Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyšinuté karikatury tuláka Quinta
Nápadité jako vždy. Pinkiesmile A za úplně non-pony bych to nepovažoval.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Tak primárně nonpony, no. Důvody, proč jsem vybral zrovna tyhle pokemaníky, nechme stranou Derpytongue2
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
ATG nám teprve začalo a já už tu musím řešit složité problémy... Například jak u všech alicornů vypadá moje ponysona zezadu?!  Pinkiecrazy
[Obrázek: 3805CZ.png]

Jinak kromě tohoto asi na fóru vždy nahodím více obrázků najednou až po delší době, ať moc nespamuju.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Doběhl další ročník Artist training grounds na Equestria daily. Své výtvory pro event jsem nahrál i do své galerie. Tady to začíná, a patří tam vše s “ATG16” v názvu.

A teď krátký nezajímavý přehled.
Pro třicet témat jsem dodělal 25 jednoduhých obrázků. Teď abych podobné motvace dosáhl i bez brzké deadline s jinými projekty.
Vytyčený cíl používat pouze OC, aniž bych si je na místě vymýšlel, je splněn. Pokud si budete myslet, že ne, ukážu, že se mýlíte. Twilightsmile
Průměrná doba kreslení odhadem 1,75h/obrázek. Přesnější a více vypovídající měření ale je ~1h/postavu
Nejoblíbenější u publika je Zvláštní spací poloha (5× přidáno mezi oblíbené na FA, což ho podle této metriky umisťuje do top 15% mých výtvorů). Na prokliky ze zveřejňovaných seznamů nemám přesné měření, ale asi nevíc je pro Poslední BUCK nebo BIZAAM!
Sám jsem nejvíce spokojený
- s kresbou u Machina a Průzkum
- s myšlenkou/popiskem u Šavlozubé námluvy (aby se dal úplně přetočit význam tradice a dávalo to smysl, to se povede jen málokdy) a Vtrhnutí naslepo
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Asi nejdřív začnu tím že pochválím váš všechny co jste se aktivně podíleli. Wow jste dobří !
Musím ti pochválit i to že pokračuješ dál ve špagetovým stylu.
Ale mě už něco chybí.
Je tam určitá strnulost i když vím že je to jen hodinovka chybí mi nějaké odvázání se, prďět na ty hlavou vymezená pravidla a zablbnout si.
Sám sis vybral podvědomě to nejlepší - viz pony hlavou vzhůru protože je to něco co se v tvý tvorbě nevyskytuje často.

Tak asi jediný co bych si přál sledovat je nějaká divočina od tebe.
Protože ty na to máš a navíc máš chytré nápady.
:-)
.
Odpovědět
Díky za reakci. Zkusím si trochu urovnat proud myšlenek, klidně oponuj nebo rozveď dle vlastních představ.

Problém trochu je, že tomu nevěnuji víc času. Větší problém je, že víc času věnovat ani nechci.
Proto vlastně špagetový styl vznikl. Já jen nastaím hrany a nechám, ať si oko pozorovatele "dopočítá" detaily jak mu vyhovuje. Nastavení hran je záležitost nepříliš složitá, a hlavně jsou rychlá všemožná doladění proporcí. Třeba u posledního obrázku by Flare (ta nalevo) plnobarevně trvala možná třikrát déle, kdybych chytal polohu a barvu kažého rušivého pixelu v póze, kterou jsem předtím snad nekreslil. Takže už z principu je to vhodnější právě pro nějaké vtípky a karikatury, jako rychlé znázornění, ale žádné velké grafické vyžití.
Taky se jí rád držím, protože je mi blízká i z pohledu jak vizuálně vnímám. Detaily mi až na výjimky vědomě unikají a musím se na ně pořádně soustředit. Kvůli tomu je i jejich doplňování do obrázků hned po stínování ta nejnáročnější činnost a tak, jak se kdysi vyjádřil Antošík, působí moje obrázky často uměle.
Potenciál předurčení k divokým experimentům pózování v ní vidím taky. Vždyť jsem to i psal (Flare). Ale zase, to není přesně ta zóna nápadů, do které se dostanu často. Spíš než grafické výstřelky mě napadají slovní hříčky, alternativní výklady, dvojsmysly, konspirační teorie apod., bohužel jen náhodnými zkraty, vědomě to vždycky jen dopilovávám. (kolem toho jsem si vybudoval i ponysonu "Silly Words" Twilightsmile ).

Při pohledu na svou galerii v poslední době ale vidím, že se na ni zaměřuji zase trochu moc a chtělo by to zase promíchat s něčím detailnějším a "kvalitnějším". A to by právě mělo být jedno nové logo pro fórum, jeden obrázek rozpracovaný před ATG a třeba i jeden, na nějž mi nápad visí už snad od května 2012 (ne-li dřív) a reálie z posledních dvou sérií mi vnukly pár myšlenek, které bych tam mohl zapracovat navíc.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Netusim, zda jsem se te na to ptal, ale jsou tve obrazky vektory a nebo rastery?

V tomhle stylu umeni, kdy se pouzivaji linky, se da pouzit laserova animace, protoze pak prenest to z vektoru do ILDA formatu je jiz vcelku jednoduche a akorat trocha optimalizace a je to!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Pokud vím, tak neptal.
"Linkové" obrázky už nějakou dobu dělám vektorově v Inkscape (formát SVG, pak export do PNG).
Za vyzkoušení by to stálo. Jestli chceš, řekni si, jak je potřebuješ. Původní SVG si schovávám.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Dnešní cvičení, ~6h, mezi kreslením obrázků na karaoke-dárek (tento na dárku nebude  Pinkiesmile ).


Your last Minuette
[Obrázek: 3866CZ.jpg]
"Jsem ochotná vyjednávat. Akorát šachy hrát nebudu."

Napadl mne "alternativní" význam jejího CM. Takovýchto se možná objeví víc...
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
(04.11.2016, 16:03)Quint-t-W Napsal(a): Pokud vím, tak neptal.
"Linkové" obrázky už nějakou dobu dělám vektorově v Inkscape (formát SVG, pak export do PNG).
Za vyzkoušení by to stálo. Jestli chceš, řekni si, jak je potřebuješ. Původní SVG si schovávám.

Jj SVGcka, idealne pokud to jsou stroky bez fillu, filly transformovat nelze ale kdyztak to pak muzu rucne dodelat.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)