Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapadlý tvůrčí koutek
#51
Frolda: (OT)
Jop, já vím, ale působilo to na mě jako, že byla použita předloha Canni+ se jí přidělaly křídla.
Odpovědět
#52
Sei... Nechybí, ale je tam tak nějak blbě narafičená. Z prvu mi to nepřišlo, ale když se na to soustředím, vážně to je matoucí. Rainbowlaugh
Trochu jo, trochu ne. Na čtverečkovaném papíru pomocné čáry ani moc používat nemusím, ale třeba na hlavu si ten kruh načrtnout musím. Nicméně je na závěr mažu a zvýrazňuju obtah, protože... se mi to tak víc líbí. Pinkiehappy
Počkej si... počkej si... JAK NĚKDO MŮŽE KRESLIT NÁČRTY NA A3?! A jak se to tam ještě může nevejít?! Rainbowlaugh Já mívám spíš opačný problém, kdy něco drobného načmárám doprostřed a zbude mi tuna volný nevyužitý plochy. Pravda, že když kreslím na větší plochu, tak mi to jde jaksi rychleji. Ale A5, případně tahle A6 jsou pro mě pohodlnější, protože na tak malém prostoru vidím všechno hezky u sebe a pohromadě. Twilightsmile (Ale víc jak dvě postavy do takového náčrtku asi nenarvu. xD)

Dbleki... Nee, to není. Vůbec by mě nenapadlo, že by si jí s Canni někdo mohl splést. Hádám, že kdyby to mělo barvy, tak se to nestane. Pinkiehappy
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#53
Sprinkle: Jo, v pohodě, jen mě zmátli hlavně ty pihy a podobný střih hřívy... a když jsem se podívala na ten sketch aniž bych si přečetla text bo tak, tak první mi prolítla hlavou myšlenka "Jé Canni!" ty křídla totiž působí odděleně (možná tím stylem bo tak) tak jsem si domyslela, že je to prostě earth pony co má naznačená křídla (snad víš jak to myslím), páč mi i přijde, že jsou i jiným způsobem namalované a mnohem světlejší (ač je to jen sketch), tak to na mě působilo jako, že tam správně nepatří.
něco podobného
Pouze mě to zmátlo, proto jsem se ptala Pinkiehappy
Sketch jinak dobrý, ještě bych dovyznačila pusinku (takhle vypadá nedodělaně Twilightoops
Odpovědět
#54
To jsem se tak představovala někomu na karaoke (už nemám tušení, komu přesně Rainbowlaugh) a dotyčný mi řekl, že mě zná a že ví kdo jsem... což mě neskutečně překvapilo (asi by nemělo, ale překvapilo xD), protože jsem se považovala za takovou nenápadnou šedou myšku... Na čež se mi dostalo vysvětlení, že zase tolik pegasis tu není a tak každá nově příchozí jen zřídka ujde něčí pozornosti -> A toto prohlášení mě zaskočilo ještě víc, už jen proto, že jsem ve fandomu/na foru už něco málo přes tři roky... xD
Ať už jsem to pochopila špatně nebo ne, pomohlo mi to si uvědomit jak hrozně moc jsem CZ/SK komunitu Bronies vyjma organizace Ústečáckých srazů vlastně zanedbávala! Shame on me! Čas to napravit, hádám.

Začnu se zmrtvýchvstáním svého kreslícího tématu. Nahážu sem i pár od-nejstarších-po-nejmladší děl, kdyby vás zajímal nějaký progress (nebo prostě jen chcete vidět pár obrázků xD)

Tradiční tvorba
Crystal Pony Guard (a designový návrh otce mého OC). Neuměla jsem a do dnes neumím v tradičním stylu naznačit crystal texturu. Vlastně jsem úplně zapomněla, že jsem se to chtěla nějak naučit. xD
[Obrázek: royal_guard___nordic_lance_by_kasumi357-d8ufcnu.jpg]

Napravená dvojka.
[Obrázek: reformed_by_kasumi357-d9efvp6.png]

Zkouška chibi stylu (a taky jak dobře/špatně se dá pracovat s těmi barevnými fixkami. Výsledek? Špatně. Ale dobře se s nimi pak pracuje ve photoshopu. xD)
Rainbow Dash a Applejack každý pozná, vlevo dole je má ponysona, vpravo dole Firefly z Dash Academy, uprostřed OC
[Obrázek: chibi_chibi_chibi_by_kasumi357-d9et7lu.png]

