Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Tento obrázek se mi líbí.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Necelé dvě hodinky to zabralo? Tak to bomba, líbí se mi, jak snadno si dokázala obrázku nahodit barvy a už to jelo, kombinace štětců je taky velmi příjemná, je vidět, že se s tím nemazlíš a máš to poněkud osahané - dokázala bych si Tě v budoucnu představit dělat obrázky s příjemným a detailním pozadím ve které je zajímavě ztvárněná postava ( víceméně jako super bonus Rainbowlaugh), jako má třeba Huussii, určitě máš v tomhle dobře nakročeno.
Ještě komentář plus k tomu, co psal Aelipse 
Co se týče EQD, nevidím problém, proč by se Tvá tvorba nemohla zveřejňovat i sem, když i lempl jako já se tam poslední dny  párkrát dostal, tak bez problémů, vím, že se snažíš i zatáhnout ke své tvorbě i publikum z okolí, nejen ČR/SK, ač to dle mého názoru stále má malý ohlas, hmm, možná bych zkusila třeba i víc té publikace ( vím, že teď je období málo se hodící na tohle, škola a tak), mě i tak trochu pomohly skupiny na DA, lidi si toho začali všímat a už to jelo...
Odpovědět
Aka oftopic: Mě ani ten Da nevyhovoval, já sem spokojený s tumblr páč si vytvoříš docela detailně svůj píseček.
a základna je obrovská.
Taky bych souhlasil s vyjmutím sekce aby nebyla podsekce ale samostatný hlavní hned viditelný vlákno.
Ono celkově je obrázková sekce strašně zavšivená a válejí se tu mrtvá vlákna - podvlákna

ps: proč jsou všechny dívčí autorky které to fakt umí zatížený na fluttershy ? Rainbowlaugh (sranda)
.
Odpovědět
Kam se poděla pasáž, kde kreslíš Angela? Nebo si snad Angel nezaslouží pozornost? Rainbowlaugh

[spoiler:
A koukám, že mrazivé počasí dostalo 3 postavičky. Budiž jim plátno lehké : D
]
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Co se týče propagace na jiných stránkách:
Na dA to sice není až taková sláva jaká by mohla být za tu dobu co tvořím, ale ohlas mám největší tam s 725 lidmi kteří mě právě sledují. Snažím se dávat do skupin, co nejvíc to jde a některé mé pony obrázky jsou až v čtrnácti skupinách naráz. Myslím, ale že pomalu a jistě se dostávám do celkem dobrého povědomí na této stránce.

S novým rokem jsem se rozhodla úplně každý svůj stvor dávat i na tumblr, ale zatím tam mám jenom minimální ohlasy. Přispívám tam už pár měsíců, řekla bych i docela často ale nějak jsem nezjistila jak to tam pořádně funguje, takže jsem tam zatím spíš konzument. (Nejlepší inspirace mám odtud  Raritystarry )

Založila jsem si taky facebookovou stránku, kde jsem za celkem krátkou dobu (mám ji od října 2015) získala docela dobrý ohlas. Momentálně 440 sledujících, převážně z ČR/SR. Vysvětluji si to tím, že facebook přece jenom používají skoro všichni a ne jen umělci, nebo lidé zajímající se o umění.

Krom toho mám ještě YouTube channel na speedpainty a případné animace, ale tam je mrtvo. No a ještě nedávno impulzivně založený instagram, který je zatím víceméně prázdný, protože se nemůžu přenést přes fakt, že můžu přispívat jen z mobilu Pinkiehappy
No zkrátka mám toho docela hodně a je to docela fuška starat se o všechno naráz (+ patreon, který samozřejmě vyžaduje největší péči) a tak se mi často stává, že zapomenu aktualizovat některou stránku Rainbowlaugh Nemůžu říct, že by se mi do kupy dostávalo málo ohlasu. Zatím jsou však nejupřímnější a nejzajímavější komentáře tady, když už se to rozjede (díky Baterko Ajsmug)

Aelipse: doposud jsem si myslela, že na EQD můžeš být "nominován" jen někým jiným. Musím se přiznat, že jsem tam od challange v létě nezavítala.

Blackie: Huussii je rozhodně zajímavý tvůrce a sama ho sleduji, ale toto není směr, kterým bych se chtěla dát. I když to vypadá, že hodně principů máme společných, tak myslím, že oba se zatím ve své tvorbě hledáme a nakonec dopadneme různě.

Baterka: protože Fluttershy je nejlepčí! A má zvižátka! A je žvutá a voftomivá!  Flutterryay

Tuxik: Angel původně totiž nebyl v plánu (stejně jako celý ten obrázek vlastně). Myslela jsem že mám hotovo a vypnula jsem nahrávání a když jsem se po chvíli zadívala na celou to scénu, tak tam prostě chybělo něco, na co by se Fluttershy s takovým zájmem dívala. Sama sem nevěděla, co by to mělo být a až při náhodném čmárání a hledání tvaru mi z toho vyšel králík.
[spoiler: Že by si tu někdo všiml červené stopy?  Pinkiecrazy ]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Mě se na tumblru  daří... Asi je to tím že mám  rád podobnu barevou paletu jako  patnáctky
Na tumblru je stránka http://art.tumblr.com/submit (ofiko)
Díky který se to dostane do dalekých koutů.
Dál musíš hodně haštagovat.
Sledovat dost blogů - výtvarný a bejt tam prostě aktivní - psát  lidem atd.
Dobrý je taky mít pěknej blog/portfolio nic basic pěkně popsaný. (+ odakzy na DA INSTA atd)
pak můžeš skusit promoting sites třeba tuhle sem na začátku používal.

