Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 4.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trash co chceš
Ta tužkou se mi líbí. Má své kouzlo.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
S koncem EQD Training Grounds přináším souhrn všech mnou zaslaných věcí.

[Obrázek: N0GGFPL.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
[Obrázek: useless_by_coco_drillo-dblubvk.png]
[Obrázek: the_last_flight_by_coco_drillo-dblufah.png]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Death a dvě Deliria (první se mi nelíbila, tak sem udělala novou) (neponě)
(kresleni for fun, rovnou stabilizatorem, bez skicy a tak.)
[Obrázek: PLkzFpt.jpg]
[Obrázek: ITiK3IT.jpg]
[Obrázek: Je67Wwn.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Ta první se mi opravdu líbí. Neříkám, že ty další dva obrázky nejsou také hezké, jen jsou asi na mé momentální rozpoložení moc barevné. Rainbowlaugh Anyway, ta černobílá je fakt super. A jestli šla bez skicy, tak o to suprovější. Pinkiehappy
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
Jsou ty dvojbarevný oči schválně nebo to bylo jen návalem barevnosti?

Jinak se mi moc líbí Pinkiesmile Mohla bys udělat nějaké komiksy, tímhle stab stylem by to vypadalo skvěle Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Děkuju vám. Taky se mi víc líbí Death, proto jsem taky to Delirium překreslovala, pač se mi nelíbila a vypadala uplne jinak, jak Death. :<
Frolda: Ta postava má ty oči dvoubarevný canonově (Gaimanův Sandman)
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Zas for fun (takže se nebudu divit, když budou mit každou nohu jinak dlouhou Rainbowlaugh) a z nějakyho duvodu bez pusy

[Obrázek: mouthless_cmcs_by_coco_drillo-dbm7g2b.png]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Vzhledem k tomu, že se nám blíží Velký brněnský, o kterém nejspíš není dostatečné povědomí (na czq jsem se ptala minimálně pěti lidí, jestli na něj jedou, a nikdo nevěděl, že nějakej je...), rozhodla jsem se nakreslit maskota Brna (aspoň jsem pochopila, že je to maskot) a povědomí tak zvýšit! Přijeďte. Dokonce vás i ubytuju.

[Obrázek: mascot_of_brno_by_coco_drillo-dbmmq32.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
CMC: Z nějakého důvodu se mi strašně líbí ten tvar očí, Apple Bloom má úplně uhrančivý výraz. Twilightsmile Pravděpodobně to bude kombinací s tvarem obličeje (AB má velmi pravidelný obrys).
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)