Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myšlenka dne
Narozeniny a jmeniny jsou dny, na kterých oslavenec nemá žádnou zásluhu snad kromě toho, že mezi nimi vyplňuje čas svým životem. Porodil, potažmo zplodil nás někdo jiný a dotyčný nám obvykle dal i naše jméno, takže jsme tomu nedali ani trochu námahy. Lepší by bylo, kdyby se slavil svátek nicku a avatara, protože v tomto případě jsme dali světu alespoň originální kombinaci.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Už vidím to květinářství s cedulkou Dnes má svátek: ==xXx_N00B-SL4Y4-666-xDDD_xXx== CZ

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ne všichni mají nicky jak v CS Rainbowwild
Ale představ si to: Dnes má svátek Discordian
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
To už není tak absurdně humorná představa

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak víš co? Prohlašuji den 18. července za svátek Discordiana. A aby ti nebylo smutno, bude slavit i Elevea. Zanáším do kalendáře. Příští rok očekávej blahopřání. Mimochodem všecko nejlepší. Kytku nedostaneš. Stejně bys ji snědl.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Tak všechno nej ke svatku Discordiane a tobě taky kočičaku ale darek dostanež až se zas nekdy uvidíme na chatě Rainbowlaugh
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Nedávno na mě FB vrámci vzpomínek vyplivl můj šest let starý narozeninový wishlist. Měl pět položek, dvě jsem si splnila (každou z nich dvakrát Pinkiesmile ), zbytek mě přestal za ty roky zajímat.
Je zajímavé, co vše se může za ty roky rapidně změnit a co zůstává naopak furt stejné Pinkiesmile jo, a sny se maj plnit, nejen o narozeninách Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Spíše myšlenky: http://www.poustevnik.net/clanky/o-kniha...ceste.html
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Vím, že je to OffTopic, ale zamysleli jste se někdy nad tím, proč jsme v seriálu nikdy neviděli poníky jíst trávu?
   
Odpovědět
@Bacchus
Protože mají k dispozici spoustu zákusků. Kdyby jim ale třeba došel cukr... tak by se začali pást Twilightsmile
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)