Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochu toho "umění"
#91
proc tak smutna? Pinkiesad2
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#92
No ať už tě trápí cokoliv, tak věz, že máš za sebou celou komunitu fanoušků, kteří tě v tom samotnou nenechají. Ajsmug Držím pěsti a těším se na další tvorbu.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#93
Nevěděl jsem, že když se podívám na smutný obrázek, tak ke mně bude promlouvat z duše a bude to podobný zážitek stejně tak, jako když si přečtu smutnou poezii, která mluví taktéž z duše. Ale teď už to vím díky tobě, Dbleki! Skvělá robota, budu se těšit na další výtvory. Twilightsmile
Odpovědět
#94
Díky moc lidi  Pinkiesad2
Odpovědět
#95
Ahoj lidi, já...
napadlo mě otevřít requesty Twilightsmile počet není omezený, ale uvidíme jak to budu zvládat, ale pokusím se udělat všechno. Do PM nebo klidně sem mi napište, co byste si přáli nakreslit a co by vám udělalo radost a já to udělám.
Odpovědět
#96
Blackie, od tebe by mi udělalo radost úplně cokoliv. Twilightsmile

Pokud chceš ale konkrétní požadavek, tak myslím, že jsem od tebe ještě neviděl Celestii. Hrozně rád bych princeznu slunce viděl ve tvém stylu. Zvládla bys ji v nějaké majestátní póze - třeba na zadních, a se sluncem za zády? Pinkiesmile Díky za zvážení.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#97
Jestli chceš, můžeš nakreslit Moondancer. Udělala bys tím radost nejen mě, ale i ostatním jejím fandům, Moonie má málo obrázkové tvorby. ;Raritywink  nejlíp nějak smutnou, ale to je jen moje zbožné přání.
Odpovědět
#98
Pokud by se nahodou nasli sily na obrazek tehle dvou v nejake cuddly poloze byl bych rad. Dekuji I za zvazeni Pinkiesmile

https://www.derpibooru.org/1284249
https://www.derpibooru.org/1397099

Sent from my IdeaTabA1000-F using Tapatalk
Odpovědět
#99
[Obrázek: moon_dancer_by_dbleki-db5w4kc.png]
Moon Dancer pro hviezdosze Twilightsmile. Celda už je jinak taky rozkreslená...
BTW: vím, že má normálně brýle, ale když jsem je dala pryč, zjistila jsem, že vypadá bez nich mnohem lépe, snad nevadí.
Odpovědět
Ty jseš naprosto úžasná!!! Jáj, ta Moonie je echt roztomilá, až tak moc, že se rozplývám!! Bez těch brýlí je suprová, upřímně, nečekal jsem, že mi bude vyplněno přání. Raritywink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)