Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Bude sraz?
Odpovědět
Blesk a Krajkhour půjdou za cca půl hodiny na Vyšehrad. Pokud nikdo nedorazí, odejdou v devět.

Odesláno z mého SM-G390F pomocí Tapatalk
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Pockame jeste do 22;00.
Odpovědět
Deadly combo, které by mě vzhledem k mé únavě patrně zabilo Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Kdo půjde v pátek na Vyšehrad?
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Ja nemam problem akorat dorazim po 8 v 8 teprv končim tak doufám že někdo vydrží
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Jako je Bůh nade mnou vězte že přijedu a se mnou přijedou Jezdci Apokalypsy.

[spoiler:
Ulice V Pevnosti
Nebezpečně vyhlížející jezdci z Apokalypsy vyčkávají v sedle svých koní před saloonem. Otevře se jedno křídlo dveří a objeví se nervózní Bůh s lahví kořalky.
Bůh: Ah, nemohu uvěřit, že mám tu čest, pánové.
Krajkhour: Jmenuju se Krajkhour. Tohle jsou mí bratři. Bratr hellwalker...
hellwalker: se usměje a vydechne mohutný plamen.
Krajkhour: Bratr Iluzon...
Tlustý Iluzon kývne a mávne kuřecím stehýnkem.
Krajkhour: ...a bratr blesk1j_CZ.
blesk1j_CZ ukáže v úšklebku strašlivě zlámané zuby. Přitom líně rozežene roj much, který bzučí kolem jeho hlavy.
]
Odpovědět
Hele Krajku... /)* fakt jsem ze zasmál Rainbowlaugh však víš, že v unaveném stavu váš styl konverzace těžko snáším, tak se prostě - nejen vám - vyhýbám (a když jsem unavený fakt hodně, nesnesu kolem sebe de facto nikoho), protože se nechci cítit po sraze ještě víc mizerně. Když nereju únavou hubou v zemi, tak mi to zas takový damage nedává a rád tě uvidím Twilightsmile to se prostě děje, já si tenhle způsob života nevybral, ale holt s tím musím fungovat, a tak o tom mluvím, protože nejsem jediný a myslím, že mlčení/vyhýbání se/řeči za zády ničemu nepomůžou.

Anyway... tenhle pátek nejspíš na Vyšehrad dorazím, tak pokud dorazíš, tak se tam potkáme. Because you know what... Friendship is Magic.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak tohle se musí vytisknout a zarámovat! Takhle sem se už dlouho nezasmál Pinkiehappy , dobře ty Krajku.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Rainbowlaugh dal bych ti + Krajku ale svou denni davku hodnoceni sem uz bohuzel vycerpal Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)