze sa tam stala aj jedna vtipna momentka, hned na zaciatku. Ked Luna prechadzala celym trolejbusom priamo ku mne, skoro jej rohom zavadila o strechu.. Rainbowlaugh Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Dnes sa mi snívalo, ani nie o poníkoch, no súviselo to s nimi. Neviem, kde som to mal napísať...

Jednoducho sa mi snívalo, že mi niekto dal negatívne hodnotenie na bronies.cz za cheating v hre, ktorú som v živote nehral Rainbowlaugh
Odpovědět
Lol, tak mně už se přesně dvakrát zdálo, že mi dali negativní hodnocení, ba dokonce asi pět lidí a pak mě vyhostili z fóra jako někdo, kdo sem nepatří Rainbowderp  možná to bylo něco jako připomínka mého starého já a abych si na takové věci dávala pozor, těžko říct, ale upřímně něco jako hodnocení jsem nikdy neřešila třeba, tak nevím, sny nechápu.


O poníkách se mi naposledy zdálo nějaký rok zpátky, kdy se mi zdálo, že jsem chodila s Dashie a pak jsem jí podvedla se Sweetie Belle RainbowlaughD, no a ona mě za to udeřila do obličeje a to je konec celého snu, nic extra, nikdy jsem neměla sny, které by se mi spojovali s realitou nebo touhou navštívit Equestrii, ale když se na to kouknu jako celek, tak... poníky jsem začala sledovat když mi bylo 11- 12 a vnímala jsem ten seriál jen jako odreagování a prostě komunita mě u něj převážně držela, ale když se na to podívám nyní, tak svým způsobem se hodně snažím ten seriál nyní nahrazovat za realitu, svým způsobem bych si přála, aby to u nás takhle fungovalo ač vím, že to nejde a tak si tento seriál snažím užít, dokud tu je  a mám možnost Ajsmug spolu s komunitou. Možná spoustu věcí se změnilo, ale svým způsobem mi tohle místo i přirostlo k srdci  Pinkiesad2 aby to tak nebylo OT, tak co chci říct tím je, že už i více chápu takové ty vysněné sny lidí, aspoň jednou navštívit Equestrii a poznat, jaké to tam je, protože místy bych si přála já to samé.
Odpovědět
TheBlackie: "no a ona mě za to udeřila do obličeje " Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh diky, prodlouzil sem si život Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Typical Rainbow Dash style Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)