Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transsexualita Mezi Bronies
No, ve mně hodně rozpaků vyvolávají ti, co se identifikují jako non - binary. Ti občas působí, že to berou podle toho, jak ráno vstanou. Toho ale žádného neznám osobně (aspoň o tom nevím), takže nevím.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Tak non-binary jsou všichni kdo nejsou jen muž/žena. Mezi ně patří i spousta podškatulek které si můžou míru a složení svého genderu opravdu upravovat podle nálady Rainbowlaugh to pak už opravdu přerůstá prostě do toho, že někdo musí být za každou cenu special snowflake a tak si vytvoří speciální kategorii sám pro sebe a pak píše na svém blogísku o té hrozné diskriminaci, když mu prodavačka v jednotě řekla "pane" a ne "útočná transdemisexuálníhelikoptéro" dyť to přece měla vědět už od pohledu.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian mas plus, protoze "útočná transdemisexuálníhelikoptéra" me rozsekala Rainbowlaugh - ne ale vazne, jsou samozrejme lide, kteri to maji hodne komplikovane, mnohem komplikovanejsi, nez je pouha otazka genderove identifikace. A tem tihle, kteri jak pise Discordian "musí být za každou cenu special snowflake", hodne skodi.
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
A když už se to tady nakouslo, postřehli jste, že se v Kanadě mluví o zahrnutí genderové identity mezi lidská práva a - což je trochu pikantnější i do trestního práva jako doplněk k hatespeech zákonům?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Odkaz na to, o čem mluvíš?
Odpovědět
https://openparliament.ca/bills/42-1/C-16/
https://pjmedia.com/trending/2016/10/28/...ents-riot/
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Zase dalsi sr*cka, kdy kdokoliv, kdo ma jiny nazor, je oznacen za fasistu, nacistu, a nevim co jeste. Chudak ten typek Jordan B. Peterson...

" "Discrimination" on the basis of "gender identity or expression" includes "misgendering" people — i.e. referring to them with the "wrong" gender pronoun." -kriminalizace diskriminace na zaklade osobniho presvedceni ohledne pohlavi pokryva i omylem spatne oznaceni pohlavi dane osoby. Tudiz pokud nekomu reknete "slecno", ale on se identifikuje jako muz, tak mate pr*ser dle zakona.

Tohle se nejak zacina cim dal vice tahnout svetem, at uz v politice, nabozenstvi, pohlavi a vsem moznem. Celosvetovy kotlik trpelivosti beznych lidi uz se vari docela solidne a je evidentni, ze kazdej, co se chce citit jako special snowflake, tam ma potrebu prikladat polenka.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
V NYC to tak prý taky funguje. Když někoho označíš jiným "gender pronoun" než jaké vyžaduje, můžeš dostat pokutu až 120k USD a až 250k USD pokud prokážou, že to bylo se zlým úmyslem.

Zastánci toho zákona říkají, že to není žádná kriminalizace svobody slova, ale jen postihování zločinů, které dosud nebyly trestány a že šance, že by někdo šel sedět prostě jen za omyl, je malá, ale na tomhle typu postihů a zákonů mi osobně strašně vadí to, že jsou dost vágní. Kde je ta definice co už je hejt a co ještě ne? Kde je ta čára? Tam se vždycky čeká jen na to, až se někdo začne cítit butthurt a zavolá televizi, aby se z pozice své vlastní uraženosti stal tváří a hlasem celé postižené skupiny obyvatelstva a protláčel svůj osobní názor jako obecně platnou normu.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ach jo, to zas někdo přemýšlel sedací částí těla Twilightoops kriminalizace špatného oslovení protože gender identity je jeden z nejde*ilnějších nápadů, které snad existují. Jestli se někdo cítí býti dotčen oslovením v jiném rodě, ať si to nechá vytetovat na čelo, nebo zvolí jiný velmi viditelný vnější znak, který bude na první pohled rozpoznatelný a nepřehlédnutelný. A pokud bude řvát, že je to diskriminace, tak bych rád připomenul, že vnějšími tělesnými znaky se při oslovení druhé osoby řídíme všichni.

Njn... holt některé lidi nikdo neučil respektu a mají dojem, že se kolem nich točí celej vesmír (páč jsou samozřejmě sebevědomě nejlepší - teda podle nich samých). Tak to potom takhle dopadá. A to zdaleka nejde jenom o sexuální orientaci/identitu. V Číně už jsou snowflakes docela problém a ne malej (byť z jiných důvodů).

Ne nadarmo se říká, že aktivní blbec je horší než třídní nepřítel - nejvíc LGBT (a obecně jakýmkoliv menšinovým skupinám) škodí ti, kteří mají potřebu používat stejně agresivní a diskriminační metody jako jejich odpůrci. Jenže vysvětlovat to, je často stejně zbytečné, jako házet hrách na stěnu...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
[Obrázek: 15727105_757364634417919_170623036358793...e=58E21164]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)