Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Zmok: ty mě přeci kopírovat nemusíš Rainbowlaugh sám máš úplně skvělý styl a stylizaci.
Na barvy se právě teď hodně zaměřuji a zkouším, dost mě to baví a jsem ráda, že to nese ovoce. Hodně mi pomáhají fotografie jako reference, ale nechala jsem se samozřejmě inspirovat i některými dalšími umělci, kteří už to mají v malíčku (gawki)
Přiznám se, že jsem si nevytvořila zatím ještě ani jeden štětec, všechny mám stažené od různých jiných umělců. Už několik lidí se mě na ně ptalo, tak bych už konečně měla udělat pořádný list s odkazy na ně Pinkiehappy
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Nemůžu uvěřit, že jsem ji nakreslila až tak pozdě! Však je to drak! Poníkovskej drak! A má super hlas! Rainbowlaugh Sice u mě vypadá jako víla, ale když je z pohádky, tak to tolik nevadí ne?
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Moc se mi to líbí, Vlče!

Na Ember máš mistrovsky zvládnuté barvy. Ty odstíny modré jsou lahůdka, přechod do šedo-fialové na křídle je přirozený a příjemně kontrastující se sluncem v pozadí. Bezvadná práce. Twilightsmile

Dráčci v pozadí mi trochu evokují origami. Rainbowlaugh
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Ty barvy!! To úžasné letmo nahozené pozadí! To je vážně boží. Pinkiesmile
Odpovědět
To, jak úžasně pracuješ s barvami je... no, úžasné? Rainbowlaugh Je to nádherný, zrovna na tenhle obrázek bych se mohla koukat celé dny.
(Mě jako víla nepřipadá. Jako jo, má o trochu milejší výraz než v seriálu, ale ani to ji k víle o moc víc nepřibližuje. Rainbowlaugh )
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
*squeeeeee* Pinkiegasp Dragon Empress měla po internetoch velký úspěch!!! První místo v drawfriendu na EQD a ještě k tomu přijetí do skupiny Best of MLP FIM na deviantArtu!!!

I'm sooo happyyy!!!! Pinkiehappy  Pinkiehappy  Pinkiehappy
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Naprosto zaslouženě, Vlče. Gratulace! Pinkiesmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Ta barevná paleta je úžasná a do té skupiny se skvěle hodí!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Gratuluji k úspěchu. Twilightsmile
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
O té skupině jsem ani nevěděla! Konečně místo s jo kvalitním obsahem! A divila bych se, kdyby tam něco od tebe chybělo, gratulace! Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)