http://blog-plug.com/

!!!
A hlavně bejt vybranej Staffem..
Díky tomu se dostaneš do tumblr radaru co vybírá tumblr tým a to pak lítá samo do tisícovek.
.
Odpovědět
Taky bych k obrázku ráda něco napsala Pinkiesmile k obrázku FS
Dneska na mě vylítnul speedP na FB, a sledovala jsem o se zatajeným dechem (ještě že to bylo zrychlené, asi bych se udusilaRainbowlaugh)
Jako Vlče, už nějakou dobu tvoji tvorbu zbožňuji, protože je jiná, je to něco co se popsat nedá,, nejsou to prostě obrázky na papíře s velkým černým obrysem jako dělám já a kopec dalších lidí s linery,, ty děláš něco co má neuvěřitelný nádech,,mám pocit, jako by ses u každého dílka naprosto ponořila do toho co děláš, máš určitou představu kterou pak jen vylepšuješ.
Co strašně ale neskutečně moc obdivuji je ta paleta barev,,já vím o sobě že naprosto nerozumím barvám, neumím je míchat ani stínovat (vše prostě dělám jednoduše tím, že tam dám černou barvu a prostě ji přidávám a přidávám) ale u tebe vše tak strašně lahodí pro oko, žádná barva nekřičí a vše je ponořené v lehkosti, kde se musíš na obrázek koukat jako celek, naprosto nic ti nekřičí a neupoutá pozornost.
Na to že já nejsem příznivcem digitální tvorby (nevím proč) tak ty tvoje obrázky, jsou takové diskutabilní, na mě to působí jako by to prostě bylo nakreslené na plátno akrylem,,je to prostě takový digitální styl co se mi strašně líbí (prostě nevím jak to popsat, strašně z toho smrdí tradiční tvorbaRainbowlaugh)
Jsem strašně moc ráda, že člověk s tak úžasným talentem se věnuje tvorbě, u tebe to má neskutečnou budoucnost,, a hlavně jsem ráda, že se o to dělíš i tady,,
Dokážu si ten obrázek představit tento obrázek na pohlednici, je opravdu nádherný (dah ty větvičky)
Jen tak dál,, myslím, že máš ještě co ukázat.
Odpovědět
Když se tedy nemusím stydět, co by ze mě vypadlo, (páč tebe jsem obdivovala už na začátku co jsem zde na bronies přisla) proto někdy nemůžu najít slova a napsat chválu, protože by to bylo asi něco ve stylu

"och můj bože, nemám slov, to je úžasné" a bála jsem se, že tohle tu už nikdo nechce (Nevím proč u mě tento pocit převládá)

Chtěla jsem se vyjádřit k nejvovějšímu dílu, ale sem si jej nepostla, ups. (edit: myslím k tomu co jsi dávala na YT, staro-nový?)

Tak tedy k té Fluttershy. Když jsem sledovala stream strašně moc jsem se děsila s jakou ladností jsi i to co jsem pokládala za chybu zakomponovala do celkového obrázku, že mi rozum stál nad tím, zda to tedy nebylo spíše schválně.  Rainbowhuh  Každý jemný tah i ten, který jsem si představovala, jen jako lehkovážný hbitý tah štětcem bez rozmyšlení.

Už předtím jsem obdivovala tvou tvorbu, je tak jemná a nevinná a roztomilá zároveň.
Mám ráda jen když sketchuješ tužkou a dáváš si záležet na každém tahu tužky,ale když jsi teď kreslila "celý" obraz jen jsem zírala. Jde vůbec říct něco jiného než jen užaslé och a ach a spoustu dalších citoslovců? (jako jde pššt to je chvála, líp to asi nenapíšu  Twilightblush )

Nejde ani vyjádřit nějaký jiný pohled, názor cokoliv k tomuto obrázku, když se ti ani nevyrovnám k patám možná špičce palce na noze, je to zkrátka něco a jde vidět, že jsi opravdu umělec. Pravý výnam umělce. (dle mého)
Snad jsem tě těmito slovy nějak nepohoršila, chci zkrátka jen říct
dobrá práce  Twilightsmile
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Twilightblush Twilightblush Twilightblush lidi lidi uvádíte mě do obřích rozpaků! Děkuji všem za vaše komentáře. Rozhodně ve mě ještě víc podnítili chuť k pony tvorbě a zavděčit se vám za tento super pocit.

Popravdě se nemůžu dočkat až vyjdu ze školy a budu se moct naplno věnovat tvorbě svých věcí a vážně doufám, že se mi jednou povede poanimovat nějaké malé poníkovské video Raritystarry
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Souhlasím s Cally i s Purple ve všech bodech obžaloby. Ajsmug

PS. [spoiler: Tím tvořením po škole jsi mi připomněla jeden komiks. Pinkiesmile ]
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)