Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myšlenka dne
[Obrázek: Ek4LCP1.jpg]

Úryvek z tohoto
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
"přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá , když ji zapomenes." Albert Einstein
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Rainbowlaugh

"Moji pratele vedi, ze bych vykupne za tchyni nikdy nezaplatil." Bernie Ecclestone, sef Formule 1
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Všichni by jedli, ale nikomu se nechce čistit zaprskaný sporák.

Spánek je hebký jako hedvábí a přívětivý, jako Mt. Everest- záleží na tom, o čem sníš.

Trvá dlouho, než teplo kamen vyplní celý pokoj.

~ Normálně bych mohla být filosofkou. Twilightsmile
Odpovědět
"Existuje spousta způsobů, jak se trestat za to, že nejsme dokonalí - ale podle jakých měřítek, podle koho? Čí dávná očekávání se ještě stále snažíme splnit? Buďte ochotni toto opustit. Zkrátka jen žijte. Zjistíte, že takoví, jací jste právě v tuto chvíli, jste skvělí."  -  Louise L. Hay
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Je skvělé si tohle čas od času připomenout

http://joshworth.com/dev/pixelspace/pixe...ystem.html
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Říká se, že pokaždé, když se zamilujete, automaticky ztratíte dva přátele.

Když nad tím tak uvažuji, jeden z nich by teoreticky mohl být ten, koho milujete, protože už to nikdy nebude přítel... Bude to buď ten, koho budete navždy milovat, nebo ten, koho budete nadosmrti nenávidět.
Ale už nikdy ne přítel.

A ten druhý... Co já vím... Může být klidně ten nejlepší.  Ajbemused  Fluttershyouch
Odpovědět
Kouzelná zrcadla se dělí na dva typy. Ta neupřímná a ta rozbitá.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
"Běžné je označení přátelé, ale věrnost je vzácná." Phaedrus
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
"Je lepší zavázat se upřímnému bláznovi než falešnému mudrci." Pinkiecrazy (Eragon v Paoliniho ODJ)
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)