Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.56 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scuky v Brně
dnes se mi to nehodí snad příště ,užijte si to Pinkiesmile
„Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“








Odpovědět
Foto z ohňostroje:
3.6. (IGNIS BRUNENSIS TEAM Česko - „JACK SPARROW"): Album
7.6. (PYROVISION Rakousko - „POCTA HANSI ZIMMEROVI"): Album
14.6. (SUGYP Švýcarsko & JIN YI FIREWORKS Čína - "ŠŤASTNÝ POHLED NA ŽIVOT"): Album
17.6. (PIROTECNIA RICARDO CABALLER Španělsko - "KOUZELNÉ SNY"): Album
24.6. (FLASH BARRANDOV SFX Česko - "NEBE NA ZEMI"): Album
Odpovědět
Kde a kdy je sraz? Pinkiesmile
Spíše orientašně, protože možná přijdu až po deváté.
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Stejně jako v sobotu - v 21:00 před Utopií. Pokud nebudeš stíhat, tak napiš.

Odesláno z mého Pony Xperia pomocí Twilight's magic
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Dneska zase srazík v 21 hodin před Utopií. Pinkiesmile
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
eyap budu tam Pinkiesmile
Život je jako tetris, pokud zapadneš, zmizíš.  Twilightsmile
Odpovědět
Rád bych trochu dopředu ohlásil sraz, který bude v sobotu 24.6.
Bude v ten den také finální ohňostroj, takže bych sraz v čajce dal až tak na 16:30 v Utopii ("stůl" 6). Pinkiesmile

Pokud by se někdo přes den nudil a chtěl to trochu netradiční, v tu sobotu je také po hodně dlouhé době Den otevřených dveří (DOD) ve vozovně dopravního podniku. Konkrétně v trolejbusové vozovně Komín. Začíná v 12 hodin a trvá do 18.
Sraz bude ve 13. hodin na Hlavním nádraží u vstupu do nádražní budovy.
Jsou tu 2 možnosti jízdy:
-Klasicky šalinou linky 1 na zastávku Vozovna Komín
-Projdeme se na náměstí Svobody (Českou v případě trolejbusu), odkud pojedou historické vozy přímo do vozovny, avšak bude to stát o něco víc
Další informace k DOD http://dpmb.cz/cs/novinky/149 a http://www.bmhd.cz/aktuality/aktualita.php?1412
Rozhodně vás na to nenutím, je to jen taková nabídka a nemusíte na to za každou cenu jít.  
Ani neočekávám, že bude nějaký větší zájem. Rainbowlaugh

V případě účasti prosím napište, čeho všeho se zúčastíte (DOD, čajovna, ohňostroj).
Na ohňostroj se pojede ve 21:45 z Hlavního nádraží linkou 4 na Tomkovo náměstí. Zpátky pojedeme linkou N94 ve 23:30.

Uznávám také, že to zrovna není ideální, budu se to pak snažit nějak vynahradit v červenci. Pinkiesmile

Účast: NettysFall, jensy007, FailovacCz+Blossom (čajka+ohňostroj), Discordian (?), Tadys80 (čajka?), Jofa (čajka)
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Hmm, to vypadá dobře - zúčastním se DOD, čajovna, ohňostroj. Pinkiesmile
Návrh lokalit ke sledování ohňostroje: Kraví Hora nebo Husovice - varianta 1 sledování prvního ohňostroje.

DALŠÍ INFO:
  1. Aktualizován příspěvek s přehledy červnových srazů.
  2. Ve středu (14.6.) bude sraz jako obvykle - v 21:00 před Utopií.
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
V sobotu 17.6. (ano, za dva dny  Twilightblush ) se v Brně koná akce MODEL BRNO. Je to setkání plastikových modelářů a zároveň soutěžní výstava modelů. Čistě teoreticky se ptám, jestli by neměl někdo zájem se zúčastnit se mnou a mým kámošem. Akce se koná na brněnském výstavišti BVV v pavilonech B a E od 9:00 do 16:00.
Pokud vám je pod 15 let, tak máte vstup zdarma, ale pokud už máte na 15, tak se platí vstupné 100,- Kč. Pro vstup na XXL workshop je vyžadována zvláštní vstupenka. Kdo chce přijet autem, tak se platí parkovné 50,- Kč za den
Web akce: http://www.modellbrno.cz
Přeji hezký den   Twilightsmile
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Upřímně nevím, zda někdo vůbec dorazí, když se jede do Zlína.
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)