Teď nevím, jak se jmenuje tenhle poník *cough cough*, ale stínovat její hřívu pastelkama (ne, stínovat její hřívu čímkoliv) je zlo. xD
[Obrázek: one_party_pony_by_ruushiicz-da0bg7l.jpg]

WARNING: SHIPPING INCLUDED.
[Obrázek: to_whom_we_belong_by_ruushiicz-da94vye.png]
Wooops, too late.
Tohle je zatím můj poslední dokončení tradiční obrázek, vlastně jsem ani nevynechala moc obrázků v tomhle výčtu. Sice zbožňuji tradiční tvorbu a nesmírně obdivuji každého, kdo ji má "v malíku", ale sama se vždycky bojím s něčím dalším začít, abych to nedejmrože v polovině nezkazila a neletělo to do koše. xD

Tvorba bez lineartu (nebo alespoň jeho většiny xD)
S lineless tvorbou jsem začala v podstatě nedávno, tak pár měsíců na zpátek, ale k veškerému porovnání myslím stačí tyto tři obrázky. xD

OCčko Polaris
[Obrázek: polaris_by_ruushiicz-da59eut.png]

Firefly z Dash Academy. Jde o hodně starý sketch vybarvený teprve nedávno.
[Obrázek: firefly_by_ruushiicz-dam4sjq.png]

Plamenná Sunset. Kresleno na námět Rapidashe. (pokémon, you nescient)
[Obrázek: _ce__sunset_shimmerdash_by_ruushiicz-damtx5v.png]

Ostatní digitální mišmaš
Protože mi trvalo celou věčnost, najít si styl, který by se mi zamlouval, a který bych používala běžně, kreslila jsem *cough*kreslím*cough* ve všelijakých stylech a doufám, že mi snad už nějaký padne více do oka. I když to všemožné experimentování je taky zábava. ^^

Orientuje se tu někdo v "next gen" části komunity?
[Obrázek: common_time_by_kasumi357-d92ifle.png]

Nutně jsem potřebovala nakreslit Littlepip.
[Obrázek: littlepip_by_ruushiicz-da2z4nh.png]

Hugs hugs hugs~
[Obrázek: cuddles_by_ruushiicz-da7m59q.png]

Hrála jsem si s jednorožčí magií...
[Obrázek: magical_lyra_by_ruushiicz-dahr4o1.png]

Commish
[Obrázek: _comm__young_love_by_ruushiicz-dai3imm.png]

S tímhle stylem jsem hledala způsob, jak urychlit dělání lineartu, protože to není zrovna má oblíbená část digitálního kreslení. xD
Jinak ano, je to crystal poník a ano, má na sobě Wonderboltskou uniformu. A je tak nadšený, protože teď je taky jeden z nich! (I když vlastně vůbec není, protože křídla, ale vysvětlovat mu to by bylo jako říkat malému dítěti, že Ježíšek neexistuje.)
[Obrázek: crystal_bolt_by_ruushiicz-dai6vpo.png]

Experimentace se stínováním.
Obrázek představuje AU (alternativní budoucnost), je k němu krátký příběh, který mám v plánu rozvíjet, jen ještě nemám v plánu kdy. xD Pokud má někdo zájem, může si ho přečíst ZDE - varování pro AppleDash shipping (jo a je to v angličtině xD)
[Obrázek: if_only_by_ruushiicz-dakp4qj.png]

Wild Prairie, má ponysona. Jeden z nejčerstvějších obrázků. Tady jsem si spíš jen tak čmárala, potřebovala jsem se vykreslit ze špatné nálady.
[Obrázek: the_storm_by_ruushiicz-darf7xe.png]

To by byl tak nějak drobný výčet z mých prací. Kdo má zájem vidět víc z minulé tvorby, může navštívit můj účet na DeviantArtu. (nová díla už se pokusím zase postovat i sem ^^")


