Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochu toho "umění"
#61
To je tak sladký, až si z toho začnu brzo píchat inzulin Pinkiehappy Cute
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#62
Exploduje mi hlava, cuteness overload Rainbowlaugh
Tvoje obrázky se mi vážně líbí, pokud bych si chtěl od někoho udělat request, byla by jsi to ty Pinkiesmile
Odpovědět
#63
Frolda: Jo, to byl můj plán od začátku, přimět vás píchat si inzulín, muhaha Rainbowlaugh Díky Pinkiesmile
Birdyy: Díky moc, žel requesty momentálně sunu víc stranou, mám ještě pár commissionů co musím udělat, tak requesty přijímám vyjímečně, ale můžeš mi zkusit napsat soukromě a vyčkat, možná se k tomu i dokopu, ale nic neslibuji.
Odpovědět
#64
[Obrázek: sweepy_twixie_by_dbleki-datyhm1.png]
Trixie pro Blura neboli Terodenessa Pinkiesmile ( jak se to skloňuje? xD)
Odpovědět
#65
Je to hezky inuzlínový to jo. (A dost posun ! )
líbí se mi že si vedla stíny do barvy pozadí (odrazivost) a ne stupně šedé (páč je to hnusný jak starý nakládačky)
Chte to možná ještě pár doteků a bude to ++++
.
Odpovědět
#66
Ježiš, vážně tu roztomilost ve své tvorbě stupňuješ takovým způsobem, že za chvíli napácháš víc neplechy než celé slavné globální oteplování - žádný ledovec nevydrží  Pinkiesad2
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#67
Tak aby se neřeklo, Eresiel, tak přidám další. Muhaha Rainbowlaugh
[Obrázek: ajwithsock.jpg]
(Sdílím přes mobil, tak nevím zda funguje, kdyztak: http://www.imagehosting.cz/?v=ajwithsock.jpg )
Baterka: Jo, zrovna ty barvy myslím, že se oproti začátku i zlepšily, dřív byly furt takové blátivé.
Pár doteků? Mno, asi jo, klidně poraď jakých, páč já se vždy bojím hrabnout víc, abych to nepřehnala Rainbowlaugh.
Odpovědět
#68
A je to jasné...musím dát zavčasu vědět sestřence, ať se kvapem pakuje z Holandska, páč půjdou ke dnu  AJ lie Rainbowlaugh Já osobně nemyslím, že by tvoje tvorba potřebovala nějaké další doteky navíc. Je možné, že tam někde jsou ještě nějaké technické přestupky, které vidí jen odborné a cvičené oko (které nemám), ale mě přijde tvoje současná tvorba dokonalá a naprosto úžasná  Raritystarry
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#69
Klidně bych šáhnul víc do stínu -  modré a valéry té béžové/pískové


Přiložené soubory Miniatury
   
.
Odpovědět
#70
Mimochodem, gratulace k publikaci na EQD (1 a 18). Myslím, že je to zcela zasloužené. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)