Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 4.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trash co chceš
Hrozně se omlouvám Pinkiesad2
Přísahám, že zítra nakreslim něco normálně! Třeba přimo tenhle obrázek.
BTW jednoho koňa co jsem kreslila ve školce máme doma zarámovanýho... tak mě napadlo že bych ho sem mohla pro srovnání hodit Rainbowlaugh (až nebude noc a bude světlo na vyfocení)

Normálně sem věci co načrtnu za pět minut nedávám (ty moje krásný obrázky viz výše trvaj dýl!), kaźdopádně Gekon nakreslil dnes toto, což mě inspirovalo nakreslit moju verzi.
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Mě se to líbí . Jen víc přemýšlet nad barevnou kompozicí.
.
Odpovědět
Proč ne, je to originální pojetí. Twilightsmile Pokud ten styl domakáš k dokonalosti, mohlo by z toho být něco takovéhohle, což se mi fakt hodně líbí.  Twilightblush

[Obrázek: 272212__safe_twilight+sparkle_princess+l...cygaj.jpeg]
Odpovědět
Moje bohužel trochu herp derp redemption - jeden batman.

Tender is the night (jo, jak ta knížka).
[Obrázek: gentle_is_the_night_by_coco_drillo-dbj0a6c.png]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Nakreslila jsem náhodně touhle barvou oko a pokračovala sem a tak vzniklo něco jako Trixie (všechno stejnou modrou)
[Obrázek: blue_by_coco_drillo-dbj4fit.png]
... a jelikož to nezabralo moc času, tak jsem přihodila ještě červenou mé spirit animal Moony (ale Trix vypadá líp, použila sem moc tlustej štětec)
[Obrázek: red_by_coco_drillo-dbj4j2f.png]

BTW, tady máte ten dříve zmíněný obrázek koňa ze školky. Za povšimnutí stojí, že čumákotlama může být zároveň i jazyk, zatímco bílý flek přes břicho existuje mimo břicho. (jo, ta čára pod břichem bez vybarvení měla být bílý břicho, protože se mi prostě líbily bílý břicha na zvířatech)
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
To slunce na skvělý výraz, takový " end my suffering plz" Rainbowlaugh
Jinak ty rychlé skici hlav se mi líbí, Moony vypadá poněkud naštvaně Rainbowlaugh
Odpovědět
Blackie, však Moonie je většinu času naštvaná, když chce studovat a číst, ale přitom ju furt otravujou poníci, nebo lidi, kterým musí pózovat pro jejich obrázky či skici. Rainbowlaugh Jinak mi její skica připomíná vzdáleně tento obrázek od kawaiipony2.

Palec nahoru, Coco, za "noční vrtoch" Straight out of Kindergarten. Pinkiecrazy
Odpovědět
Tak jsem den před uzávěrkou nakreslila pro Schimyho dva buttony. K dostání na Czequestrii.

[Obrázek: button___hashtag_team_sunset_by_coco_drillo-dbk8ute.png]
[Obrázek: button___hashtag_team_starlight_by_coco_...bk8ux7.png]

Moc nemám další nápady (teda mám, ale nikdo by to nechtěl Rainbowlaugh ), takže pokud byste ode mě fakt hodně chtěli nějakýho poně na buttonu, můžete něco navrhnout (ale rychle, pač to musí být do dnes).
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Třetí a poslední button.

[Obrázek: button___tsundere_dashia_by_coco_drillo-dbkawoq.png]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Ccodyho Harmony
[Obrázek: harmony_oc_by_coco_drillo-dbl042v.png]

kterou jsem před pár lety kreslila též, ale tužkou. Throwback!
[Obrázek: o52k94F.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)