A teď tu mám nejnovější obrázek (no, vlastně tři ale pořád je to jeden...)
Je to jeden obrázek překreslený ve vícero stylech, pro porovnání výhod a nevýhod jednitlivých stylů atd atd...
Tady by mě vskutku zajímal váš nároz, který z těchto tří stylů vás zaujal, který se vám líbí nejvíc a proč... Twilightsmile
[Obrázek: styles_experiment_by_ruushiicz-darqse2.png]
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#55
Jej, tak Tvoji tvorbu už nějakou dobu sleduji na DA, ale nějak jsem si Tě nespojila s tímhle vláknem ( vtipné když vezmu v potaz ten fakt, že poslední komentář jsem tu psala já ze starého účtu Rainbowlaugh), tak to je fajn, že ses "vrátila" zpátky, tvorbu máš fakt hezkou Twilightsmile co se týče těch tří stylů, tak se mi nejvíce líbí ten druhý a proč? No, přijde mi nejvíce propracovaný, líbí se mi ty stíny a odlesky k tomu Pinkiehappy.
Odpovědět
#56
Další umělkyně oživila své vlákno! Yay! Pinkiehappy

Ač pokémony nemusím a nejdřív mi ta podoba nedocvakla, tak je Sunset prostě epická.

Styly na konci se mi líbí všechny, jejich odlišnosti si dokážu představit využité v různě zaměřených obrázcích. První třeba pro takové "silly" obrázky pro zvednutí nálady (tudíž asi zrovna pro tento konkrétní obrázek na mne působí nejlépe), druhá jak je propracovanější pak třeba pro takové, kde by se v detailech daly schovat další významy a emoce.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#57
Já jsem pro trojku, neboť mám slabost pro obrázky, na kterých jsou postavy zasazeny do nějakého prostředí. Pinkiecrazy

Jinak mě překvapuje, že jsem na tvoje vlákno tady ještě nenarazil. Jsem si jistý, že bych si ho pamatoval. Ta tvorba je velice povedená, a já jsem moc rád, že ses k ní vrátila. Nejvíce mi padla do oka Firefly (to buclaté bříško je super! Pinkiesmile ) a Hugs, hugs, hugs. Pěkná práce. Doufám, že se po tomhle zase na dva roky neodmlčíš, protože se těším na další obrázky. Twilightsmile

On a side note, musím pochválit i tvou angličtinu. Co jsem procházel tvůj DA, tak se vyjadřuješ velice přirozeně a příjemně.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#58
Mně se nejvíce líbí druhá varianta, má nejlepší stínování, ale ideál by byl varianta dvě s pozadím trojky. Pinkiesmile

Máš pěkné poníky a nebojíš se experimentovat, těším se na další obrázky.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
#59
Polaris bez lineartu je boží.

A u mě by vedla varianta 3, kdyby místo lineartu byly tvary vyjádřený stínama místo linek. Pořád by to mohlo bejt dost 2d, jako u toho polarise.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#60
@TheBlackie: Tak dlouho jsem sem nepřispívala, že bych se divila, kdyby si někdo existenci tohoto vlákna vůbec pamatoval, na tož si ho spojoval s mým DA účtem. Rainbowlaugh (Já zase nepostřehla tvoji změnu účtu tady, tak jsem se chvilku divila, proč nějaká Blackie hází obrázky Dbleki do svého vlákna. xD)

@Quint: Ona ta podoba není zrovna jednoznačná, to je fakt. Rapidash mě k tomu jenom inspiroval, Sunset má ohromný plamenný potenciál. Rainbowkiss

@Aelipse: Ten obrázek je v prostředí zasazen hlavně proto, protože by se na bílém podkladu nejspíš dokonale ztratil. Pinkiehappy Normálně dělám takové obrázky s bílým obrysem, ten má třeba ta Firefly, ale není zrovna tady vidět, protože je na bílém podkladu jako takovém nu.
A děkuji za tu angličtinu, vždycky jsem si myslela jak ji zvládám, i když v hlouby duše jsem si představovala jak tam sekám jednu chybu za druhou. Jsem ráda, že na tom tedy nejsem tak hrozně, jak se mé nejtemnější zákoutí mysli domnívá. Rainbowlaugh

@Zmok: Můžu to na zkoušku tak udělat. Tenhle obrázek je co se týče stínů o něco složitější, než Polaris, teď mě taky začalo zajímat, jak by to vypadalo. Díky za nápad. Twilightsmile

Jinak děkuji všem za nározy. Twilightsmile Očividně se nejvíce líbí ten nejsložitější styl, který jsem tady dělala poprvé a vlastně jen tak na zkoušku a už si nejspíš ani nepamatuji, jak jsem k němu došla, ale ne, on se prostě líbí a mě to snad ještě přinutí si ho připomenout. Rainbowlaugh Uvidíme, co se s tím dá dělat, neb bych lhala, kdybych řekla, že mě se taky nezamlouvá. Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)