Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.56 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olomócky sčoche
Yeah, ADEY má pravdu. Omlouvám se a prosím podívej se do SZ. díky
Odpovědět
wow, koukám, že jste si sraz opravdu užili

[Obrázek: DKJhx9l.gif]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ano, sraz jsme si užili. Díky všem co dorazili Pinkiesmile
Ačkoliv nám počasí příliš nepřálo tak jsme se sešli v relativně hojném počtu a prošli si expozice jedné z nejhezčích zoo v ČR.

Moje fotky ze srazu najdete zde: Album

Díky za účast a těším se na příštím "olomouckém" sraze!  Derpytongue2
Odpovědět
Moceré díky Nitramovi za parádní sraz a musím uznat, že ZOO na Kopečku nesahá Lešné ani po kotníky. Ajsmug

K příštímu srazu
Blíží se nám FF, tak bech se sčochnol první sobotu poté, tedy 15. července. Co na to poňstvo?
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
Sice pozdě, nebyl čas... ale taky bych chtěl poděkovat všem hlavně Light za sraz, takhle dlouho jsem se nepobavil a strašně mě štve že jsem v 16:00 musel odjet Unsuresweetie
Takové úžasné srazy by měli být častěji
Ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic Heart
Odpovědět
Musím říct, že sraz jsem si užil, přesto že byl pro mne změnou a trochu netradiční. Jen to počasí mě mrzí – jako na potvoru se rozjasnilo až ke konci srazu…ale Nitram si zaslouží plusík! Pinkiecrazy

Odesláno z mého Le Nina pomocí plynu…
Shining YAY!
Odpovědět
(19.06.2017, 10:34)a10 Napsal(a): Blíží se nám FF, tak bech se sčochnol první sobotu poté, tedy 15. července. Co na to poňstvo?

Vzhledem k tomu, že kolem toho data budu Olmem velmi pravděpodobně zase projíždět, tak souhlasím.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Nakonec také dorazím. Pinkiesmile
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
a10: Ty si vždy umíš najít datum který už mam plný!!! Rainbowlaugh no doufám že ještě tento rok přijedu na Olomoucký sraz... Rainbowlaugh
Odpovědět
A kuš, já na to zapomněl, proč jen jsem to vypisoval? Po FF budu na mizině. Rainbowlaugh
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)