Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S7- Všeobecná diskuze
#91
Zajic:
Když se sejde 6 lidí a z nich dva časovači, jsme schopní udělat jeden díl za hodinu a něco od okamžiku, kdy vyjde anglický transkript (což bývá tak dvě hodiny po premiéře). S klesajícím počtem lidí to jede podle trojčlenky. Jeden člověk zvládne epizodu sám přeložit a načasovat přibližně za šest hodin.
Když pomineme osobní skill jsou samozřejmě faktory, které silně ovlivňují dobu vytváření. Pokud se tam hodně mluví, trvá to déle. Pokud se tam zpívá a chcete, aby to za něco stálo, neskutečně se to natahuje. Například epizodu A Hearth's Warming Tail trvalo přeložit skoro celý týden.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#92
Zrovna u té vánoční se pěkně sešly všechny možné nepříznivé faktory

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#93

Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#94
Musím říct, že se mi ta ukázka moc líbí a hezky navazuje na konec 6. sezóny. Již teď se nemohu dočkat, co z toho nakonec bude, ale musí to být něco velkého, když se tam sešla celá delegace.

EDIT: Že by zveřejnili něco co nechtěli. Se mi tam jaksi nezdál ten nápis Not a Broadcast.
Odpovědět
#95
Pro ty co to nestihly zhlédnout:
Odpovědět
#96
Ok, jsou tam. Nebyl to pokus o prank.
[Obrázek: 524c1069bf822e40e510cac2c92627f0.jpg]
Na druhou stranu nevím, jak se mám přesně cítit. Jako jo, furt je to Thorax a chová se stejně, a jako jo, měňavci. To, že je navrhovalo batole už je jiná věc.
Odpovědět
#97
Tak vida. Konečně jsme se dočkali ochutávky z prvního dvojdílu a přesně 30 dní do spuštění S7 Pinkiehappy

Nečekal jsem, že to bude tak navazovat na události z posledních dílů. Ale je milý, vidět takhle pohromadě všechny. Pinkiesmile
Ale nad něčím jsem se musel pozastavit. Nepsali náhodou na EQD, že v S7 nebude [spoiler: Discord?

]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#98
No, John de Lancie odpovídal na otázku na Twitteru někomu ohledně toho, zda bude v S7 nebo ne a říkal, že si tím není jistý. I když už se objevují jasné spekulace, že nás prostě vytrollil Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#99
Tak, aby v S7 bol William Shatner a John de Lancie nie? Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Vytrolil, vytrolil...... ten už snad je Discordem doopravdy ne?
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.

The more things change, the more they stay the same (General  Shepherd, CoD MW2)
Except
war. War never changes. (Fallout)
And that's why every war is worse than the one before.

TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ

Fun fact: prvním bronym vůbec byl Jonathan Swift v Gulliverových cestách.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)